Arama sonuçlarınız

1. N

YENİ ADVENTURE MAP [İNTİKAM]

Merhaba arkadaşlar. Yeni bir. adventure map ile karşınızdayım. resim koymadım çünkü. cok uzun bir map neresini cekiyimki ? :D neyse map harika oldu arkadaşlar konusuda gayet güzel. ve konusu,oynaması harika :) Hemen indirin. Link : http://www.dosya.tc/server/UJEsVB/INTIKAM.rar.html
  2. N

[YARDIM] 1.4.7 UYGUN TEXTURE PACK ARIYORUM

Merhaba. arkadaşlar lütfen yardım edin. 1.4.7 ye uygun bir texture pack arıyorum. ama bulamıyorum bildiğiniz güzel bir pack varmı ? .. HD olursa güzel olur ve bu arada lütfen site link i veripte al işte burdan bul demeyin :D lütfen düzgün bir link verin bide texture pack ın resminide...
  3. N

[SÖRF] YENİ MAP [NESO CAN]

Merhaba arkadaşlar . Yeni bir map yaptım . fakat bu adventure map değil. yani bu map ın zevkini yaşamak için . indirip oynamak lazım. arkadaşlar yemin ederim eğer eğlenmedim %1 bile eğlenmedim derseniz valla siteye girmicem daha :D neyse hemen linki veriyim indirin oynayın arkadaşlar :) Link ...
  4. N

ADVENTURE MAP [WİPEOUT]

Arkadaşlar siteye bugün katıldım. ve ilk defa adventure map yaptım bu sitede paylaştım. bugün 2. adventure map ım bu bildiğiniz Wipeout un ayyynısını yaptım. eğleniceğinizi umuyorum. işte bir fotoğraf :) ve indirme link i : http://www.dosya.tc/server/gIsZmA/Wipeout.rar.html
  5. N

İPEK YOLU ADVENTURE MAP .

Merha arkadaşlar. yine sizlerleyim. 1 saat önce yaptığım. ilk adventure map'ımı sizlere. sunmak istiyorum. Her mapta olduğu gibi bende gizli elmaslar koydum arkadaşlar toplam 50-55 tane gizli elmas var bu benim ilk adventure map'ım umarım eğlenirsiniz Map indirme Linki ...
  6. N

Villa Map

Merhaba arkadaşlar. Elimde harika bir map var. fakat adventure map deil :) ama güzel bir map büyük ve güzel bir villa . villa normalde 2 kişilik. fakat 3-4 katlı[terasta var] ve bodrum katıda var. eğer oynucak dostunuz yoksa. bende gelebilirim :)) yani kısaca map HARİKA. indirme linki ...
  7. N

YARDIMM..

Merhaba Arkadaşlar .. şuanda oynuyabilecegm eğlenebilecğim . bir map arıyorum .. bu adventure ya da normal bir map olabilir. ama bana bir arkadaş lazım. eğer mapı olan varsa.. o mapa sokabilirim ikimizi. HAMACHİ yüklemeniz lazım tabi :surprise: eğer ben gelmem ama mapı veriririm derseniz link...