Arama sonuçlarınız

1. ★IRONMAN★

Kendi Yaptığım Şanghay Gökdelen'i :)

166 Blok Yüksekliğindedir Arkadaşlar Server İd'si İsteyen Server Faction'dur Güzel Server İd: Jurgencraft.Nitrado.Net Tavsiye ederim :)
  2. ★IRONMAN★

Sen Kimsin be ?

Sen Kimsin be ?
  3. ★IRONMAN★

Galatasaray Grup'umuz

Merhaba Arkadaşlar Yeni Grubumuza Bekleriz Galatasaraylı Olduğunuzu Serverdeki insanlara Yayın =)
  4. ★IRONMAN★

Jaeger Gaming / %100 FACTİON / 2 AYDIR AÇIK /Boss Sistemi / 1.6.4 / 70/70 FULL REKORU/ TS3 Destek

JgREDboy Serveriniz kapalı ip versene Belki ben yalnış girdim şu an Servere Girmiyor ?
  5. ★IRONMAN★

Spoutcraft | Çok Gelişmiş Mod Benzeri Pluginler

Bu epey Eski bir mod'dur Güzel Ama dediğin gibi Crack Yok :)
  6. ★IRONMAN★

Creative Mapı Survival Yapma

Eğer Survival'ı Engellediyse Yapıcı Creavite'e Ozaman Sadece Too many items'le Yapabilirsin.!
  7. ★IRONMAN★

| survival.ankacraft.org | Gerçek Survival Keyfi ! Ev Yap Zombilerden Korun 1.7.2 | 32 Gb Ram |

Serveriniz güzel ama Vİlla Warpı yok + rütbe geliyor demişsiniz bırak 25 i 45 level oldum gene usta rütbesi gelmedi
  8. ★IRONMAN★

[Aktif/1.7.2] Hinovia Türk [Factions/mc.hinovia-turk.com/PvP]

Gerçekten güzel bir server bence harika görev sistemi çoğaltılırsa önüne kimse geçemez. Ama şu an server kapalı
  9. ★IRONMAN★

VeteranWinner / 1.7.2-AKTİF / Factions-PVP / mc.veteranwinner.com / 48GB Ram / Bosslar ve Görevler

Valla Ne diyebilirim ki Serveriniz 10 üzerinden 9 bana göre Süper =)
  10. ★IRONMAN★

Minecraft Tale Of Kingdoms Mod %70 Türkçe

adamlara gaz verdik şarampole yuvarlandılar yav 70 de kaldı ibre :D
  11. ★IRONMAN★

Babanızı Kaçırın! Adv Fotoraflı

Deniyelim bakalım ama güzele benziyor :)
  12. ★IRONMAN★

Bilgilendirme Minecraft 1.6 Güncellemesi

Zaten oyuna At eklemek iin epey bi geç kaldılar ama genede eklesinler birşeyler en önemliside şu Millattan önce kalma Grafik'i yükseltsinler *** ben böle oyunları 1993 yılında oynuyodum lan bune böle
  13. ★IRONMAN★

Güncelleme Minecraft 1.5 Redstone Güncellemesi

Neresi kasacak yav o kadar kötü pc lermi kaldı artık en dandik pc nin ekran kartı bile 1 gb onla bile 512x512 oynaya biliyorsun. siz hep böle die die çıkartmıyorlar zaten. Dünyanın en iyi ekran çözünürlüğüne sahip Dragon age origins bile kasmıyor bide bu ufak oyunmu kasacak :)
  14. ★IRONMAN★

Askeri Üs Haritası [93.000 Bloktan Oluşuyor]

BEYLER ASKERİ ÜS'DE ÇOK EKSİK VAR YENİ YAPACAKLARIM komple etrafa uzuncana demir parmaklık koyacam tank ve jeep leri iki katına çıkartıcam Ayrıeten askeri kamyonda yapıyorum gözetleme 1 tane var onu en az 20 ye çıkarıcam Limanı düzenleyip ışıklandırmayı yükseltcem kışla ile liman arasına evler...
  15. ★IRONMAN★

Güncelleme Minecraft 1.5 Redstone Güncellemesi

saçma sapan günceleme getiriyolar yav daha güzel güncellemeler varken hepsini geçtim Bi texture pack getirseler hala kaldılar 16x16 da bi yapsalar 512x512 millet oynamaya doyamaz
  16. ★IRONMAN★

Lan lavuk ne lanlı lunlu konuşuyon dengesiz turizimin ezik yolcusu haritayı indirirsen daha bile fazla olduğunu anlarsın yağmurlu günde bahçeyi sulayan dengesiz
  17. ★IRONMAN★

harbiden 100 bin e yakın blok var
  18. ★IRONMAN★

BEYLER ASKERİ ÜS'DE ÇOK EKSİK VAR YENİ YAPACAKLARIM komple etrafa uzuncana demir parmaklık koyacam tank ve jeep leri iki katına çıkartıcam Ayrıeten askeri kamyonda yapıyorum gözetleme 1 tane var onu en az 20 ye çıkarıcam Limanı düzenleyip ışıklandırmayı yükseltcem kışla ile liman arasına evler...
  19. ★IRONMAN★

Aslında tam tersi dediğinin böyle bir statreji kullanırlar genelde terör de böyle statreji kullanın adları üstünde bölücü terör örgütü. ilk birliğinin yakının daki sivillere saldırıp sansasyon yapıp düşmana korku salmak böyle denemelerle 3 4 kere saldırırlar ilk bildirirler şuraya saldırcaz die...
  20. ★IRONMAN★

Türkiye'de ki yabançı kışlalar ve üs'lerde bazılarında subay evleri askeri üssün dibindedir yani içinde diyildir ama yabancı ülkelerde herzaman için içerde olur :)
  21. ★IRONMAN★

o senin dediğin Askeri kışlalar yani türk kışlaları ama amerikanlar olsun yabancılar olsun kışlalarına kışla demes üs de ve amerikan olsun veya yabancı bi ülkenin üs'lerinde ufak ufak subay ev'leri olur ama az türkiye ile yabancı ülkelerin askerlik anlayışı farklıdır yabancı ülkelerde subay...
  22. ★IRONMAN★

53'lü Mod Pack 1.4.6-1.4.7

yahu konudan alıntı yapki dediğini duysun böle duymaz
  23. ★IRONMAN★

1. Askeri üsse deyil yazıları iyi oku askeri üs ve liman arasına 2.askeri üsse ev olur subay evleri askere gitmediğin için bilemezsin.! 3. Askeri üs se hem askerlerin kaldığı koğuşta olacak hemde subay evleri'de