Arama sonuçlarınız

1. umut055

Facebook (OYUN)

Arkadaslar canı sıkılanlar için tavsiye ettiğim bir oyunu sizlere sunuyorum oyunun ismi kapitalizm oyunda ucuza esya alıp pahalıya satıyoruz gerçekten iyi zaman geçiriyor link aşağıdadır bu linke tıklayarak girerseniz sadece bana yardım etmiş olursunuz :) http://goo.gl/jVZ58KGüncel.
  2. umut055

Spartan Skin (İSTEK)

Biliyorum biraz zor ama elinde buna benzer skin olan veya yapabilcek varsa sevinirim :) eğer yoksa peçeli hırsız tipli birşeyde olur googleye ''silkroad thief '' yazın cıkan siyah elbiseli karakterin üstündeki giyside olabilir ama simsiyah değil gölgeli felan anımsatıcak sekilde. Şimdiden...
  3. umut055

Palmiye Adası

Gercekten cok ugrastım internette biraz arastırma yaptım ve buna benzer yapan olmamıs bi kactane kücük vardı onlarda benzemiyodu zaten. neyse fazla uzatmadan resimleri koyayım eger ada hakkında olması veya olmaması gereken düşünceleriniz varsa lütfen belirtin düzeltmeye calısim.(aklınıza ilk...
  4. umut055

Eğlence amaçlı seed

etrafta hiçbirşey yok :D okyanusun içinde doğuyosunuz :)
  5. umut055

acil yardım beyler (çok acil)

beyler benim lise 1den 3 tane sorumlu olduğum ders var ortalmamda 2,48 di simdi lise 3 e geçtim ve onları veremedim bugün 1 sınava girdim ve cok iyi gecti kesin vericem ama aklıma takılan soru şu 9 da birin versen diğer ikisi gider demişlerdi yani ortalaman tutar gecersin dediler (2,50 olunca...
  6. umut055

(Yardım) Blokların arasında beyaz çizgi var.

sistem özelliklermin iyi olmasına rağmen durum böyle arkdaşlar varmı çözümü sistem özelliklerim : 12,0GB İkili-Kanal DDR3 - Ram Intel HD Graphics 4000 (4,0GB) - Ekran Intel Core i5 3320M @ 2.60GHz - İşlemci
  7. umut055

Minecraft ''YOK ARTIK'' Dedirtti

Aslında minecraftta fizik kuralı aramamak gerek ama bu biraz fazla kacmıs sanki :D. Video cekmek isterdim fakat anlamıyorum o işten (beceremedim :D ) neyse fazla söze gerek yok resimlere geçelim. 1231267215275346888 ÖNÜ : ARKASI :
  8. umut055

Kacırmamanız gereken seed :)

-1470684569342470655 x: 355.70000 y: 65.875 z: 221.30000 hem tarım hem kaynak acısından iyi bir seed kısa yoldan nethere gidiş :D
  9. umut055

GS-Real maçı

elinde link olan paylasabilrimi ? edit: tmm beyler aztv veriyomus isteyenlere frekansı verebilrim bilgisayardan izlemek isteyenler icinde http://www.canlitvx.com/az-tv-canli-izle/ yedek: http://www.ustream.tv/channel/smartspor-hd...
  10. umut055

Papercraft

Beyler forumda baktım bu isle ugrasan hic kimse yok bende biraz ugrasim dedim ve ortaya bu görüntüler cıktı iyi kötü yorumunuzu beklerim çünkü cok ugrastım bunlar icin :) Buda Video: http://youtu.be/EEt_3PokpQE
  11. umut055

vayy bee suraya bakın ( nether )

teleportun hemen yanında cıktı :D
  12. umut055

minecrafy enchanting

beyler en fazla 50 lvl diye biliyodum 30 oluyo ?
  13. umut055

Cok İlginç Gören Varmı?

beyler arkadasla surv.dayken inek arıyoduk ve bunu bulduk birkac tane burda var gerisi ekte yerde ip vardı ve kızıltasla dispenserlara baglıydı dispenserda ok vardı .
  14. umut055

Hazır Ev :D

aslında cogu kişi böyle yerler görmüstür ama hosuma gittiği icin koydum biraz düzenlendiği zaman güzel bir ev olabilceğini düsündüm sizce yapimmi ? (surv. mode) baska evimde var ama daha icime yattı burası. DIŞTAN:İÇTEN:
  15. umut055

EL YAPIMI KAZMA

Beyler internette kücük bir arastırma sonrasında böyle birsey yapmaya karar verdim ilk oldugunu düsünüyorum (en azından türkiyede ) gercegine uygun yapmaya calıstım bunlarla ilgili bir koleksiyon yapmaya karar verdim ( birde araba koleksiyonum var isteyenlere onlarıda paylasabilrim ) eger...
  16. umut055

tavuk bugday gösterince takip etmiyor

sorun bu beyler cözüm nedir? edit:tohum verdim oldu beyler konu kapansın lütfen :)
  17. umut055

FENERBAHÇE AMBLEMİ

fenerbace amblemi calısmam :) lütfen düsünceleriniz belirtin iyi kötü fark etmez :)
  18. umut055

Nether

zaten kayboldum teleportu bulamıorum bide bu cıktı karsıma :D gören varmı daha önce ? nether tuglası diyor.
  19. umut055

İlginç...

Keskin kum yaşını üstündeki creeperı gören ? ben ilk defa gördüm :)
  20. umut055

Bugün Şanslı Günümdeyim..

bunların hepsini yaklasık 15-20 dk icinde buldum hepsi nerdeyse altılıydı son resimdeki elmas 27 ydi biraz kullandım az önce cektim :)
  21. umut055

İlk Deneyimlerim :)

ilk yaptıgım calısmalar aklıma geleni yaptım ilerletmeti düsünüyorum sizce nasıl :)