Arama sonuçlarınız

1. T

Essentials Kit Sorunu

KİLİT.
  2. T

Premium Hesabım Satılık

Minecraftı Bırakmam Sebebiyle Premium Hesabımı Satıyorum lafı uzatmaya gerek yok Nick:FERMOL92 Fiyat:25 TL Paylpalla ödeme hesap herşeyiyle premiumdur skin degistirme sifre degistirme vs..
  3. T

Minecraft Premium Hesap

Sağol Kardeşim İyi Oyunlar :D
  4. T

Minecraft Premium Hesap

Evet Arkadaşlar Merhaba , Minecraft Premium Hesap Satışıyla Karşınızdayım Fazla Uzatmadan Anlatayım Hesaplar Güvenlik Kodu Onaysız Olup Skin Değistirilememektedir Fakat Tüm Premium Serverlere Girebilmektedir.. MCSG,Shotbow,HiveMC VB. Fiyatları Sadece 9TL 'dir Ödeme Paylpal iledir Yakinda...
  5. T

Kredi Kartım Yok Steamdan Oyun Almak İstiyorum Diyenler Girsin

Arkadaşlar , İşin Kısacası şu Steam Oyunu Veya Minecraft Almak istiyorsunz Ama Kredi kartınız Yok,, Biz Sizin Yerinize Alıp Size Key Veya Gift Code Olarak Geri Gonderiyoruz Nasıl mı Olacak İşte Şöyle istediğiniz Oyunun Tutarı kadar + 4 TL Göderiyorsunuz Biz Size Oyunu Alıyoruz Ödeme...
  6. T

Kanalımız ve Farcry3 , Skyrim Ve Slepping Dogs Çekilişi (Steam)..

Yeni Kanalımızda Minecraft Hungergames , Mound and Blade , Surgeon Simulator , Hexxit , Gta 4,happy Wheels Serileri Devam Etmektedir. İşte Hunger Games Bölüm 1: Kanalımız 100 Aboneye Ulaştığında Farcry3 , Skyrim Ve Slepping Dogs Çekilişi Olacaktır... Çekilişe Katılmak İçin Aşağıdaki...
  7. T

Hunger Games Serisi Bölüm -1 Ve Büyük Çekiliş

Yeni Kanalımızda Minecraft Hungergames , Mound and Blade , Surgeon Simulator , Hexxit , Gta 4,happy Wheels Serileri Devam Etmektedir. İşte Hunger Games Bölüm 1: Kanalımız 100 Aboneye Ulaştığında Farcry3 , Skyrim Ve Slepping Dogs Çekilişi Olacaktır... Çekilişe Katılmak İçin Aşağıdaki...
  8. T

FTB Unleashed Server Var 4 Kişilik Sizde Gelin Beraber Oynayalim.

Dikkati okuduysan Nitradodan 4 kişilik diyor
  9. T

FTB Unleashed Kullanıyorum ama haritasi senin seridekinden farklı neden ve o baktıgın seyin...

FTB Unleashed Kullanıyorum ama haritasi senin seridekinden farklı neden ve o baktıgın seyin ismini gosteren mod yok, ftb unleashed 1.1.4 (Premium)
  10. T

LitoOnline Towny Server

Bakımda ?? Ne Zaman Açılır
  11. T

ODessa Craftr / Gemi&Kale Savalari

Ad:Kutay Soyad:Yaşar Yas:14 Nick DefektIV
  12. T

Plotme İle ilgili birsey soracagım ben su hatayi aliyorum arsa almaya calisinca : you have...

Plotme İle ilgili birsey soracagım ben su hatayi aliyorum arsa almaya calisinca : you have already reached your maximum amount of plots 0/0 diyor
  13. T

Güvenilir Hosting Şirketi Arıyorum.önerebilecek Olan Varmı ?

SolmazHosting Benim Serverimin Bağlı Olduğu Sirket %100 güvenilir. https://forum.gamer.com.tr/threads/solmazhosting-com-minecraft-vds-hizmetleri-mobil-%C3%96deme.69096/
  14. T

Minecraft Premium Sorunu

Beyler ben yakın zamanda bir gift code aldım kodu gırıyorum fakat turkcesı daha sonra tekrar deneyın olan bır yazı cıkıyor yardım edermısınız.
  15. T

Snapshot Snapshot 13w17a/18a

Kömür Blogu Cok Gereksiz Bence
  16. T

Minecraft Server Kurmaktan Iyı Anlayanlar Lütfen İçeri :/

Yapman Neredeyse İmkansiz Ozellikle Senin Seviyene Gore Tek Yapman Gereken serveri vds olarak kurmak ve portu ayarlamak ama bu vds olayi oldukca zor birraz arastir derim rami ise server.bat dosyasindan ayarliyorsun
  17. T

bir hamachi agı kur oradan konusalim veya face ekle Kutay Yasar

bir hamachi agı kur oradan konusalim veya face ekle Kutay Yasar
  18. T

Nuklercraft 7/24!

kapali server
  19. T

cs serveri acin ya :S

cs serveri acin ya :S
  20. T

Epiccraft:176.53.26.244

Konu Yeri Yalnış BİLDİRİLDİ!!!