Arama sonuçlarınız

1. S

Otomatik TNT Topu - Xeguwes

Redstone u iyimi biliyorsun ? Modlu adventure Map yapıyorumda redstoneci olarak alabilirim seni
  2. S

Modlu Adventure Map Alımları Başladı !!!

Daha 1-2 ay var istedigin zaman katıl 2.Konuyu mod ların taşımalarını istiyorum
  3. S

Modlu Adventure Map Alımları Başladı !!!

Oncelikle Merhaba Demek İstiyorum. Konuyu Yanlış Yere Açmış Olabilirim. Özür Diliyorum. Başlıkta Belirttiğim Gibi Modlu Adventure Map Yapıyoruz. Ama Bize İlk Önce Şunlar Lazım 2 Builder (kendi Yapıtının Bir Resmi Olursa Seçilme Şansı Artar) 2 Crash ve ID Hatalarının Çözümünü Bilen Kişiler 2...
  4. S

Çekiliş (Sonuçlandı Lütfen Adamlara Hediyelerini Verene Kadar Silmeyiniz)

Ununuium skype tan ekledinmi eklediysen mesaj yaz ki sana geri dönüş yapabileyim ve konu hala geçerli
  5. S

Zombie Apocalypse Sezon 1

Önceki Bölümde Ne Oldu ? BÖLÜM 12 HAFTA 7 (Diğer Tarafta Hapishanede Baktıkları Natasha,John,T-Dog,Brandy,Annie Ve Mohannie Vardı) Robinson: Bunlar Hapishanedekiler Daryl: Haydutları Öldürelim (Haydutların Arkasından Dolaşırlar) Robinson: (El Kol Hareketleri Yapar) (Ve Tam Adamları...
  6. S

Bölüm 1 Gidebildiğin Kadar

Devamı nerde
  7. S

Bulsaydın ozaman yazmıştım ben serial diye bekletmemin sebebi şu pc ye cormat atıldı serialler gitti aldığım yerden yeni bir serial istedim verdiler e posta yoluyla 1 gün bekletiyor bu arada ne 3 günü en fazla 1 gün bekledin ve sonra aldın sende beni dediğim tarihte skype eklemedin senin suçun...
  8. S

DayZCraft / Open World / Hayatta Kalmak Bir Sanat Oldu / Kapalı Beta / Sunucumuz Kapandı !!

Iyi bir server olacaga benziyor insallah cortlatmassinizAd: enes arda Soy Ad: keleş Skype: lizedagaming Yaş:14 Minecraft Oynama Süre: 2 yıl ama mc ilk cıktıgından beri biliyorum izliyorum vodeolarını DayZ Bilgisi Varmı (Evet,Hayır): tabikide evet çok Yetki İsteği (Builder,Admin): Admin
  9. S

Oyun Takası Sims 2 Legendary Edition a Karşılık MC Gift Code

bu 1 mayıs Hazirandan SonrakiKardeş Yapma Yaaaaa Temmuz muş Yanlış Yazmışım
  10. S

Ortak Arıyorum

Sxyen in dediği Doğru Ama Yemin Ederimki Ben Ne Çalarım Ne Çökertirim Öyle Bir Ark Niyetim Yok Sadece Admin Olduğum Serverlerin Süreleri Doldu Nitrado dan Alındıkları İçin Eğer Admin Bulamıyorsan Beni Seçebilirsin
  11. S

Ortak Arıyorum

Ben Olurum Kardeşim Baya Bir Tecrübem Mevcut Ancak Okul Açılınca Girebilirim şu an Köydeyim Ve Telefonumdan Başka Bir Şey Yok İnternete Bağlanabilen
  12. S

Oyun Takası Sims 2 Legendary Edition a Karşılık MC Gift Code

Merhaba Arkadaşlar Benim Elimde Yaklaşık 5 Adet Sims 2 Legendary Edition (Yani Sims 2 Ve Bütün DLC leri) ne Karşılık MC Gift Code Verdiğim Kodlar Origin Üzerindendir Ve 1 Mayısa Kadar Geçerlidir Yani Acele Edin 1 Tanesi ile Sims 2 Legendary Edition Diğerleri İle steam Üzerinden Bana Payday...
  13. S

Minecraftı satın alan steve - Benim ilk hikayem beğenirsiniz umarım (Komik)

kardeşim sen 300 kıtap okudun ben 1 yılda 100 kıtap okuyorum 300 kitapla bana hava atmaya çalışma
  14. S

LEFT4DEAD2 ÖDÜLLÜ YARIŞMA

Bendede Var Herkese Başarılar :)
  15. S

Ben Bir Çekiliş Buldum Left4dead2 twich de herkese ben kazanırsam size nal toplatırım dedim :D Twich de Adımı Görünce 5 saniye bir şey duyamadım ve 2 saniye nefes alamadım ve panik atak geçirdim herkes tebrikler dedi bende NAL TOPLAYIN !!! Dedim XD herkes :( yazdı XD
  16. S

KARDEŞİM SİZ SKYPE TAN EKLEDİNİZMİ HAYIR NE OYUNU BUNDAN SONRA EKLEYİN VEREYİM VERDİM ZATEN 1-2 KİŞİYERefractix HADİ KANDIRIYORUM DİYORUM NE YAPICAKSIN ŞİKAYETMİ EDİCEKSİN ET !!! BENDE BEN SKYPE TAN EKLEYİN DEDİM EKLEMEDİLER DERİM OLUR BİTERRefractix sana vermiyorum oyun moyunVermişte Olabilirim...
  17. S

ingilizce kelimelerin okunuşunu yazmaca

FSDLAFLAAKN :D
  18. S

Kardeşim Uyuya Kalmışım Ne Yapabilirim
  19. S

ingilizce kelimelerin okunuşunu yazmaca

KONU İLE ALAKASIZ OLDUĞU İÇİN SİLDİM
  20. S

Tuttu Tutmadı Oynuyoruz Toplanın

Tutmadı Alltakinin BF3 ü Var @HeavenZ Özelden bir şey Yazdım Bak Bi Verdiğin Pre İle İlgili Şif Değişmiş
  21. S

Lizedagaming skype ekleyin bu pazar saat 14:00 da skype grup çağrısı yapılacak beni ekleyen forumdaki adını yazsın skypema
  22. S

tahmini bir zaman veremiyeceğimsenin adın yasin derken adımla yasımımı soruyosun o youtube daki adam ben değilim ben onun sponsoruyum