Arama sonuçlarınız

1. S

Bakın lütfen arkadaşlar

end i bitirdim az önce de orda çıkan yazının türkçesi varmıdır varsa birisi link atabilirmi
  2. S

[ALINTI] [ADV/PUZZ] THE DROPPER 2; Newton VS Darwin

Arkadaşlar benim severek oynadığım bir map. Nerden gördün derseniz Fare Düşmanı nından gördüm. Sizlerle de paylaşmak istedim. -Adam yapmış beaa Link: tık
  3. S

1 hafta uğraştığım pixel artlar ***İÇERİ***

ARKADAŞLAR BUNLAR BENİM TAMAMEN KENDİM YAPTIĞIM [BAZI ITEMLERIN] PIXEL ARTLARIDIR WORLD EDİT VEYA SCHEMATIC KULLANMADAN YAPTIM YANİ: EL EMEĞİ GÖZ NURU :) Bir Beğeni Yeter..
  4. S

100% kendi yapımım türkçe parkur map

MERHABA ARKADASLAR COK GUZEL BIR PARKUR MAPI YAPTIM (KENDIM YAPTIM) SIZINLE PAYLASMAK ISTEDIM BEGENDIYSENIZ BIR BEGENIYI ESIRGEMEYIN LUTFEN. [SADECE 1.6 VE UZERI SURUMLERLE UYUMLUDUR] EGER SPAWN DISINDA DOGDUYSANIZ: /tp -45 231 26 yazın spawna gelirsiniz. FAZLA UZATMADAN...
  5. S

25 Modlu .minecraft Dosyası

Arkadaşlar bu dosyayı paylaşmamın nedeni bazı arkadaşlarımızın mod yüklemeyi bilmemesidir. İnşallah yardımcı olurum [ 30 mod için çalışıyorum onuda paylaş derseniz paylaşırım ] Modların Listesi: Minecraft Coder Pack Forge ModLoader Minecraft Forge Too Many Items Rei's MiniMap Ferullo's Gun...
  6. S

Crash verince çıkan yazı

BEYLER MINECRAFT CRASH VERDI BENDE tabii ki CILDIRDIM KOLTUGU YEDIM.[SAKA TABIKIDE :D] NEYSE CRASH REPORTTA ŞOYLE BIRSEY YAZIYO : ‹ }“=oÔ@†Çöù°M’–DDIƒDà’>|¡K8å.(BHhsžäVY{Ízp¤¡£ŒRh(“ŠQĞ >$ºäPĞÒ†YÛˆâ,Yòì<;ã}çİ ÀÑ6 ìj...
  7. S

Adını Belirleyemediğim Skin

Arkadaşlar Adını Belirleyemediğim skin işte bu İNDİRME LİNKİ: http://www.mediafire.com/download/pdz8g7chd5e6y5x/my_skin.png
  8. S

Müthiş Minigame Map: Zombiyi Öldür

Arkadaşlar bu minigamede amacımız spawn olan zombileri üstteki düğmelere basarak öldürmek %%%%%%------------// OYUNDAN KARELER //------------%%%%%%
  9. S

Sandalyeden Düştüm..

Beyindemi YemiyAh...!!!???
  10. S

Siz Mod Söyleyin .minecraft Elinize gelsin

Arkadaşlar İstediğiniz Modları Liste Halinde Yazın .minecraft Dosyasını Upload Edip Linkini Atıyım UYARI: EN AZ 5 MOD EN FAZLA 10 MOD ISTEYEBILIRSINIZ