Arama sonuçlarınız

1. qwerty asdf

Sevdiğiniz Anime Hakkında AMV | MAD Varmı?

One Piece: He is our captain bunun müziğide çok güzel tr alt yazılı izle yoksa anlamassın
  2. qwerty asdf

Anime Önerisi

Dram bilmiyom ama başka öneririm Death Noth izlemediysen hemen izle eğer romantizm-komedi seviyorsan kaichou wa maid-sama öneririm ecchi olarak maken ki öneriyorum sana ve son olarak One Piece ve Naruto Edit:unutmuşum bide Highschool of the death bunu da kesin izlemelisin
  3. qwerty asdf

Pocket edition da yaptığım ev

Ayarlarda alttan 2. Sıradaki sekmeye tıkla en altta hide gui var onu açınca kapanıyor
  4. qwerty asdf

Pocket edition da yaptığım ev

Pocket edition da tamamen survivalda yaptığı m evi göstermek istedim yorumlarınızı bekliyorum
  5. qwerty asdf

Milli Eğitim Bakanı Olsanız İlk Olarak Ne Yapardınız ?

o şekil deyil mesela pazartesi 1. ders matematik,ingilizce,fizik dersleri var salı günü 2. ders kimya,biyoloji ve dil anlatım var sen hangi saat hangi derse girmek istediğini seçip bi ders programı yapıyorsun
  6. qwerty asdf

Milli Eğitim Bakanı Olsanız İlk Olarak Ne Yapardınız ?

ben milli eğtim bakanı olsam lisede dersleri 8 ders yerine 6 yada 5 ders yaparım blok dersi (80 dakka aralıksız dersi) kaldırırım edebiyat çok boş ve sıkıcı bir ders onu kaldırırrım orta okulda almanca ve ingilizce dersini zorunlu yaparım (almanca çok zor liseye geçince hemen öğrenemiyosun)...
  7. qwerty asdf

Hikaye için kişi aranır

Nail bi Hikaye olacak söyleseydin
  8. qwerty asdf

Ornitorenk'in amaçsızlığı ve gereksizliği

ben demedimmi birinin çıkıp böyle diyeceğini biliyordum ben sadece düşüncemi belirttim (cevap yazmana gerek yok lütfen yazma)
  9. qwerty asdf

ewt lise 1. sınıfa gidiyom

ewt lise 1. sınıfa gidiyom
  10. qwerty asdf

[Tüm Hatalar Düzeltildi]|Elite Jump I : Elite| Sürüm : 1.7.2

iyi demedimki fena deil dedim tam olarak iyi sayılmaz :D
  11. qwerty asdf

Ornitorenk'in amaçsızlığı ve gereksizliği

arkadaş ne diyon ya müslüman deilsin herhalde Allah hiçbir canlıyı boş yere yaratmamıştır sen resmen şirk koşuyosun neyse fazla bir şey yazmıyayımda sonra derler herşeyi dine bağlıyonuz ve cidden gereksiz konu
  12. qwerty asdf

[Tüm Hatalar Düzeltildi]|Elite Jump I : Elite| Sürüm : 1.7.2

aslında pek iyi deil bazı yerler hatalı iksir efekti bölüm bitince geçmiyor bazı bölümlerde zıplıyorum yere düşüncede hemen ölüyordum gamemode da yapmak zorunda kaldım yinede fena deil
  13. qwerty asdf

[=Ornitorenk Anatomisi=]

ne diyem bilemedim büyük bi tespit Sherlock Holmes'un kayıp kardeşi :D iyi güldüm ama :D :D
  14. qwerty asdf

Etrafa Zarar Vermeyen TNTler Nasıl Yapılır

tamam konu kapandı hadi gidiyoz :D
  15. qwerty asdf

Duvar yaptım.

bence güzel ama baraj duvarına benzemiş sanki duvarın iç kısmında katlar filan yapsan gidip gelmek için güzel olur
  16. qwerty asdf

En Son Ne Yediniz?

en son normal ekmek peynir bide yağlı ekmek yedim (yağlı ekmekte güzeldi :D )
  17. qwerty asdf

yardım! oyuncuyu takip eden itemler

olmuyo sadece kum düşüyor edit: hıı tamam Silverfish teki f harfini büyük yapmışım o yüzden olmuyomuş bide hız basmak istiyorum nasıl yapacamtmm artık kimsenin yorum atmasına gerek yok teşekkürler yardımcı olanlara :D
  18. qwerty asdf

ya ikisinide denedim 1.8 de de 1.7 de de denedim olmadı :( edit: idsini yaz yazdığın yere 1 yazdım
  19. qwerty asdf

teşşekkürler bi deniycem edit: o takip eden bloklarıda söylersen güzel olur mümkümse can azaltsın
  20. qwerty asdf

Arkadaşlar ben bi map oynarken (sanırım Diversity'ydi)bi bölümde yerde kağıtlar vardı ve beni takip edip canımı azaltıyolardı yılan gibi acaba bunu yapabileceğim bir komutbloğu sistemi filan varsa söylermisiniz yada bi video filan olabilir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
  21. qwerty asdf

Technic Launcher'den Anlayan Gelsin

bence technic ile ilgili herşeyi kaldır tekrar yükle javayı güncelle olmassa internette araştır biz daha fazla yardım edemeyiz hatadanda bir şey anlaşılmıyo yada ben anlamadım :D
  22. qwerty asdf

Minecraft'da Olmasını İstediğiniz Şeyler[Zindev Tarzı]

dediğim gibi sizde bir şey beyenmiyorsunuz <_< sunu yazacaktım bide arkadaş yerin içinden çıkan bi şeyler olabilir demiş aklıma şu geldi yere bir blok yada bir item yerleştirdiğimizde (belli bir şey olacak ama) ileri doğru ve yukarı doğru fırlayan ve geri kaybolan bloklar Prototype teki gibi can...
  23. qwerty asdf

animasyonlu bişeyler dediniz dalgada sörf yapmak dedim (animasyonlu dalga) hem yay hem kılıç olan bir şey şu blokları itme çekme olayı (diğerleri konuya uymuyor olabilir ama bunlar uyuyor) sizde bi şey beğenmiyosunuz ama <_<
  24. qwerty asdf

konuyu okuyup mesaj attım neresi yanlış sölermisin