Arama sonuçlarınız

1. 06yusa4206

Büyük kapışma - Not Enough Items vs Too Many Items - ( NEI vs TMI )

Beyler Nei Den Sole İtem alabilirsiniz oyunda koduna bakarsınız ornegin itemin kodu 119 yazı yerine /give [Nick] 119 [Kac Tane Alacagin] ;)
  2. 06yusa4206

Minecraft Yetki Sorunu

Arkadaşlar Acil yardımınıza ihtiyacım var bi sw de reklamcı yaptılar beni ama hic bir seye yetkim yok hicbirsey yapamıyorum lütfen yrdım edn
  3. 06yusa4206

Yardım Sıfırdan Bukkit Açacağım(vps) Aklımdaki Sorulara Cevap Ariyorum

ya kardesim ya ben gökten experiano mu ne yadircam hani bi aliyon 10 lwl felan atliyonya o xp den nasi yadircam ?
  4. 06yusa4206

Hamachi server de FAILED TO BIND TO PORT hatası

ya aynı hata bendede var yardım edin lütfenn :( :(
  5. 06yusa4206

Minecraft Server "Failed To Bind To Port"Hatası YARDIM!!!!

Arkadaşlar ben minecraftta hamachili sw kurdum ama sw yi acdigimda Failed to bind to port hatası alıyorum Lütfen Yardım edin arkadaşlar arkadaşımla minecraft oynamak istiyorum
  6. 06yusa4206

Not Enough İtems Hatası

Teşekkür ederim kardeşim
  7. 06yusa4206

sa kardesim ya bana minecraftmodlu minecraft sw si kurmada yardım edebilirmisin skypeden ?

sa kardesim ya bana minecraftmodlu minecraft sw si kurmada yardım edebilirmisin skypeden ?
  8. 06yusa4206

sa kardeşim bana skyp den modlu minecraft sw si kurmada yardım edermisin ?

sa kardeşim bana skyp den modlu minecraft sw si kurmada yardım edermisin ?
  9. 06yusa4206

sa kardesim ya skyp vearsa modlu minecraft sw si kurmnada bana yardımcı olabilirmisin ? :( :(

sa kardesim ya skyp vearsa modlu minecraft sw si kurmnada bana yardımcı olabilirmisin ? :( :(
  10. 06yusa4206

Immortal Craft

İMMORTALCRAFT|FACTİON MC PVP |EN YENİ VE ENGÜZEL WARPLAR |İP:188.165.225.162:986 | ÇABUK GELL | SEN YOKKEN BİR KİŞİ EKSİĞİZ | http://immortalminecraft.tk Event Saatleri: Her Gün 3 Ve 8 de Özel Günlerde Block Eventleri!! LAG: %0 Garantili!! Sw de herkes birbirine saygılı!! Sakın kaçırma...
  11. 06yusa4206

Not Enough İtems Hatası

arkadaşlar benim neide bi hata var simdi ben galakticrafti yükledim onda bazi parcalar var o parçaların üzerine tıklıyorum ama yapılışını göstermiyor yardımcı olurmusunuz!!
  12. 06yusa4206

sa kardesim ben nei nin yaninda bide galakticraft oynuyomda onda bazi bilmaedigim seyler var...

sa kardesim ben nei nin yaninda bide galakticraft oynuyomda onda bazi bilmaedigim seyler var onlari göstermiyo yardımcı olurmusun ?
  13. 06yusa4206

Nei Hatasi Yardim Edin :(:(

Arkadaşlar NEİ yani (NotEnoughİtems) ile ilgili bi sorunum var sorunum şu arkadaşlar NEİ yi yükledim Fakat oyuna girdigimde Dünya Yükleniyor diyo ve öylece donup kaliyo lütfen yardım edermisiniz :( :( :(
  14. 06yusa4206

Not Enough İtems Hatası

Arkadaşlar NEİ ile ilgili büyük bi sorunum var ben simdi NEİ yi yükledim fakat Oyuna Girerken Dünya Yükleniyor diyo orada donup kaliyo ve acilmiyo bi yardimci olurmusunuz ltfen :solmak:
  15. 06yusa4206

Minecraft Atölye !

hll olsun kardeşim çok saol çok işime yaradı
  16. 06yusa4206

SİSTEM BELİRTİLEN YOLU BULAMIYOR

arkadaşlar ben minecraft.net den minecraft_server.exe yi indirdim sv kuracaktım hamachi felan her şey var ama minecraft_server.exe ye tıkladığım zaman bir hata veriyor ve altındada Sistem Belirtilen Yolu bulamdı yazıyo