Arama sonuçlarınız

1. H

Hunger Games Bölüm 1 Double Catness

Beyler yeni kanal açtım.Destekçim olur musunuz lütfen ?Yorum ve likelerinizi bekliyorum.Bu arada başlıkta yazdığım gibi Hunger Games bölüm 1 Double Catness.Buyrun link
  2. H

Gift code çekilişi yapıyorum

Merhaba arkadaşlar.29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun.Gift code çekilişi yapıyorum.Katılmak istiyen video açıklama bölümüne baksın şartlar orada.Kolay Gele :D
  3. H

Minecraft - Hayatta Kalma Maceraları - Bölüm 1

Merhabalar video işine yeni başladım.İlk serim let's play tarzı minecraft olmasını istedim.Ve bir bölüm çektim.Like ve yorumlarınızı esirgemeyin.İyi Günler
  4. H

Minecraft 1.8 tanıtımı

İçerik SearchTR tarafından kaldırıldı
  5. H

Minecraft 1.8 tanıtımı

Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz ki minecraft 1.8 çıktı.Ve bilmiiyenler için bir tanıtım çektim.Herneyse şuku ve yorumlarınızı unutmayın
  6. H

Minecraft Modlu Survival Bölüm 1

Merhabalar kanalımın adı Oyuncu Ol 1100 abone ve modlu survival serisine başladım.Like ve yorumlarınız lütfen eksik etmeyin. Kanalım https://www.youtube.com/user/OyuncuOl Videom
  7. H

Kanala Destek Çıkıverin :(

Kardeş depresyon dediğim sinirlenip sildim beni bilen bilir 14 aydır videomu çekiyorum.Problem yok bendde
  8. H

Minecraft Açlık Oyunları #3

Merhabalar ben Oyuncu Ol kanalından Halil.Kanalım şu an 1091 abone ve video çekmeye devam ediyorum.Dün yüklediğim video Minecraft Açlık Oyunları videomdu.Like ve yorumlarınızı eksik etmeyin. Kanalım http://www.youtube.com/user/OyuncuOl Açlık Oyunları videosu
  9. H

Kanala Destek Çıkıverin :(

Merhaba arkadaşlar benim adım halil 14 aydır video işiyle uğraşııyorum daha doğrusu 6 ay çünkü 8 aylığına video işini bırakmıştım.1100 abonede bırktım video işini.Şimdi de geri dönmek istiyorum.Video da yüklüyorum.Ama izlenmeler falan az geliyor.Lütfen kanalıma destek çıkın arkadaşlar.Her türlü...
  10. H

Size İhtiyacım Var :(((((

Merhaba arkadaşlar benim bir kanalım var 1100 abone civarı.Çok önemli birinden sponsorluk teklifi geldi.Yapmanız gereken youtube videomdan sitenin linkine tıklamak.2000 tıklanmaya 200 lira artı mc premium veriyor.Ve bu premiumla da kanalıma abone olanlarla bir çekiliş yapmak istiyorum.Paraylada...
  11. H

Çok Uzuca Minecraft Gift Code !!!!!!!!!!!!1

Merhaba arkadaşlar ben Halil.Kısa bir süre önce bir şey farkettim.Minecraft Gift code fiyatları 60 tl yi geçti.Bende söyle bir fikir buldum.Bunu nasıl daha ucuzunu bulabilirim.Çok basit bir arkadaş var baya bir gift code si var çok ucuzken bir sürü stoklamış.şu an da 10 lira civarında...
  12. H

Oyuncu Ol - Hunger Games - Bölüm 4 Türk Baskını

Merhaba arkadaşlar.Ben Oyuncu Ol'dan Halil.Hunger games videosu yükledim.Gerçekten çok eğlenceli.Kanalım 750 abone olmak üzere.Abone olup like atmayı unutmayın.Herkese şimdiden teşekkürler.İyi Forumlar Güncel !
  13. H

Oyuncu Ol Garry's Mod Prop Hunt İnceleme

Herkese merhabalar ben Halil.Bugün Garry's Mod Prop Hunt 'ı inceliyoruz.Like atmayı ve yorumlarınızı unutmayın.İyi Forumlar
  14. H

Minecraft Hexxit Maceraları Bölüm 1

link bu: http://www.youtube.com/watch?v=q90OH4r5R1c&feature=c4-overview&list=UUojDCR5kBH8Cvd1EZ5ePmAQ
  15. H

Leaf Gaming Hakkında...

