Arama sonuçlarınız

1. Y

SonTurk / Ormanda Yaşam / Bosslar / Pazarlar / En Kanlı Savaşlar / 1.7.2

PARAMIZ YOK AMA GURURUMUZ BU GURURUDA SENİN 7 CEDDİN GELSE GENE ALAMAZ ERKEGİN ORUSBUSUAHMET GÜNEY SANA SKYPEDEN SÖVMÜŞ YA AZ ETMİŞ ASIL DAVA AÇSINDA GÖR
  2. Y

Minecraft ***** Kullanımı [ Ayrıntılı Anlatım ]

Arkadaşlar şu *****u çözmek ne kadar zamanımı aldı bi bilseniz neyse konuyu tamamen ben hazırlıyorum.Konu alıntı deyildir!!! İlk önce *****un kısayol tuşlarını göstereyim. X: Xray Toggle F: FullBright Toggle G :FastBreak Toggle P: ForceField Toggle K: Sprint Toggle N: Nuker Toggle R: Fly...
  3. Y

GriefPrevention Altın Kürel İle Claim Atma Plugini Türkçesi Varsa Verirmisinz

kardeşim config varda birde message diye bi dosya var orda yabancı yazılar gereklileri türkçe olan diyorum yani %80 Veya %50
  4. Y

Skype Kabul Et ben yunusemrekut senle bişe konuscam

Skype Kabul Et ben yunusemrekut senle bişe konuscam
  5. Y

[TMG] -*- Yetkili Alımları Başladı -*-[TMG]

Ad ; Yunus Emre Soyad ; Kut Builderliğiniz Nasıl ; Tasarım Olarak Orta Ama Bütün Kodları Bilirim Yani İyi ;) Builderlik Fotograflarınız ; Hiç Çekmedim Yaş ; 16 Skype ; yunusemrekut Resimler ; Hiç Çekmedim Preminum musunuz ; Evet
  6. Y

ProtectCraft Faction Server Yakında 7/24 Alım Var

TmSkype Kabul Ediniz Builder Olabilirim :)
  7. Y

[★]The GoL Craft[★]Plotme[★]1.6.2[★]Survival[★]Faction[★]PvP[★]Minigames[★]

kardeşim bilmem kuruculara sor server zaten süper
  8. Y

Serverimizde Faction , Skyblock , Survival ve Minigames vardır. - 0 LAG Garantisi - Nitrado Farkı - Eğlenceli Minigames - İlgili Adminler -Sık Sık Event -Özel Günlerde [Bayramlar,Kandiller vb.] Yoğun İlgi HERKESİ SERVERİMİZE BEKLİYORUZZZZ! YENİ SERVER IP: 85.131.226.107 Veya...
  9. Y

Serverimizde Faction , Skyblock , Survival ve Minigames vardır. - 0 LAG Garantisi - Nitrado Farkı - Eğlenceli Minigames - İlgili Adminler -Sık Sık Event -Özel Günlerde [Bayramlar,Kandiller vb.] Yoğun İlgi HERKESİ SERVERİMİZE BEKLİYORUZZZZ! YENİ SERVER IP: 85.131.226.107 Veya...
  10. Y

MineCraft Server Haritası - 1.6.4 [ Hero Tarzı ]

Kardeşim Warpları Bulamıyorum Bi Yardımcı Olsan ?
  11. Y

CesarCraft yetkililerini arıyor yeni açıldı [1.6.2]

Bende S.mod OlabilirimVEya Bas REhber
  12. Y

[★]GoldenMC [★]1.6.2[★]Faction-PvP[★]Alım Var[★]7/24 İlgi[★]

kardeşim süper server alım var süper yani server her özellikten
  13. Y

Beyler Server Çok Kötü Adminler İlgisiz Herşeyi Kötü K.B
  14. Y

İlk Olarak Konumuza Hoşgeldiniz. Biz Kimiz? Biz Sizin Eğlenmenizi sağlamak için Elinden Geleni yapan ADMİNLERİZ. Serverimiz Klimalıdır.Serverimize İstediginiz Zaman Gelebilirsiniz :D Peki Servere Nasıl gelirim? İp Adresimiz: GoldenCraft.nitrado.net Adresinden Ulaşabilirsiniz. Hemen Server...
  15. Y

İlk Olarak Konumuza Hoşgeldiniz. Biz Kimiz? Biz Sizin Eğlenmenizi sağlamak için Elinden Geleni yapan ADMİNLERİZ. Serverimiz Klimalıdır.Serverimize İstediginiz Zaman Gelebilirsiniz :D Peki Servere Nasıl gelirim? İp Adresimiz: GoldenCraft.nitrado.net Adresinden Ulaşabilirsiniz. Hemen Server...