Arama sonuçlarınız

1. Kajmeri

Role Play Game Server Projeleri Seçim Sizin.

dxd olmasın ecchi bi lise olsun
  2. Kajmeri

FTB Direwolf20 1.6.4 / Açılmıyor .

Köfte abi allah senden razı olsun her dileğini versin kaç gündür kardeşimin istediği mp açılmıyodu sen onu mutlu ettinya allah ne muradın varsa versin
  3. Kajmeri

Naruto Türkiye RolePlay Sunucusu. 5. Shinobi Savaşı ! [1 Haftadır Açık!]

niye bu kadar direnişçisin ya? siyaset yasak
  4. Kajmeri

Tuttu Tutmadı Oynuyoruz Toplanın

hayır tutmadı alttaki cünup
  5. Kajmeri

lan :D 1.yi yanlış yazmışım 2. olcak kusura bakma kardeşim
  6. Kajmeri

Ad Soyad: Bekir Altunkaya Kullanıcı Adı: lurkercraft Yaş: 14 Daha Önce Bulunduğun RP sunucuları: Lorecraft Role Play Noxcia Role Play Pixelmon Türk Server Skyrim Roleplay BukkitTürk RPG UnderNight Forgotten Realms Role Play Naruto'da Güncelliğin: 2. sezonu bitirmek üzereyim 3-4 bölüm kaldı...
  7. Kajmeri

MİNECRAFT ÇEKİLİŞİ (SON ÇEKİLİŞ)(Ara veridi)

*Forum Kullanıcı Adınız: Darbeci_Nogay *Sadece Gerçek Adınız: Bekir Sadık *Yaşınız: 14 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: çıktığından itibaren, 4-5 yıl gibi bir süre sanırım, hala da oynuyorum. *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Lehamam, bfchickengamers, Burak...
  8. Kajmeri

BukkitTürk RPG l Minecraft Fantastik Role Play Sunucusu [1.7.9]

Bu içerik kaldırıldı.
  9. Kajmeri

BukkitTürk RPG l Minecraft Fantastik Role Play Sunucusu [1.7.9]

Kesinlikle Katılmak İstediğim Bir Sunucu.
  10. Kajmeri

Sunucumuza Ekip Üyeleri Arıyoruz

Oyun İçi İsim: BozkurtTR(Premium) Yaş: 12 Skype: nanorextr Ne Kadar Süre MC Oynadınız?: 2009 Yılında Çıktığından Beri Neden Ekibe Katılmak İstiyorsunuz?: Tasarımcılığım Çok İyi Ve Siz De İyilere Layıksınız Neden Biz?: Tamamen Özgün Oyun Anlayışınız Ve Minecrafttaki Build Yeteneklerim Yüzünden...
  11. Kajmeri

Arkadaşlar Bana Gift Code Lazım!

15 tlye türksel birisine kontür yollayarak aldım. türkseldensen mobil ödeme var. arkadaşın facesi: https://www.facebook.com/XioDesiqN?ref=ts&fref=tstürksel değilsen adamın telefonuna kontur yukleyerek de alabiliyorsun. nickim: BozkurtTR
  12. Kajmeri

pre oldum :D
  13. Kajmeri

Sanal Dünyada Ve Minecraftta Skin Tasarımı, Grafikerlik, Wg We Perm Düzenleme Map Yapma Felan Her İşi Yapabilirim Bana Gift Code Lazım, Lütfen Yardım Edin Bana! Lütfen her işi yaparım kodlama modlama da yazarım bana gift code lazım! 10 TL Mobil Ödeme İle De Alabilirim, :notch: Abi de Çok Pahalı...
  14. Kajmeri

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

*Forum Kullanıcı Adınız: Darbeci_Nogay *Sadece Gerçek Adınız: Bekir *Yaşınız: 12 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 3 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: MuratAbiGF, Burak Oyunda, BFChickenGamers, Orhun Işıtmak, Köfteistköfte nileppezdel87 *Modlu Mc Oynuyormusunuz ...
  15. Kajmeri

kardes ben bi map yapip signlerle yazsam bu spawn bu jail sen wg we jail mail yaparmisin...

kardes ben bi map yapip signlerle yazsam bu spawn bu jail sen wg we jail mail yaparmisin dosyalari atip? TurkishbeasT op olsun yaparsan cok minnettar olrum
  16. Kajmeri

Detayli GroupManager, Essentials (Signs) ve WorldGuard Flags Rehberi

kardes ben bi hamaçi sw acsam dosyaları sen yapsan ben map bulsam signle yazsam bu jail bu spawn die sen wglesen sonra dosyaları atsan