Arama sonuçlarınız

1. J

[skype][14+] minecraft oynuyacak var mı

Ekledim Kabul et
  2. J

Yeni Kanal Açtım Video Çekicekler Girsin Konuya!!

Ad: Berkan Skyp: BerkanEb Yaş: 15 Server Açma Bilgin Var mı?: Var Premium:(:premiumum Servere Mod Veya Modpack Kurabiliyor musun?: Evet
  3. J

Youtube kanalım için bir arkadaş arıyorum

YAŞ 15 skype : BerkanEB
  4. J

Modlu minecraft Bölüm 1

Merhaba arkadaşlar Bu ilk videom bazı cızırtılar olmuş onu 3. videoda kaldırıcam Bİde 3. videoda intro konulacak buyrun İlk video aşara
  5. J

Youtube kanal üye aranıyor [335 abone]

ad: Berkan soyad: Kır yaş: 14 skype: Var premium: Var mikrofon : var Kardeş Sulu Olmayı sevmiyorum. Not: 3 yıldır mc oynuyorum pc olan oyunlar: 1-Mortale Kombat Komple edition 2-Crysis 3 3-Dota 2 4-LOl (pek sevmiyorum ancak arkadaslar ısrar etti diye indirdim) 5-Minecraft 6-Tomb Raider 7-Fry...
  6. J

Benimle oynar mısın :)

Güncel azadaksoy yoladım ark istegi skypeden
  7. J

Benimle oynar mısın :)

Öncelikle Merhaba benimle Minecraft Oynucak +13 Kişi arıyorum Server ben açıcam modlu,modsuz onu sonradan kararlastırız Neyse gelmez isteyenler aşadaki sorulara cevap vere bilirse sevinirim Kaç yaşındasın Minecraft kaç yıldır oynuyosun: Minecraft bilgin nasıl : Minecraft modlu bilgin nasıl...
  8. J

Benimle Oynar Mısın?

Kardeş oynamak isterim ama aramızda 5 yaş var sana sıkıntı olmazsa banada olmaz aşada tüm bilgilerim yazıyomrm Adım :Berkan yaş :14 Minecraft : Premium Minecraft bilgisi: Üst düzey Minecraft mod bilgisi : orta düzey (bildigim modları çok iyi bilirim :) Minecraft kaç yıldır oynuyorusun :4. yılı...
  9. J

K.A.S.A. Mod Paketleri (1.6.4)

Alınan Hata Gorünmüyor ise : http://hizliresim.com/ey57m7 Soru Cevapları : Minecraft sürümünüz nedir? Cevap: 1.6.4 Minecraft sürümünüz orijinal mi? Cevap : Evet Java sürümünüz nedir? Cevap : 64 Bit Java sürümünüz hangi dilde? Cevap: Türkçe Java sürümünüz 64 bit mi yoksa 32 bit mi? Cevap: 64...
  10. J

Modlu Minecraft Oynucak Arkadas

Olur
  11. J

Ftb unleashed oynuyacak

Skype adı:BerkanEB Yaş:14 Ne kadar iyisiniz: İyiyim server kurmayı biliyormusunuz: Evet
  12. J

Modlu Minecraft Oynucak Arkadas

Merhaba Baslıkta Dedigim gibi Modlu Minecraft oynucaz sW BEN kurcam Modları beraber Seççez gelen arkadasla Konuya mesaj yazıp + Skype ekleyin Skype= BerkanEb
  13. J

Minecraft oynucak arkadas aranır

Skype eklersen İletiisim geeçebilirzi
  14. J

Minecraft oynucak arkadas aranır

Merhaba Arkadaslar benle beraber modlu modsuz Oynucaz hertürlü sw ben kurcam modluyuda modsuzuda Mikrafon Lazım Minecraft orjinaligi farketmez İletişim Skypeden OLcaktır Skype=BerkanEb
  15. J

Ftb Arkadas

OKey SKYPE EKLE konusalım
  16. J

Ftb Arkadas

Merhaba Ben Feet The Beast Server Açtım Gelenmek isteyenler Varsa Skype Eklesin(skype asıgıda) sykpe eklemeden once altaki kural uydunuzdan emin olun. Skype veya TeamSpeak(ts) Zorunlu +10 yaş üzeri olmak Zorunlu Mikrafonun olması Zorunlu Skype: BerkanEb Bunlar Varsa Ekleyin
  17. J

Modlarla Minecraft Video Bölüm 1

Video Feet The Beast Unleashed 1.1.6 Mod paketi Alım vardır Videoya Skype: kirberkans12
  18. J

Modlarla Minecraft Video

Video Feet The Beast Unleashed 1.1.6 Mod paketi Alım vardır Videoya Skype: kirberkans12
  19. J

Tekkit Server Herkese Açık

Nitrado 1 Aylık Server ALDIM server Tekkit' in Hexxit Mod paketi Gelmek isteyen Skype EKLESİN : kirberkans12 Şartlar 1- 1 0 yaş üzeri (1 0 yas altı asla alınmıyacak) 2- Mikrofon Olması 3- TeamSpeak Yada Skype Olması Eger bunlara Uyuyorsanız gelin Skype : kirberkans12 TeamSpeak ...
  20. J

Modlu Minecraft Oynuyacak

Brdan yazmanıza gerek yok skype ekleyin yeter
  21. J

kardes iyi daha yeni aldım ama 5 kisi asınca kasıyo modlu sw de o yuzden 5 kisi maximum ama modsuz kursam 30-50 kisi kaldırıyo
  22. J

Merhaba Öncelikle Sw yi ben kurucam Mod paketi Sw Geleceklere skype üzerinden verilecek ŞARTLAR 1-SKYPE OLCKA 2-MİKROFON OLCAK 3-YAŞ +12 Şartlar bunlardır SW BİLGİLERİ 1-MAXİMUM 60-70 MOD OLACAK 2- 3-4 KİSİ OLCAK EN FAZLA 4- PVP AÇIK OLCAK 5- İSTEYEN TEK İSTEYEN BERABER OYNAR 6-...
  23. J

Acilll arki aranir

modlu mu modsuz mu oynucazCEVAPPPPPP
  24. J

Acilll arki aranir

Hala arıyon mu