Arama sonuçlarınız

1. HolyCat

[İSTEK] Dişçilik Şeysi

Arkadaşlar, şimdi benim istediğim şey, elinde Lidocain tutan birisine qwe adlı bir tahta kılıçla vurulduğunda vurma efekti gelecek fakat canı gelmeyecek yani vurunca ekran sarsılıcak fakat canı gitmeyecek. Aklıma şöyle bir şey geldi doğru mudur bilmiyorum fakat.. on hit with a wooden sword...
  2. HolyCat

[2. Skriptim] Gitar Skripti [V1]

Güzel fikirmiş, sevdim, arşive ekledim.
  3. HolyCat

VIP Kılıçları | VIP oyunculara farklı efektli kılıçlar verin! | ÜCRETSİZ PAYLAŞIM

Bilmiyordum, çalıntı falan sandım biran, üzgünüm :(.
  4. HolyCat

i hope u die in fire

i hope u die in fire
  5. HolyCat

VIP Kılıçları | VIP oyunculara farklı efektli kılıçlar verin! | ÜCRETSİZ PAYLAŞIM

WildSkript'in obfuscate olayı çok kolay bir şekilde çözülebilir, içini açtımda Skriptten anlamadığım için pek anlamadım. Az önce baktım, /swords diye bir komut var, neden ingilizce yapma gereği duydun ve Loreler SwordLore1 gibi ingilizce bunlar bildiğim kadarıyla Türkçede kullanılabilir, böyle...
  6. HolyCat

[İstek]/reklamver dediğinde admine onay gelmesi ve onay sonucu reklamın yayınlanması

Fikri geliştireyim: Onaylanmayan reklamlar 30 saniye sonra zaman aşımına uğrasın ve reklam verince 50 dolar kessin gibi bir şey fikri dahada iyi kılabilir.
  7. HolyCat

RPG SERVERLER İCİN SADECE İLK GİRİSTE HİKAYE 1.0

if qwewqe.%player% is true: send "&2[&aDATNW-RPG&2] &cİnsanların Mutlu Mesut Yasiyordu Lakin Karanlik Bir Güc Köyü Ele Gecirmeye Gelmisti" to player wait 2 seconds send "&2[&aDATNW-RPG&2] &cKaranlik Tarafin Lordu Tüm Köyü Yıkıp Arkasında Tek Bir Kül Bile Bırakmamısti." to player wait...
  8. HolyCat

RPG İÇİN ZOMBİDEN DÜŞEN İTEM 1.1 [GÜNCELLENDİ]

Teşekkürler.
  9. HolyCat

RPG İÇİN ZOMBİDEN DÜŞEN İTEM 1.1 [GÜNCELLENDİ]

on death of zombie named asdasd: bu satır doğru mudur arkadaşlar?
  10. HolyCat

[Istek] /vipal Komutu Ile VipKagidi Varsa 30 Gunluk Vıp Olacak

if player has 30 nether star named "Yüce Para": Çalışır mı bu satır?
  11. HolyCat

[Istek] /vipal Komutu Ile VipKagidi Varsa 30 Gunluk Vıp Olacak

Bu yaratıcı fikir uplanır işte.
  12. HolyCat

[ISTEK] Kredi Karti Skripti!

Vallaha yapacak çıkarsa süper olur.
  13. HolyCat

[Skript] Araba! (Yapımda) | Arabalar ile mafya babası olun!

Öhm.. Yünden oluşuyor araba -.-
  14. HolyCat

[Skript] Araba! (Yapımda) | Arabalar ile mafya babası olun!

Daha çok, gerçeğe yakın bir araba yapsan güzel olabilirdi. Bu araba biraz değişik olmuş -_-
  15. HolyCat

[İSTEK] RP /me /do komutları

Kalpi bulamadım, doldurdum herşeyi :D
  16. HolyCat

Skript Fikri

Kesinlikle iyi fikir.
  17. HolyCat

Teşekkür ediyorum gerçekten şurayada bi kalp koyayım <3 :çakmak::kgül::sgül::ecehver::ecehver::ecehver::aşık:
  18. HolyCat

@Epistomoloji 30 blok yakındakilerin duymasını sağlamam lazım x.x
  19. HolyCat

@Eray1650 skype adresinden ulaşabilirsin. @Epistomoloji, bana denenmiş bir şey lazım :(
  20. HolyCat

/me ve /do komutlarını, diğer oyunlardaki gibi oldugu bir script istiyorum, ben birkaç tutorial izledim scriptlerle ilgili fakat hiçbiri istediğim gibi olmadı, son çare buraya geldim. /me sağ elini, adamın yakasına uzatır ve sımsıkı tutar. yazınca: "*HolyCat sağ elini, adamın yakasına uzatır ve...
  21. HolyCat

Playstation 3 Oyun Önerisi

XBoxda bende yok :D
  22. HolyCat

Playstation 3 Oyun Önerisi

PS3e yokki maynkıraft :D
  23. HolyCat

Sağolun.

Sağolun.
  24. HolyCat

Benim uyarı puanı 1 yıldır duruyor fakat forum kurallarında uyarı puanını aldığı günden itibaren...

Benim uyarı puanı 1 yıldır duruyor fakat forum kurallarında uyarı puanını aldığı günden itibaren 1 ay sonra kaldırılacak yazıyor?