Arama sonuçlarınız

1. Z

Sıradaki Şarkı Bize Gelsin Aşkım

-Aşkıııım. -Efendim birtanem. -Radyoyu açar mısın? -Tabikisi aşkım. -Bu şarkıyı beğenmedim aşkım başka kanala geç. -Geçeyim aşkım. -Bunu da beğenmedim aşkım geç. -Geçeyim aşkım. -Geç. -Geçtim aşkım. -Geç. DUR DUR. -Efendim aşkım? -Şimdi sen kanalı değiştireceksin ya aşkım. -Evet? -Çalan şarkı...
  2. Z

Duygulandım. Ağlıyorum.

Bunu ben arabayken bi' kızla bi' söylemiştim o anı hiç unutmadım muhteşemin ötesiydi pls. :( @UtkuÖZKAN
  3. Z

"ANTİ" Olduğunuz Şeyler

Merhabalar merhabalar. Ben Zorin, Zurin, Zürün, Zürin, ya da herneyse. Siz bana "Zurin" diyin ama ^^ Bugün bi' konu açıyorum gördüğünüz gibi görmüyorsanız; #YOLOSWAGDHASHAK Bugün sizden "anti"si olduğunuz şeyleri Anti-olduğunuz şey *açıklama* şeklinde yazmanızı isteyeceğim. Haydi bakalım...
  4. Z

S4League Mini Tanıtım - |Zorin'den Konular| #2

MERHABALAR! BEN AZICIK SOLA BAKTIĞINIZA GÖRDÜĞÜNÜZ KİŞİYİM. Bugün hergün oynadığım bi' oyunu tanıtacağım size. Kısaca. Adı S4League. Animeserverler eminim ki bu oyunu da çok seveceklerdir. Anime grafiklerine sahip, TPS(Third Person Shooter) bir oyun. "TPS nedir?" diye soracak olursanız, oyunu...
  5. Z

Örnek Oyuncu Olmak - |Zorin'den Konular| #1

Merhabalar. Ben azıcık sola baktığınızda gördüğünüz kişiyim. Benim kim olduğumu bilmiyorsanız kısaca; Gürkan, 14 yaşında, İstanbul'da yaşayan, çikolata delisi, kızları seven, anti-abi, hack seven, farklı inançlara sahip, kan içen bir insanım. Evet. Beni bırakalım, gelelim konumuza...
  6. Z

Okuyabildiniz mi?

Biliyorum. Okumakta belki de çok çok az zorlandınız ama normalden çok daha hızlı okudunuz. Kitaplar da böyle yazılsaydı çok güzel olmaz mıydı?
  7. Z

Ar Yu Siriyıs :(

Nedir bu. Daha önce böyle saçma bir şey görmedim. Konu dışına gülelim diye bir konu açtım "GEREKSİZ KONU" diye silinmiş. Ne saçmalıktır anlamadım. Niye böyle bir şey yaptınız?
  8. Z

Hani Bizim Okula Romanyalı Kızlar Gelmişti...

Yeni bi' Facebook hesabı açmanın zamanı geldiğini düşündüm ve açtım. Okul arkadaşlarımı ekleyeyim derken bir baktım Yusuf! Okulda artislenen çocuk! Nadiren gördüm onu!! Okula Romanya'dan misafirlerimiz gelmişti. Lan bi' görsen, BÜTÜN erkekler fotoğraf çekinmek istiyor. Ay kafayı yiyeceğim gül...
  9. Z

Metalciler Kedi Kesiyo!!! -Türk Metal Birliği

Yapan: @DarqKnife Sansürleyen ve paylaşan: @Zorinkun Türk Metalciler Birliği Facebook sayfasına bekleniyorsunuz.
  10. Z

Nedir Bu "Data Miner" ??

ASC ile her tarama yaptığımda kötücül tehtidlerde görüyorum. Nedir bu? @MUHDE @Vienicome
  11. Z

Ben mi Bozuğum Oyun mu Bozuk?

Nerede yanlış yaptım?
  12. Z

Minecraft'ta abilere Rastlayınca Ben (1)

13. Z

Çok Fazla Güldüm

14. Z

Asla Dünya Şampiyonu Falan Olamayacağım. :(

Acıyın bana. :(
  15. Z

craft_man'ın "Mesaj Yazdıktan Sonra Konuyu Kapatma" Psikolojisi

*konu dead* *konu dead* *konu dead* *konu dead* Bu konu Zorin'in aşırı derecede çektiği can sıkıntısı ve aşırı işsizliğinden açılmıştır. @craft_man
  16. Z

Dabılyu Ve Dabılyu Ve Dabılyu Nokta İşbul Nokta Kom

Bu güzelliği yapan işsiz oyuncu: -*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*- Bunu yapan işsiz oyuncu:
  17. Z

Eti Canga Sohbet Konusu

(favori çikolatam) Haydi. Burada sohbet edelim. @sergun26
  18. Z

Az Daha Geç Kalsaydım Bilgisayar Ölüyormuş xD

Wait w0t!!?
  19. Z

Kara Listenizde Kimler Var?

20. Z

Ünlüyüm

ü
  21. Z

İşgal OP*

İşgal edildi by Zorinkun_ (Çalınması yasak tag list) @KebabDefender @B35T14 @Laloww @Laloww_ @AzlaazTR @MahmuTr @AtomTR @Susanoo @98IamLegend98 @__cbg2002__ @EscapedSquid @AxcelaD @LupanSxyen @TrashPlays @Umayy @Bedzey @RinOkumura321 @LifeTaker @unununium @Sonicexe @ColdFireTR @BurnerTroll...
  22. Z

Bunu Gören Ryuk Kendisini Öldürdü

@KebabDefender @B38T14 @Laloww @Laloww_ @AzlaazTR @MahmuTr @AtomTR @Susanoo @98IamLegend98 @__cbg2002__ @EscapedSquid @AxcelaD @LupanSxyen @TrashPlays @Umayy @@Bedzey @RinOkumura321 @LifeTaker @unununium @Sonicexe @ColdFireTR @BurnerTroll @Yeselectro @craft_man @tekno 51 @LifeTaker...
  23. Z

Hastane Masrafı Sizden Ama

Dikkat! Bu oyun kalp krizine neden olabilen jumpscareler içerir. Oyunu kendi sorumluluğunuzla oynuyorsunuz. Yaşlı(ya da büyük)oyuncular, dikkatli olun! Zihahahahah. (Çalınması yasak tag list) @KebabDefender @B38T14 @Laloww @Laloww_ @AzlaazTR @MahmuTr @AtomTR @Susanoo @98IamLegend98...