Arama sonuçlarınız

1. batuksk1912

1.6.2 Steve Skin Sorunu

Mineshafter dan skin yapınca sadece Mineshafter kullanlar görebiliyor değil mi arkadaslar ?
  2. batuksk1912

Bir map daha yapsana süper yapıyosun sen :) Lütfen yap 1 tane daha

Bir map daha yapsana süper yapıyosun sen :) Lütfen yap 1 tane daha
  3. batuksk1912

Karanlığın Dönüşü / Adventure Map 1.5 / Türkiyenin en iyisi!

Kardeşim süper olmuş serverime yükleyip kuzenimle oynadım canımız sıkılıyodu eğlendirdi bizi devamını bekliyoruz cidden süper yapmışsın eline sağlık.
  4. batuksk1912

Servere girilmiyor whitelist mi açık açıksa neden açıkkk!!!!!

Servere girilmiyor whitelist mi açık açıksa neden açıkkk!!!!!
  5. batuksk1912

Bukkit Server Sorun Acil Yardım

Yaptım teşekkürler arkadaşlar :) :)
  6. batuksk1912

Nasıl düzeltirim ?
  7. batuksk1912

Arkadaşlar ben server kurdum bukkit bir süür pluginvar factions da sorun var galiba factions plugini sildim başka bi factions plugini ile değiştirdim sorun yine düzelmedi sorunu bilen varsa yardım edebilirmi işte resim klan adının sonunda ve başında harfler var.
  8. batuksk1912

Server Kurdum Wg Yardım

Arkadaşlar ben server kurdum wg biliyorum ama mesela hammaddeyi nasıl wgliceğimii bilmiyorum wglediğim zaman adamlar kıramıyor wglemezsem heryer kırılıyor bide serverimde tnt koyma patlatma lav kovası dökme kovaya lov doldurma creeper in yerleri felan kiramamasını nasıl sağlarım yardım edermisiniz?
  9. batuksk1912

Server Kurdum Map Lazım

Theaser99 arkadaşım sana katılıyorum aynen ben server map istiyorum böyle marketi felan olan çok karışık olmayan bir şey istiyorum ama kimsede yok :S
  10. batuksk1912

Minecraft Server Kurdum Wg yapıcak birini arıyorum!!!!!

Arkadaşlar portlu minecraft server kurdum bana wgde yardım edebilecek birini arıyorum world guard ve world edit çok iyi bilen biri varsa cevap yazın ipyi özelden atıcam.
  11. batuksk1912

Server Kurdum Map Lazım

Neyi beğeneyim beğendim sen map ver nolur
  12. batuksk1912

Server Kurdum Map Lazım

Arkadaslar ben server kurdum hamachisiz bana hazır map lazım hazır mapı olan varmı market hammadde meslek yerleri felan hazır bi map lazım da verebilecek varsa çok mutlu olurum.