Arama sonuçlarınız

1. death1369

---

ee sa
  2. death1369

sa 3 yıl sonra ilk defa yaziom :D

sa 3 yıl sonra ilk defa yaziom :D
  3. death1369

Çok kücük bir istek :D

beyler kişinin envanterinde 1 sünger olunca /spawn'a ışınlanmasını istiyorm yardm edebilcek varmı
  4. death1369

İstek Çok basit bi ricada bulunacam [İstek skript]

Beyler /f create komutunu oyunculara yasakladım ve sadece derebeyi olurlarsa bu komutu yazacaklar ama sorun şurda; oyuncu /f create yazınca ingilizce olarak you dont have permissions diyor bende türkçe olmasını istiyorum ben oraya şöyle bir şey yazmak istiyorum kısaca; " bu komutu kullanmak için...
  5. death1369

Selam beyler :D

9 şubat 2013'ten üyeyim dinazorlarla beraber kayıt oldum soruları alayım :D
  6. death1369

Builder aranır

Beyler boş konuşmaya gerek yok server aççağız şuanlık serveri yapmak için 4 kişilik bi nitrado aldım ucuz olsun diye sonra 100 kişilik alcam neyse Builder alıyorum cidden yetenekliler gelsin cami gemi falan lazım Skype: live:assassinwolfss istek yollayın siteye bakamayabilirim
  7. death1369

Buyukkanyon.Minecraft.To Op Faction 20:00 Event ! Kasa Rütbe Edit Boss Hile Serbest

Türkçeyi kimden öğrendin gidip tebrik etmek istiyorumda
  8. death1369

death1369

Merhaba beyler ben death1369 (tamam hemen sövmeyin) Eskilerden tanıdık varsa kesin sövmüştür. Neyse eskiden bana sataşan herkeze baktımda ban yemişler :) Tebessüm ettim Konu şu: Benden eski varmı Şubat 2013'tenim.
  9. death1369

eskilerden adam kalmamış .s

eskilerden adam kalmamış .s
  10. death1369

İddialı bir server için iddialı bir mimar arıyoruz.

Beyler para falan biriktirdim 4-5 ay açık kalacak para var nisanda server açıcam builder lazım server mmorpg tarzı olcak herhalde şuda resimler: Skypem: live:assassinwolfss lütfen sadece kendine güvenenler gelsin :D
  11. death1369

< ZotacGaming > Rütbe - Boss - Enchant Market - Fly - OtoEvent - Ip > ZotacGaming.Mine CraftTR.Com

beyler biraz gerçekçi olalım eğer insanlar flatroomu görürse ne kadar kalitesiz bir serverde oldugunu fark eder http://i.hizliresim.com/8DbXDV.png
  12. death1369

Güncelleme Minecraft 1.11: Keşif Güncellemesi!

Wow Wow Wow bende niçin minecrafttan soğudum diyodum 2 yıldır 1.7.2 oynuyorumda ondan neyse :D inşallah bi yiğit çıkarda 1.11 server açar diyelim yani
  13. death1369

Citizens 1.9?

tamam sakin ol citizensi başka bir siteden indirdim oldu teşekkürler
  14. death1369

Citizens 1.9?

saol 1 saatimi boşa harcadım işe yaramadı -_-
  15. death1369

Citizens 1.9?

Beyler citizens 1.9 plugini indirdim çalıştırdım oyuna girince eklenti cevap vermiyor /npc yazınca bir şey çıkmıyor karşıma 1.9 sağlam citizensi olan atabilirmi acep?
  16. death1369

Türkler neden 1.9'a geçmiyor?

konuyu nereye getirdiniz ya :D helal o degilde zaten bu konuyu açsakta bi yararı olmicak ona üzülüyorum
  17. death1369

valla kime cevap verim şaşırdım :D
  18. death1369

1.8 - 1.7 önemli degil amacım server açmak degil zaten türklerin 1.9'a geçecegi güne kadar oynamicagıma söz verdim 1 yıldır oynamiyorum oyunu .s belki 1.9'da kücük arkadaslarımızın beyni 2 tuşu birden kaldırmazda oyunu bırakır diye kendimi kandırıyorum
  19. death1369

Biliyorsunuz minecraftın yaş ortalaması düştü ve yeni gelenlerin hepsi kabiliyet yoksunu "jetterclick" denen saçma uğraş için 150 liralik mause alan 12 yaşındaki çocukları tanıyorum. 1.9 çıkalı nerdeyse 1 yıl oldu ve hala 1.9 server ortada yok (1.9 destekleyen var ama kullanan yok) neden mi yok...
  20. death1369

efsaneler efsanesi pro zaa cocuk bey

efsaneler efsanesi pro zaa cocuk bey
  21. death1369

hort xd

hort xd
  22. death1369

UnioAntiCrash 2.0 - Yeniden Yazıldı, Açık Kaynak Yapıldı

Rıdvanı bende hatırladım kadir diye bi adam vardı ataist arkadaşı vardı Allah'a küfür ediyordu sonra kadiri hackleyip ögretmenine küfür etmistim sen onun arkadaşısın galiba :D:D