Arama sonuçlarınız

1. B

Minecraft Avatar Server

Evet Arkadaşlar bu gün sizlere serveri tanıtıcağım şu an server yapım aşamasında. Avatarı Biliyosunuzdur heralde bilmiyosanızda 4 element var ve bunları yönetiyosunuz 1.Hava(Air) 2.Fire(Ateş) 3.Toprak(Earht) 4.Water(su) Server hamacilidir hamaci: AvatarServer-1 şifre:123 şimdilik 5...
  2. B

Tekkit Lite Server

Merhaba Arkadaşlar bu gün sizlere tekkit Lite Serverimden basetcem onu işte kurdum isterseniz gelin skype şartır çok çiddi olmasına gerek yok Skype:batuhanxx3 Yaş:14 (sorun olmazsa ) premium şart ama tekkit lite craced bulursanız kapım açık hamacilidir
  3. B

Modlu Server

İlk Önce Merhaba arkadaşlar sizden bir ricam var modlu server... kurabiliyorsanız lütfen iletişime geçin yapmaya öalıştım olmadı skype:batuhanxx3
  4. B

Deli Bir server deneyimi

Arkadaşlar benle oynicak kişi arıyorum Premium olsa iyi olur serverim var gelmek istiyen mesaj atsın skype:batuhanxx3
  5. B

skin yardım

arkadaşlar bana 2 tane skin lazım birbirine benzeyen ama güzel internette bulamadım lütfen yardım edin Örnek: leaflook ve Cravledinki gibi
  6. B

server (Bakın)

Arkadaşlar 1 tane server kuracağım survival oyicaz server şu an açık değil girmek isterseniz bana mesaj atın ona göre açıcam. ya 1.5.2 oynicaz ya da 1.6.1 de