Arama sonuçlarınız

1. Berke Reizz

Minecraft Forge

hmm yrdm edemem kusura bakma ama istersen bnm .minecraft tımı sana atabilirim bana bi link paylaşma sitesi verirsen
  2. Berke Reizz

Minecraft Forge

Krşm forgeyimi indiremedin tam anlamadımda
  3. Berke Reizz

Yaklaşık 30 yeni kazma hepsinin farklı özellikleri var

Merhaba arkadaşlar bendeniz Berke REİZZ size bugün milyonlarca farklı özelliği olan çok güzel bi mod göstericem bu mod sayesinde (1.6.2) minecraftınızı daha çeşitli yapabileceksiniz ALINTIDIR kazma çeşitleri: Mega Kazma magma Kazma Obsidian Kazma kumtaşı Kazma kir Kazma çakıl Kazma Netherrack...
  4. Berke Reizz

Bu mod ile karanlık daha ürkütücü

Merhaba arkadaşlar ben deniz Berke REİZZ size bugün çok harika bir mod vericem bu mod karanlığı daha gerçekci yapıyor karanlıkta görüş açınız değişiyo güneş doğmadan ışığı vuruyo felan güzel mod LİNK: http://*******/79ir ALINTIDIR 1.6.2
  5. Berke Reizz

modunuz modumuzdur

Merhaba arkadaşlar bendeniz Berke GÜLER uzun zamandır aktif olamadığım için özür dilerim tekrardan geri döndüm ve beğendiğim modları sizinle paylaşmaya tekrar başladım bu konunun amacı siz bana modun ismini söyleyin size linkini, bilgilerini . var olup olmadığını söyleyeyim buyrun :)
  6. Berke Reizz

minecraft 1.6.2 otomatik kurulu forge

caglaris sağol bayadır güncel değilim acaba formlarımla sen ilgilenirmisin :D
  7. Berke Reizz

minecraft 1.6.2 otomatik kurulu forge

Merhaba arkadaşlar bendeniz berke güler geri döndüm bu konudan çok şikayet aldın 1.6.2 nin korsan sürümünde 'bin'' klasörü yok bu yüzden bazı arkadaşlar forge li modları indiremiyor benden isteyin size her geçen gün güncel olan bir 1.6.2 mod paketi atayım kendinizde geliştire bilirsiniz forge...
  8. Berke Reizz

Sadece Babİl // En Kapsamlı Hikayeli Türk Haritası

BRAVO gerek müthiş bir map olmuş bitirene kadar cnm çıktı :D
  9. Berke Reizz

1.5.2 112 Li Mod Paketi Inanmak Zor Değilmi

var krşm ama 1.6.2 ye güncelleme olmayacak
  10. Berke Reizz

Bana Modu Söyle Sana Linkini Söyleyeyim

arkadaşlar ben yaz boyunca güncel olamayacağım üzgünüm modlarınıza va isteklerinize cevap yazamayacağım iyi günler
  11. Berke Reizz

eğer konunun başını okuyabilseydin zaten amco mod paketi olduğunu anlardıneğer modpaketini beğendiyseniz bir kaç haftaya 1.6 sını güncelleyebilirim
  12. Berke Reizz

ne demek ama ben 90 gün güncel olamayacağım kusura bakmayın kamptayım ::D
  13. Berke Reizz

Portal gun 1.5.2

direk mods klasörüne atın arkadaşlar ben 90 gün boyunca yokum bensiz devam edin :(
  14. Berke Reizz

1.6 çımıyacak direk 2.0 çıkacak onuda ztn biz güncelliyecez
  15. Berke Reizz

Portal gun 1.5.2

bzı minecraftlarda çalışmıyor bizim işimiz tam garanti :D
  16. Berke Reizz

bir şey değil ama +repi unutmayın yaa :D
  17. Berke Reizz

aileye hoşgeldin

aileye hoşgeldin
  18. Berke Reizz

12'li TNT Atar

çok harika litrules kardeşme benden +rep
  19. Berke Reizz

2000 Block Yukari Ucuran Tnt Cannon!

he onu bilemem :D
  20. Berke Reizz

2000 Block Yukari Ucuran Tnt Cannon!

zaten bir item en fazla 256 blok yukarı gide bilir ondan sonra item koymak buglu ve yasak ztn
  21. Berke Reizz

Flans mod : linki direk ''mods '' klasörüne atın eğer ek paket istiyorsan söyle atim link: http: //*******/3zSy not : forge son sürüm gerektirir +rep i unutmayalım :Dlinki yanlış vermişim prdn http://*******/3zSy
  22. Berke Reizz

Portal gun 1.5.2

Merhaba arkadaşlar bendeniz Berke GÜLER bugün size portal gun isimli modu vericem zaten çoğunuz bildiği bir moddur umarım bu mod size bir kaç cihaz ve aygıt veriyor bu silahlar sayesinde bir yerden bir yere ışınlana biliyorsunuz : Bu makineleri lavla pişirip daha etkili bir hala sokun ...
  23. Berke Reizz

süper bir sandık mod

Merhaba arkadaşlar bendeniz Berke GÜLER bugün size 600 eşya kapasiteli bir sandık vereceğim KURULUM: İndirdiğiniz rarı hiçbir değişiklik yapmadan direk ''mods'' klasörüne atın eğer bir sorun çıkarsa bana bildirin LİNK: http://*******/6lCO