Arama sonuçlarınız

1. qwerty asdf

Pocket edition da yaptığım ev

Pocket edition da tamamen survivalda yaptığı m evi göstermek istedim yorumlarınızı bekliyorum
  2. qwerty asdf

yardım! oyuncuyu takip eden itemler

Arkadaşlar ben bi map oynarken (sanırım Diversity'ydi)bi bölümde yerde kağıtlar vardı ve beni takip edip canımı azaltıyolardı yılan gibi acaba bunu yapabileceğim bir komutbloğu sistemi filan varsa söylermisiniz yada bi video filan olabilir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
  3. qwerty asdf

titan city bu minecraft olamaz!!!!!....

öncelikle bana ait deildir bu minecraftta yapılmış en büyük şehir tamı tamına 2 yıl süren bir çalışma 16 Ekim 2012 de başladı ve 16Ekim 2014 te bitti bu şimdiye kadar yapılmış en büyük şehir videosunu izledikten sonra artık ben süper builderim diye bilirmisiniz bilemiyorum ama ben açıkçası artık...
  4. qwerty asdf

map yapacam yardım lazım

arkadaşlar aklıma bir kaç map fikri geliyo arada ama güzel fikirler öyle dandik fikirler deil 2-3 kişi toplayıp bi projeye başlamak istiyorum aklımda güzel survival map fikri var yardım ederseniz güzel olur map için redstone ve özellikle commandblock bilgisi süper olam biri lazım ve bide 1 yada...
  5. qwerty asdf

doğum günü hediyem

beyler 7 Ekim salı günü doğum günüm :) bende sizden bir şey istiyorum 8-10 kişi filan toplanıp bana premium alabilirseniz çok çok çok çok çooooookkk sevinirim :D zaten 10 kişi birleşse kişi başı 6 tl oluyo fazla deil cevapları ve alacak kişileri bekliyorum tabi zorunlu bir şey deil ama :D yada...
  6. qwerty asdf

espiri yapacam gir içeri :D

bu hikaye çoookk eskiye dayanır bir gün küçük bir çocuk fırından peynirli poğaça almaya gitmiş.İki peynirli poğaça alıp eve gelmiş küçük çocuk poğaçayı tam ısıracakken merak edip içine bakmış ve peynir görmüş çocuk çok sevinmiş NOT:bu hikaye gerçek deildir bir efsanedir inanmayın peynirli...
  7. qwerty asdf

minecraftta bilgisayar süpper içeri gir ve bak

youtube da gezerken bi mod videosu gördüm minecrafta bilgisayar getiriyo ama bu mod computercraft modu deil bildiğiniz bilgisayar youtube a girip video izleyebiliyorsunuz googleda gezinebiliyorsunuz süper bir şey ama videoda ki etikette kurulumda var oraya tıklayıp bakın ben hemen kuracam :D işte...
  8. qwerty asdf

builder veya admin olabilirim (bana güvenebilirsiniz)

Merhaba 100% güvenebileceğiniz bir admin yada builder arıyorsanız ben olabilirim. Bana kesinlikle güvenebilirsiniz. Eğer görüşmek isterseniz Skype:berken2121 bu arada yaşım 15
  9. qwerty asdf

süper hunger games server

süper bir hunger games serveri bu herkes oynuyo kesin bakın video çeken ünlü youtube kanalları bile giri sizde giriıp ıp:212.252.21.21 herkese tavsiye ederim
  10. qwerty asdf

hungergames ünlü serverler

süper hunger games girin süper bi server ıp:212.252.21.21
  11. qwerty asdf

1.5.2 hungergames server

1.5.2desüper bir hunger games serveri kesin bakmalısınız ıp:212.252.21.21 kesin girin süper
  12. qwerty asdf

1.5 için güzel manzaralı seed

bu seedi kafadan attığım sayılardan buldum seed:2121311143