Arama sonuçlarınız

1. Α

[Yardım] Su Turden Seediniz Varmi İçeri Lütfen

Merhaba Arkadaşlar Bana Deniz Lazım Baya Büyük Olacak İstemedigim Kadar Denizin Kara Tarafları Full Ağac Olacak O Tür Arıyorum Lütfen Bilen Varsa Yazsın
  2. Α

[YARDIM]İtem Oluşumlari Mod

Merhaba Arkadaşlar Ben Videoda Modlari İzlerken Bi Adam Bi İtemiin Üstüne Gelip Bi Tuşa Basarak İtemin Nasil Olusacagini Gösteriyo TooManyİtems Di Adamdaki Nasil Bende Görebilirim ?
  3. Α

[YARDIM] İtem Yaratmak

Merhaba Arkadaşlar TooMany items Varya Ben Bi Videoda Adamda Ondan Vardi Bi Tuşa Basarak Herhangi Bi İteme Onun Yapımını Gösteriyodu Sadece O İtemi Dier İtemlerede Ayri Basarsa Oluyodu O Modun Adi Ne ?
  4. Α

[YARDIM ] Mod Esya Yapımı

merhaba ben modlu oynuyom tek ama esyalarin olusumlarını nasıl görecem videolarda adamlar görüyodu toomanyitems le nasıl yapılacak
  5. Α

[YARDIM]Son 1 Sorun :D Bunuda Cözerseniz Yeminle Büyük Bir Borcum Olur

Merhaba Arkadaşlar Son Bi Sorum Var Bununda Cozumunu Bulunca Sonunda Serverımı Acacam Aradıgım Sey HerobrineAI de [Ronark Paylaşmıstı] Onda Özel İtemler Vardı Herobrinenin Bende O Tür İtemler Arıyorum Özellikli Serverimde Güzel Bi Sistem Yapacam VİP Filan Olmucak Onun İçin İstiyorum O Tür İtem...
  6. Α

[YARDIM]Chest Shop

merhaba arkadaşlar sağlam sw acacagım ıcın 3 konu actım üzgünüm ranorkun konusunda plugin isteklerinde chest shop plugini lazım onu aldım pazar kuracam adamlar oraya alıp satacak filan onun ıcın sandık ıstıo ama ben sandıksız yapmak ıstıyorum dırek yok oluyo buna benzer varmı sandıksız mesela bı...
  7. Α

[YARDIM]Essentials Group Manager Ve Rütbeler

merhaba arakdaşlar sorunum group manager bi modlar bide o vardi kendime admin rutbesı vermsıtım oyunda adım kırmızı renktı yazıda ama sonra bı ara kapama kararı verdım tekrar actım bu sefer olmuyo onun yanında baska hangi essentialslar olması lazım hepsını tek tek yazarmısınız bıde bı serverde...
  8. Α

[YARDIM]Farklı İtemler

merhaba arakdaşlar bn bi swde gördüm swde özel itemler vardi mesela baltayı adam saldırma silahı olarak yapmıs hiç o canı gitmiodu itemin cubuk filan oda saldırma yapmıs IV gücü filan vardi mesela onları bılıyorumda öle farklı ıtem nasil yapabilirim ? bide herobrineAI modu yukledım serverime...
  9. Α

[YARDIM] Oyuna Başlangıç Yerini Ayarlama

Merhaba Arkadaşlar Ben Oyunda Başlangıç Yerini Ayarlamak İstiyorum Nasıl Ayarlıyabilirim Bide Essentialsdan Adamlara /spawn Komutu Verince Orayamı Gider
  10. Α

Korsan Gemisi V1

Merhaba Arkadaşlar Ben Bu Gemiyi Başka Forumda Görmüştüm Ama Baya Bozukluk Açıklık Vardı Kendim En Baştan Yapmaya Karar Verdım Ve Karşıma Böle Hoş Gemiler Çıktı İlk Olarak Kurallar : 1 - Kaptan Odasına Sadece Kaptan Girebilir Başka Kimse Giremez 2 - Toplam 4 Tane Topcu Olacaktır 3 - 7 vs 7...
  11. Α

KORSAN GEMİSİ - 7 vs 7

Yenisi Açılıcaktır Videoda Eklenecektir