Arama sonuçlarınız

1. L

Tekkit Lite Tin Madeni Yok!

NEI de baktım tin ore tin filan hepsi var ama madende yok.
  2. L

Tekkit Lite Tin Madeni Yok!

Dünyayı yarattığımdan beri yaklaşık 2 saat madende dolaştım. Tek bir tin bile bulamadım.. Tekkit Lite 1.4.7 tin nerden elde edebilirim?
  3. L

Mod Fikri[Yardım]

Tokyo Ghoul yapabilirsin. Benim fikrim: Sık bulunan seviye 1 ghoullar sadece gold kılıçla ölüyor, içinden ghoul essance düşüyor, o essance ile quinque kılıçları yapılıyor. Son boss tek gözlü ghoul olacak. Fikir bence güzel ve geliştirilebilir.
  4. L

+9 Crash Aldım :)

Bende java ya da modlardan kaynaklanan bir hata olduğunu düşünmüştüm. Teşekkürler..
  5. L

Crash Aldım

Modları yükleyip açtığım gibi crashla karşılaştım.. ---- Minecraft Crash Report ---- // I feel sad now :( Time: 06.09.2014 04:24 Description: Initializing game java.lang.NoClassDefFoundError: cofh/network/TinyPayload at java.lang.Class.getDeclaredMethods0(Native Method) at...
  6. L

+9 Crash Aldım :)

---- Minecraft Crash Report ---- // I feel sad now :( Time: 06.09.2014 04:24 Description: Initializing game java.lang.NoClassDefFoundError: cofh/network/TinyPayload at java.lang.Class.getDeclaredMethods0(Native Method) at java.lang.Class.privateGetDeclaredMethods(Unknown Source) at...
  7. L

Video Programı Lazım !!

Seçe seçe en fakir programımı seçtin? Tebrikler :)
  8. L

1.6.2 Nötr Mod Pack / 6 Mod Ama Kesinlikle Bak!

Shaders yalancı çıktı o zaman :( Sana güvenmiştim shaders! Bu arada isterseniz RotenFleashToLeather modunu da 1.7 ye atabilirim. Şu an sizler için 1.6.4'de mod yapmaya çalışıyorum. Tabi 1.6.4'deki modlar deneme :D
  9. L

Ahahah :sırıtmak: Arkadaşım ben sadece bi' örnek vermiştim :sırıtmak: Neyse iyi oldu bak teşekkür ederim bu sorunu yaşıyordum :sırıtmak: Bu arada uyulu değil. Sadece adam yolunu bulmuş çalıştırmış. Ona bakılırsa normalde 1.6.2'de de NEI açılmıyor ama ben hallettim :) Çakışıyor ama çözümü var...
  10. L

Test ettim işe yarıyor demiştim sanırım? Mesela Shaders, yada ThaumCraft'ta sorun yaratıyordu sanırım şu pusula işi. Zaten 1.7'de OptiFine'nin fişi çekiliyor. Options OptiFine'den çok daha ayrıntılı oluyor :) Eğer OptiFine'i camları için istiyorsanız FaithFul Resource Pack öneririm. Resource...
  11. L

Video Programı Lazım !!

Ahahah :D Ben halime şükredeyim o zaman :D Ben Bandicam Full öneriyorum. 1080p ve muhteşem boyuttaki videolar 8)
  12. L

Video Programı Lazım !!

Fraps ile 8 gb boyunda Full HD videolar çekebilirsin :) Fraps öneriyorsan adama ayarlamayı filanda öğret 8 gb videoyla kalmasın ortada :)
  13. L

Resmi Türkçe Modlar (Tekrar Aktif)

Benim ingilizcem iyi o yüzden ihtiyaç duymam ancak dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Bir modu türkçeye çevirip sonraki versiyonlarını unutmayın. Yoksa oynayanların dünyaları crash :D
  14. L

Daha büyük bir mod pack? Açıklamayı oku bi' lütfen :) Arkadaşım göstermelik değil, 1.6.2'de çok fazla kişi kullanılıyor ve test ettim, işe yarıyor. Tabi bende çok yarar sende az yarar bilemem. Ayrıca Optifine hiç bi' mod packimde olmayacak! O kadar fazla moda ters düşüyor ki Optifine sadece...
  15. L

Arkadaşlar bu mod packi oyuna hiçbir item eklemeyen, ancak oynanışı kolaylaştıran bir mod packidir. Önerim oyunu hiç mod yokmuş gibi bu modlar hariç hiç mod yüklemeden yada üstüne mod yükleyerek oynayın. Kısa bir mod pack, tamamen ben yaptım ve her mod packte her Modlu Survival'de olması...
  16. L

Thaumcraft 3 Full Thaumonomicon Hilesi

Ne yani sen demek istiyorsun ki; Dosyalarla oynamak gereksiz, herkes hile yapıp creative den alacak. O kadar. Bu mu yani? NEI niye bir şey var diyorsun NEI de hata çıkaran cheat modda item alamayan yada alınca crash veren onlarcainsan tanıyorum.
  17. L

Worldedit YARDIM

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/worldedit/files/ Burada yeni versiyonlara çıktığı saniye çıkıyor zaten kendi lib adresi bukkitin.
  18. L

Yog Box Mod Paketi

Ben sana paylaş oynasınlar dedim tabii ki isteyen launcheri craklı oynar ama .minecraftı verirsen Cracklı technic launcher beklemezler.
  19. L

Şu an o tür modlar için 1.6 yı bekliyorum. Çok bug var dünyan yok olabilir hala istiyormusun?

Şu an o tür modlar için 1.6 yı bekliyorum. Çok bug var dünyan yok olabilir hala istiyormusun?
  20. L

Schmatic [yardım]

Böbrek ameliyatı. Teşekkürler...
  21. L

Zan's Minimap Vs Rei's Minimap

Teşekkür ederim.
  22. L

Eğlenceli Mod Paketi (fun Mods) 1.4.7

Kendi mod paketi. İster ekler ister eklemez. Ayrıca hunger games oyunu neredeyse tamamen değiştiriyor. Bilip bilmeden konuşma.
  23. L

Thaumcraft 3 Full Thaumonomicon Hilesi

Ne kadar akıllı insanlarsınız. Kendiniz söylüyorsunuz. Creative de var. Tebrikler. Buyrun açın creative yi alın kitabı.
  24. L

Intro Seçemiyorum.

Arkadaşlar biz iki üç arkadaş, Hava atmak gibi olmasın ama Japonca ve İngilizce bolca olduğu için (Şu an hava atıyorum ve zevkten dört köşe oluyorum.) fansub kurmaya karar verdik. İlk başta isim düşündük. Arkadaşlarıma çaresizlikten grup ismimi Red Hot Chilli Papers olsun filan kazıklama...
  25. L

Mod Paketi Toplanır // 1.5.2

Arkadaşlar tekrar sizinle düzenli olarak birlikteyim. Ameliyat oldum ve artık mod paketlerimi yapabilirim. En önemlisi ise Redpower barındıran bir mod paketi istiyorsanız 1.6 bekleyeceksiniz çünkü Redpower 1.5 çıkmayacak.