Arama sonuçlarınız

1. 4EverLegendTR

CubeTurk Prison-RP [Hapis Hayatı] | Türkiye'de İlk | Builder & Web Sitesine Yardımcı Aranıyor |

Açılış tarihinde. CubeTurk Prison-RP Sunucusu Açılış Tarihi: 01.07.2015
  2. 4EverLegendTR

CubeTurk Prison-RP [Hapis Hayatı] | Türkiye'de İlk | Builder & Web Sitesine Yardımcı Aranıyor |

Bekletmek zorundayım çünkü tek başıma çalışıyorum. Bu sıralar YGS-LYS adlı iblislerle savaşım var,dövüş çok emek istiyor.Sadece boş zamanlarımda bu sunucu ile ilgilenebiliyorum.Bunu herkese açıkladım.Beklenen tarih çok gecikti bu nedenle projenin tarihini çok uzak bir tarihe alıyorum,sırf beni...
  3. 4EverLegendTR

Hapishaneden kaçış mantığı serverımız 200-300 online üyeyi bulmazsa olamıycak.Çünkü kaçan insanlar dışarı çıkıp ne yapıcak? :) 200-300 kişiyi bulursa dışarda yeni bi hayat kurup Polis-Kent sistemiyle yönetebiliriz oyunu.
  4. 4EverLegendTR

Tabi.Siteye yardımcı arıyorum.Siteyi tekrar satın almam gerekiyor.satın aldığımda bilgi veririm.
  5. 4EverLegendTR

Bakın arkadaşlar şu konuda bi açıklama yapayım, Sunucu yapımıa devam ediyoruz,er yada geç açılacaktır.şu an yapım aşaması devam etmektedir.Lafta kalmış gibi görünsede dediğim gibi bu sunucuyu açacağım.Sadece vakit ve öncelik sıkıntısı var. Şimdi gelelim konumuza; Sunucuyu açtık diyelim,çok...
  6. 4EverLegendTR

Bu iş için pluginerlarımız çalışıyor.yakında gerçek hayatta 5 dakika oyunda 1 saate dönecek. 6 saat uyku vakti olduğundan 5x5=30dakika boşa gitmesin diye bu süre zarfını 15dakikaya çekmeye çalışıcaz.Yani gece normalden 2 kat daha hızlı akıcak.buda pluginerlarımızı zorluyor.Yakında hallolur diye...
  7. 4EverLegendTR

-- Güncelleme [03.04.2014]-- Harita yapımına devam ediliyor... (%100) Bitirilen yerler: [Spor Salonu],[Koğuş No.1],[Duşlar],[Hapishane Duvarları] (%25) Yapımı Devam Eden Bölgeler: [Avlu],[Yemekhane],[Kütüphane],[Hapishane Yönetim Binası]
  8. 4EverLegendTR

Sağol kardeşim ^^ - Büyük Güncelleme - Sunucumuzun yapımına tekrardan başladık! Yeni ekibimiz ile hapishanemizin buildi devam ediyor.! [Yeni Kadro 10 Kişilik] Builder ve Pluginer alımı vardır!
  9. 4EverLegendTR

Beyler,lütfen yaptığım yorumları okuyun. Açıklama (Herkes Okusun ! ! !) Sunucumuz yaklaşık 1-2 Aydır bakımdaydı bu süre içinde sunucunun süresi doldu,haliyle tekrar para bulana kadar sunucuyu asklıya aldım. Ve bugün itibari ile sunucunun 3 aylık parasını yatırmış bulunmaktayım.Sunucumuz...
  10. 4EverLegendTR

şu an sunucuyu askıya alıyorum.Map bittiğinde herkes bilgilendirilecektir.
  11. 4EverLegendTR

kayıt formu daha oluşturulmadı.biraz sabredin.
  12. 4EverLegendTR

arkadaşlar başvurular için form hazırlanıcak,hem yorum olarak yemde asıl konuda bildirilecektir.
  13. 4EverLegendTR

ayrı bir sınava tabii tutulmayacaklar fakat oyunun yeni içeriğine göre karakter hikayesi,karakter bilgisi gibi özellikleri kontrol edilecek.
  14. 4EverLegendTR

whitelist var,açılış tarihi sömestr sonu gibi.
  15. 4EverLegendTR

Kısık Sesle Konuşma Komutu (Fısıldama) : /f Kendi Kendine Konuşma Komutu : /kk Bilmediğiniz konularda insanlarla tartışmaya girmeyiniz.
  16. 4EverLegendTR

bakım biraz uzun sürecek gibi görünüyor arkadaşlar.--19.01.2014-- Bilgilendirme: Eklentiler -- %95 -- Harita -- %45 -- İnternet Sitesi -- %50 -- Hikaye Düzenleme -- %40 -- Duyurular: Forum Sitemize Rehber Hazırlayacak RP,Minecraft bilgisi tam yazar aranıyor. Photoshop ileri düzeyde bilgisi...
  17. 4EverLegendTR

--15.01.2014-- Bilgilendirme: Eklentiler -- %95 -- Harita -- %25 -- İnternet Sitesi -- %50 -- Hikaye Düzenleme -- %20 -- Duyurular: Forum Sitemize Rehber Hazırlayacak RP,Minecraft bilgisi tam yazar aranıyor. Photoshop ileri düzeyde bilgisi olanlar benimle ÖM ile iletişime geçsin.
  18. 4EverLegendTR

Teşekkürler hocam,elimden geleni yapıyorum.Yine yanlız çalışıyorum.Yardım gerekirse geridönüş yapacağım.
  19. 4EverLegendTR

Duyuru Sunucuyu Sağlam Bir bakıma alıyorum,harita,klaslar,altklaslar,ırklar her şey eklenip yeniden açılıcaz.Tam tarih vermiyorum,hergün % olarak güncel bilgi vereceğim. Bakıma Almamın Sebepleri & Bilgilendirme; Haritada Chunk problemi var,30-45dk. arasında sürekli çöküyor. Yeterli player...
  20. 4EverLegendTR

Hocam,verdiğin cevaplar doğru ve zaten onaylanmışsın.İsyan etmeden önce denemeni tavsiye ederim.
  21. 4EverLegendTR

Yeni liderliği geçici olarak ben üstleneceğim.
  22. 4EverLegendTR

Başvuru yazısına tıklayıp tekrar dener misiniz.