Arama sonuçlarınız

1. E

Sky Block Serverde.......

Evet arkadaşlar hepiniz skyblock oynamışsınızdır.Skyblock'u da online serverdada oynamışsınızdır,bazı kişiler VİP,REHBER,MOD,ADMİN olmamasına rağmen kendi adalarına market açıyorlar.Mini market normal market gibi signe sağ tıklayınca satın alıyoruz.Bu sistem nasil yapiliyor.AYRICA SATILAN...
  2. E

Hunger games (crackli server)

İlk olarak kitsiz server ip vereyim:hg.keicraftmc.com cracklidir. Ayrıca oyunda lag olmaz ama lobiyi bilmem....Oyunda genelikle gavur olur..Ama bazı zamanlar çok türk olur.***** tan eser yoktur arada sırada çıkabilir ***** çocukları ..Evet spawnda doyuyorsunuz minigames portalı var...
  3. E

Forumda yapamiyorum

Evet arkadaşlar hamachi server bölümünde 1 konu açmıştım ve şimdi açamıyorum 1 hakkım olduğumdan ne yapabilirim? PLS HELP... I ** alone in the my hamachi server (yarın ing sınavım var ondan) :) ingilizce cümlede hata varsa söyleyin bu arada??
  4. E

Nickli skin

BEYler nickli skin nasıl yapılır? normalini biliyorum char filan koyuyoruz adınıda nickli skin nasıl yapılır?Mesala ez gibi username yazdığımız..... mcskinsearch takiler gibi yardım
  5. E

NEDEN?

beylerr NEDEN BENDE 4 MODAYKEN CRASHED VERİYOR AA BAZILARINDA 20 TANEDE BİLE VERMİYOR NEDEN?
  6. E

BU ne panpa?

Cahiime verin ama snaxspot gibi bir şey varmış o nedir ne halta yarar yardım!!!!!!!! indirme kısmında bile var sitenin pls yardım
  7. E

HUNGER GAMES SERVER ARIYORUM

LAGSIZ OLMASI ÇOK ÖNEMLİDİR AYRICA GAVURLARLA OYNAMAK İSTEMİYOM TÜRK SWSİ OLSUNN ... CEVAPLAR İÇİN TEŞEKÜRLER
  8. E

beyler Bu map tundra mı?

bu map tundra mı? cevaplarınız içim tşk
  9. E

acillll fark ne acaba???????

BEYLER MOD YÜKLERKEN 1.5 VAR BİDE 1.5.1 VAR fARK NE ??????
  10. E

BEYLER ONLİNE SERVER A GİRERKEN

pROXY İS DETACED DİYOR NE ANLAA GELİRR RRRRRR
  11. E

seed e bak

ARKADASLAR KENDİM SEED BULDUM : Bu seed orman mapi sevenler için sevmiyosanız tavsie etmem seede 5 dk hileli dolastım bunlari buldum: zindan ve çok büyük bir maden X RAY indirdim madene baktım dimondlar filan redstone iron gold falan zindan skeleton zindanıdır hazırlıklı gidin...
  12. E

SURVİVAL İSTEYEN GELSİN

SURVİVAL : HAMACHİ AĞI:esrefcraft şifre:123 :ip:25.132.124.232 gelen gelsin ilk gelene hediye ayrıca piramit var
  13. E

Minecrafta eksikler

Minecraft ta olması gerekenkenleri söyleyin mesela (susamak gibi )
  14. E

Minecraft canınız sıkıldığında naparsınız???

BENİM artık survival oynarken herşeyi yaptım canım sıkıldı heryerde evim var dimond filan buldum nethere gidim yapılcakları yaptım the end i gördüm gittim minecrafta heyecan getirmek istiyorum napabilirimmmmm
  15. E

yardım

mc patcer yüklü ama texture packler böyle olmayan bi texture pack !!!! acil
  16. E

Yardım texture pack

texture packler resimdeki gibi oluyor sebebi nedir mc patcer filan var yardim!!!!!!!!! böyle olmayan texture packlerr söyleyinn (ayrıca konu yanlış yerde olabilir)
  17. E

YaRdIM

acil yardımmmm minecrafta ki adam kendi kendine hareket ediyr belli bir süre :surprise: bunun sebebi ne