Arama sonuçlarınız

1. S

Nether diye oyun çıkmış

Oyunu sevdim şu an oynanyorsa oynarim yada ileride cikicaksa parali olsa bile alirim :D
  2. S

Neden Oldu Anlamadım

Bir daha olursa Force Update yapmayi deneyebilirsin
  3. S

Minecraft Gizleri III.

İlk başta okumaya üşendim ama okuduğumda güzel olduğunu farkettim :)
  4. S

Sürekli Dönen Zombi Help !

Bende merak ediyordum söylediğiniz iyi oldu :)
  5. S

Arkaşlar Ben MineCraftımı Nasıl Skin Yapabilirm Premium Üyelik İstio skin li Olmak için

mcskinworld.com ya da mcskinsearch.gamer.com.tr a gir ordaki skinlerin uzerine geldiğinde yada tikladığında adı gözükür o adla oyuna gir ve olsun yada premium al :D
  6. S

Fare Düşmanı,agunZagun Gaming, Pinti Panda Pixel Art [YAPILIŞ VİDEOLU]

Bunları Senmi Yaptın daha önce bir kanalda görmüşyümde ?
  7. S

Jungle Temple | Gizli Sandığı Bulmanın Kolay Yolu!

Ben Direk kirmayi tercih ediyorum :D
  8. S

Slender Man ve Minecraft karıştırdım :D

Ahahah güzel olmuş :)
  9. S

1.6.1 Yardım Edin

Arkadaşlar benim hesabım premium 1.6.1 launcher indirdim ordan giriş yaptım bana guest falan diyor ve play yerine Play Demo var basıyorum deneme dünyasına giriyor bunu nasıl düzeltebilirim ?
  10. S

He kanka :D

He kanka :D
  11. S

:)

:)
  12. S

Kendi Minecraft Paranormal Katilinizi Oluşturunuz

Başlıkta da belirttiğim gibi kendi minecraft paranormal katilimizi oluşturucaz. Ben başlıyorum 4 kollu sabahları güneşten yanmayan yüzebilen critic vuruşları olan yüzüne bakınca 2 saniyeliğine taşa çeviren ürpertici bir kadın ismi: Cleopatza :D
  13. S

3 Milyon TL'niz Olsaydı Neler Yapardınız? || İçeriye Girin :) ||

Benim 3 Milyon TL Param Olsa : Ivır Zıvır alırdım Ivır zıvırdan kastım cola cips kek falan premium tüm oyunlara para yatırırdım ve en önemlisi okulu bırakırdımmmmmmm AS:dAS.dASD
  14. S

Kendinizi Öldürün

Kendi Kalemi savunurken benim salak askerler işçi olarak creeper almışlar e oda napsın düşmanları öldürmek için patlayınca herkes öldü (Biraz Saçma oldu Amaa :happy:)
  15. S

Çözene Bravo :)

Sepetin altı düşmüş yani sepetin tabanı çıkmış o yüzden 0 :D
  16. S

İlk Oynadığınız Oyun

Ateride Mario Aynennn :)
  17. S

Minecraft'ta Oyuncuyu Nasil Oldürürsünüz ?

Tek blokluk uzun bi çukur kazar adamı oraya düşürüp üstüne kum koyarım :D (Çok Eğlenceli Oluyor Denemenizi Tavsiye Ederim :D :ram: )
  18. S

Evet mi,Hayır mı ?

Hayır ölmedim :D Alttaki hiç Slenderman oynadınmı ?? :D (Dikkat Enderman Değil!)
  19. S

Üstteki üyeyi nasıl öldürürsün?

Hiç uğraşamam içme suyuna hap koyarım biter :D
  20. S

Minecrafta yeni başladığınızda yaptığın şeyler

İlk oynayışımda ev yapmaya çalışıyordum daha barışçıl moduda bilmiyorum etrafta odun toplarken gece olmustu farkına varmadım neyse bisey olmaz dedim seste kısı agacın onune yaklastım keserken ağacın arkasında zombi varmış görmedim ödüm koptu direk alt+f4 cekmistim :D
  21. S

Minecraft İle İlgili Şiir Oluşturma !

Minecraft ile ilgili şiir oluşturacağız ben başlıyorum :D Buldum bir mağara Daldım ambara Creeperler zombiler Hepsini öldürdüm bir anda! Çok saçma oldu farkındayım :D
  22. S

Harika bir Modern bir şehir italyan desing

Süper acaba yapması ne kadar sürmüştür :D
  23. S

Nick olmuyor kardesim

Nick olmuyor kardesim