Merhaba Arkadaşlar Ben Halil.Bu gün çok iyi bir kanalın iyi özelliklerini göstericem.Bu Kanalın adı **********...Peki bu kanal hangi serileriyle kalpleri fethetti hemen playlisti http://www.youtube.com/playlist?list=PLczO534qkYv1OaCDNqGAHGbwaq7STRj8z Tabi ki de hızlı yapı kapışmaları olacaktı.21...
  16. H

Minecraft Premium Çekilişi ?!

Benim amacım aslında ticaret değil abone olmalrı yakın zamanda zaten youtube den para kazanacağım :) Onun dışında atıyorum 10 premiuma sw falan verirlerse öyle bir takas yapabilirim yani parayla ilgim yok :)
  17. H

Gerçekten satın alınmış hesaplar değil bunlar premiuma paraları yetmiyen türklerin mcsg ye girmesi için malum 50 lira oldu premium :)
  18. H

Merhaba Arkadaşlar ben Halil.Youtube de kanalım var ve bir sürü premiumum var.Herneyse alın size videosu link çekilişi katılmak için abone olup yorum atıp videoyu beğenmeniz gerekiyor.Her neyse Kolay gelsin İyi Forumlar...
  19. H

Mcsg de premium keyfi

Kızsan olur :)
  20. H

Mcsg de premium keyfi

Evet arkadaşlar minecraft mcsg de hunger games çekmeye karar verdim videoya like ve yorum atmayı lütfen unutmayın.Teşekkürler...
  21. H

400 Abonelik bir kanalla video çekmek ister misiniz ?Buyrun

Merhaba Arkadaşlar benim adım Halil.Youtube de 390 aboneli bir kanalım var.Ve kanala alım için seçmeler var.Eğer kanalıma katılmak istiyorsanız bana ulaşabileceğiniz yerler.[Genellikle ask.fm de acigim ordan atmanız daha iyidir] Ask.fm:ask.fm/HalilCalim...
  22. H

Tekkiti Bilmiyor musunuz ? Tekkite nasıl giriliyor diye Merak Mı ediyorsunuz ?Buyrun

Arkadaşlar merhaba Benim adım Halil.Youtube de kanalım var.Kanalımın adı Oyuncu Ol.Kanalıma bir bakmak isterseniz link:http://www.youtube.com/channel/UCojDCR5kBH8Cvd1EZ5ePmAQ Ben Tekkit Videolari çekip tekkiti tanıtıyorum.Tekkitte şu an lite videoları çekiyorum 375 abonedeyiz.400 abonede nasıl...
  23. H

Tekkit Bilmiyor musunuz ?Öğrenmek İsterseniz içeri

Arkadaşlar merhaba Benim adım Halil.Youtube de kanalım var.Kanalımın adı Oyuncu Ol.Kanalıma bir bakmak isterseniz link:http://www.youtube.com/channel/UCojDCR5kBH8Cvd1EZ5ePmAQ Ben Tekkit Videolari çekip tekkiti tanıtıyorum.Tekkitte şu an lite videoları çekiyorum 365 abonedeyiz.400 abonede nasıl...
  24. H

Hexxit oynayacak ?

geliom
  25. H

Hexxit Serverda video Çekilecek [Oyuncu Ol]

Merhaba Arkadaşlar ben Halil.Benim youtube de 350 civarı aboneli bir kanalım var.Ve yaklaşık 10 bölüm hexxit çektim.Server Açsam ve video çeksem kimler gelir diye düşündüm?Kurban Bayramına kadar beklicem aç diyenler ve videoya katılmak istiyenler çok olursa sw açcam vevideo çekicem...