Arama sonuçlarınız

1. ProfeniX

Altın Provanas >[1.16.5-1.20.2]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & Faction & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

Forumdaki hesabımın şifresini hatırlayınca buraya gelip anılarımı tazelemek istedim.. İlk açıldığından beri sunucunuzda oynardım. Sanırım yaklaşık 4 sene oynadık. Çok güzel buildlerimiz vardı. Bir ara lag sorunu olmuştu, survival orman sıfırlandı. Dolayısıyla bizim buildler de gitti :) O eski...
  2. ProfeniX

Silinmesini istiyorum, teşekkürler.

Steam Achievement Manager'i oyunda olmadan ve çevrimdışı bir şekilde çalıştırın.Yine aynı sonucu alacaksınız,envanteriniz dolu olmasın itemler boşa gider :/ Ben bunu 2 yıl önce yaptım ve VAC ban yemedim.
  3. ProfeniX

Bilgisayarı kötü olanlar için o bir efsane! Oyun önerisi : Team Fortress 2

Team Fortress 2 gelmiş geçmiş en iyi oyundur.
  4. ProfeniX

Selamlar,verdiğiniz premium hesabın şifresi değişti.Ne yapmalıyım?

Selamlar,verdiğiniz premium hesabın şifresi değişti.Ne yapmalıyım?
  5. ProfeniX

Altın Provanas >[1.16.5-1.20.2]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & Faction & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

Bütün serverden yedim ama küfürü survivalda etmiştim kullanıcı adı: Warami
  6. ProfeniX

Serveri 1 yıldan uzun süredir oynuyorum. Küfür ettiğim için sınırsız ban yedim.
  7. ProfeniX

[REHBER] Minecraft Nasıl İndirilir?

OuuFFF feNa LaFff BaBa
  8. ProfeniX

Poteyto V2 |

Konuyu okuyunca acayip gaza geldim ama bir de deneyip görmek gerek.Easter eggleri bulanlara ödül vs var mı?
  9. ProfeniX

Forum Üyelerinin Masaüstü Görüntüleri

Bir de simgeleri büyük yapıp masaüstünün tam ortasına koyuyorum.İki haliyle de kullanılıyor,nice.
  10. ProfeniX

Frame Network Sunar.... (1.7.X) Hayatta kalma Survival ve Çok daha iyisi.

Konuda pek bir şey anlatmamışsınız. ↓ Frame Networklu Oyuncu olmak büyük bir ayrıcalıktır. (Daha önce de duymuştum.) → Herkesi bekleriz.. (Evet,bunu da duydum.) → Pluginler Yüklüdür. (Allah Allah,ilginç.) → Hack açanlar banlanır. (Öyle olması gerekmiyor mu zaten?) → Adil bir oyun sergilenir...
  11. ProfeniX

Valla hak ediyosunuz arkadaş,evlerinizi biraz düzgün yapın ya.Ben kocaman şehir kuruyorum yollar,evler yapıyorum,kale yapıyorum surlarla çeviriyorum.Adam geliyor yanına 10x10'luk claimde küp ev yapıyor.Biraz estetik sahibi olun ayrıca neden başkalarının evinin yanına yapıyorsunuz evinizi? Sorun...
  12. ProfeniX

Kardeşim bu servera Temmuz başladım şu an toplam 450 m param 10 tane de golemim var (biliyorum golem baya az çünkü golem fiyatları çok yükseldi) Yani azmettiğin sürece sen de yaparsın vip almana falan da gerek yok şuana kadar hiç vip almadım.Tabi şu an golem fiyatları baya yüksek para kasıp...
  13. ProfeniX

Oha ben o kadar yapıyı boşa mı yaptım? Sıfırlanma söz konusu bile olamaz.Server 2 hafta geriye alınsa bile ağlamaklı oluyorum.Emek çok farklı bir şey arkadaşlar.
  14. ProfeniX

Minecraft Atasözleri ve Deyimleri

Aşağı kazan ağlamaz.
  15. ProfeniX

Sadece Sandalyede Oturduğun Yerden Eğlenmek mi İstiyorsun ? Bu konu sana yardımcı olacaktır !

Bilgisayarda oyun oynayan bir kişiyi izlemek beni eğlendirmiyor.Zira bu her gün yaptığım şey ve bir başarı da sayılmıyor.Başarı zor olan şeydir,gün boyunca oturup fare çevirmek başarı değildir.
  16. ProfeniX

Evliyadan Photoshop CC Dersi

Atalarımız bizi izliyor.
  17. ProfeniX

Minecraft Squidler Hakkında Bilinmeyen 8 Şey

Sesi olmayan 3 yaratık var.Cadı,mürekkep balığı,tavşan.
  18. ProfeniX

Snapshot Minecraft Snapshot 16W04A

Güzel güncelleme,Microsoft Youtube Türkiye'ye gönderme mi yapmış acaba?
  19. ProfeniX

Nadir bir biom seedi

Veya lanet olası biyomun koordinatlarını al ve başka bir biyoma git.İşin düşünce geri gelirsin.
  20. ProfeniX

[Sahil Balık Restoranı][1.8.8'de Yapıldı.]

Bana eğim,blok uyumu ve derinlik kavramlarını açıkla! 120 saniyen var. Süren doldu.ATILDIN!
  21. ProfeniX

Klavyeyi renklendirelim!

KGB (10kakrkakrk ACayİp bir şey olDu qnQ saĞOL