Arama sonuçlarınız

1. kenan_388

işte yeni iki tane güzel map arkadaşlar :)

indiriom bakıcaz artık ama güzele benziyohepsini sen mi yaptın yoksa mceditle mi yaptın yoksa alıntı mı:kötüsırıtış: cevap ver bana :ROFL:
  2. kenan_388

Tek Kişi Yaptığım Kocaman Spawn Bakmaya Değer (%100)

LAN OLM VERECEEEN Bİ LİNK EVİNİ VERMİYONYA
  3. kenan_388

fare çift tık yapıyo (çözüldü)

arkadaşlar minecraft oynuyodum birden 1 kez bassam bile farenin sağ tuşu 2 kez basmaya başladı acil yardım :kırıkkalp: ARKADAŞLaR ÇÖZÜLDÜ FaREYİ CAMDAN ATMA KARARINa VARDIM
  4. kenan_388

BEYLER YARDIM LÜTFEN

sensitivity ayarını arttır
  5. kenan_388

minecraft rızası için içeri (ev(resim var))

ancak benim tarzım bu ;) ama senin önerini göz önüne alarak çalışmalarıma devam ederim
  6. kenan_388

Tek Kişi Yaptığım Kocaman Spawn Bakmaya Değer (%100)

ÇOK GÜZEL OLMUŞ BEN BURDA SURVİVAL OYNARIM;) ABİ BURANIN İNDİRME LİNKİNİ VERSEN
  7. kenan_388

Dark Sun [tamamerikaanka]

GÜZELE BENZİYO İNDİRİOM !!!EMEĞE SAYGI!!!BeN ZATEN SOaRTEX KULLANIYORUM :sırıtmak:
  8. kenan_388

Pixel Artlarım :D

ÇOK GÜZEL AMA DİAMOND EŞYALARI HEM MAVİ YÜN HEM DİAMOND BLOK DAN YAPMIŞSIN BU DA GÖZÜME BATTI YA HEPSİNİ DİAMOND BLOKDAN YADA MAVİ YÜNDEN YAPSAYMIŞSIN ONLARIN DIŞINDA KAHVE SÜPER OLMUŞ:kahve:
  9. kenan_388

İlk Heykel Denemem Lütfen Bakın!!!!

BENCE DAHA ÇOK UĞRAŞABİLİRDİN :yapmacık:
  10. kenan_388

minecraft rızası için içeri (ev(resim var))

evet işte benim villam creative de yaptım beğenirseniz köye dönüştürecem DAHA FAZLASI İÇİN EVİMİ GEZİN
  11. kenan_388

Köy Askeri Hikayeli Adventure Map.

1- rapor edilince ne oluyo 2-ben bile bile küfürler yerine '......' koyuyorum ve sen benim küfür ettiğimi idda ediyorsun , ben orda küfür ima etmek istemiş olabilirim ancak orada herhangi bir küfür yok ben suçsuzum:gerçektensinirli:
  12. kenan_388

Ilk Adventure Mapım

biraz resim koy çünkü bu forum kullanıcıları ... lik yapıp resim olmayan haritaları indirmiyolaradı neden büyük tuvalet ?????????
  13. kenan_388

Haritam Için Düşünce-fikir Alışverişi

hikaye şöyle devAm edebilir : isaac bir karar veremeyeceğini anlar ve canına kıyar mesela bir uçurumdan atlar ama atlamadan önce bir komut bloğuyla spawn pointi ayarlarsın adamlar ölünce spawn point yüzünden senin hazırladığın bir yere gelirler bu yerde isaac ın ölüm töreni yapılmaktadır ve...
  14. kenan_388

Güzel Yapılar

teşekkür ederim ve bu arada map adventure için uygun biraz düzenlerseniz süper bir adventure çıkabilir ve evet o tavukları ben yaptım;)
  15. kenan_388

Içeri Girmeyen Minecraft'ı Sevmiyo (süper Ev )

neyini beğenmedin:soru:
  16. kenan_388

Içeri Girmeyen Minecraft'ı Sevmiyo (süper Ev )

mehaba bu gün size yaptığım süper evi göstericem çok manyak bi şey sever ve taktir ederseniz bu tek evin etrafına bir köy oluşturup bi de öyle size sunucam
  17. kenan_388

Lanetli Zümrüt /adv/sur/

abi merak ediyorum o altta chet te çıkan kalın yazıları nasıl yapıyon bazı maplarda da gördüm mesela 1 basınç plakasına bastığında alta geliyo nasıl oluyo bu bi anlatır mısın
  18. kenan_388

Gölgeler Krali/adv/v1

abi mesajı yeni yazdım sen biri bi şey yazar diye bekliomuydun ???
  19. kenan_388

Türk Yapımı Adventure Map Arıyorum Yardımcı Olur Musunuz ?

abi sana önerim kesinlikle karanlığın dönüşü 1 ve 2 tamamen türk yapımı başından kalkamıyosun ben herkeze tavsiye ederim
  20. kenan_388

Gölgeler Krali/adv/v1

güzele benziyo indiriom
  21. kenan_388

İkinci Logo Tasarımım (facebook)

bence bi daha ki tasarımın windows un logosu olsun
  22. kenan_388

Ölümüne Gs Diyenlere Özel Yapı

hepinize teşekkürler 1905 yazısına gelince yerim kısıtlı idi elimden bu geldi yazmasam bi değişik oluyo ayrıca her bloğu ben kendi elimle koydum has GS liyimdir resimler için de özür dilerim hemen ekliyorum
  23. kenan_388

Ölümüne Gs Diyenlere

evet bencede öyle ama yazmasam bi değişik gözüküyo yazmak da biraz zor elimden bu geldi