Arama sonuçlarınız

1. kayhan20

MMORPG Stili Hazır Web Sitesi -

Bir çoğumuz sunucusuna yardımcı kanal eklemek ister. Aramızda bu beceriye sahip olamayan sunucu kurucuları illaki vardır. Sizler için hazırladığım web sitesine önce bir göz atalım ondan sonra devam edebiliriz. İlk adım Web sitenin görsel arşiv ve genel tasarımına bakmak; Gördüğünüz...
  2. kayhan20

MMORPG Stili Hazır Web Sitesi -

Bir çoğumuz sunucusuna yardımcı kanal eklemek ister. Aramızda bu beceriye sahip olamayan sunucu kurucuları illaki vardır. Sizler için hazırladığım web sitesine önce bir göz atalım ondan sonra devam edebiliriz. İlk adım Web sitenin görsel arşiv ve genel tasarımına bakmak; Gördüğünüz...
  3. kayhan20

MineCraft 1.8.1 Plugin Paketi - Eğlence Portakalı

Hepinize merhaba arakdaşlar,daha önce bu plugin paketinin 1.7.2 versyonu çıkmıştı bizde daha önce yaptığımız farklı plugin paketi yerine bu kaliteli plugini 1.8'e güncelledik.1.7.2 Plugin paketinin adı High expectation bu paketi v.2.0... Facebook: https://www.facebook.com/EglencePortakali...
  4. kayhan20

Konuyu Kapatın

.06.2014)
  5. kayhan20

Türkiyenin Metin2 temalı Sunucusuna Mobil ödeme ve web sitesi yapabilecek kişi aranıyor

Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar RPG konusuna girenler belki bizi tanır öncelik sunucumuzun forumdakı konusu: https://forum.gamer.com.tr/konu/mmorpg-metin2-temal%C4%B1-server-atinasaga-1-7-4-skiller-%C3%96%C4%9Fretici-ustalar-g%C3%B6revler.198251/ Arkadaşlar sitenin içine mobil ödeme...
  6. kayhan20

Victory Türk BOOS NPC GÖREV KÖYLÜLERLE TAKAS Yarı SURVİVAL|FACT|RPG İP:Play.Nitrado.net

İP: Play.Nitrado.Net -KAYHAN20'den Birkaç Öneri- Lütfen Sunucu Hakkında ileri Geri konuşarak Moralimizi Bozmayalaim Yarin öbürgün side olursunuz Sunucu Sahibi Yorumlardan Küfür Yazamıyorsanız Kurucuya Öneri yapmak istiyorsan /helpop Yaz Anında Bakariz Sunucuya Gir Yari RPG Yari Survival Olduğu...
  7. kayhan20

Arkadaşlar RÜTBE Plugini Bilen lütfen bu Konuya girsin.

BAşlıkta bahsettiğim gibi RÜTBE plugini lazim lütfen yardimci olun
  8. kayhan20

Victory TÜRK /BOOS/GÖREV/CLAİM/FARKLI PLUGİN/EMERALD KILIÇ V.B|ALIM VAR|İP:Play.Nitrado.Net

İP: Play.Nitrado.Net -KAYHAN20'den Birkaç Öneri- Lütfen Sunucu Hakkında ileri Geri konuşarak Moralimizi Bozmayalaim Yarin öbürgün side olursunuz Sunucu Sahibi Yorumlardan Küfür Yazamıyorsanız Kurucuya Öneri yapmak istiyorsan /helpop Yaz Anında Bakariz Sunucuya Gir Yari RPG Yari Survival...
  9. kayhan20

Eğlence Portakalı | En Güncel En Sade En Kaliteli Plugin Paketi | %70TR | Renkli |1.7.2 | 0 HATA |

Eğlence Portakalından Herkeze Merhaba Arkadaşlar Bügün Sizlere Eğlence Portakalı - Minecraft 1.7.2 Plugin Paketi Tanıtımı. Bundan önceki yıllarda ilk plugin paketimi yaptığımda plugin paketinde alıntılar ve birsürü hatalar vardı.Eğlence Portakalı olarak biz bir...
  10. kayhan20

EGPONLINE+7/24 Online 4GBRAM+LAPIS+TEKNOLOJİK HAMMADDE+İP:46.105.43245

+EGPONLİNE HOSGELDİNİZ ARAYÜZ VE SUNUCU YENİLENDİ DAHA PRATİK+ YENİLENEN ARAYÜZLER: /WARP HAMMADDE+DAHA TEKNOLOJİK VE PRATİK /WARP LAPİS /WARP BANKA+ATMLERDEN KOLAYCA PARA ÇEK 7/24 ONLİNE LAG SIKINTISI OLMAYAN SUNUCU **EĞLENCE PORTAKALI** İP:46.105.43.245 VERSİON:1.6.4 ADMİNLER: KAYHAN20:SKYPE...
  11. kayhan20

[Eğlence Portakalı V 5.0 Yeşil Paket|[1.6.2]|Plugin Paketi|]

Eğlence Portakalı Eğlence Portakalından herkeze merhaba arkadaşlar Artık Hobi plugin paketlerı çıkaracağım ornek kimisi yeşil sever kimisi mavi kimisi kırmızı bütün renkleri çıkaracagım ben yeşilden başladim.Bunları Facebook Sayfamızdan yayınlayacagim şimdi haberiniz olsun diye buraya koydum...
  12. kayhan20

EğlencePortakali Plugin Paketi | 0 Alintı GroupManager | Essentials 0 Alıntı| Tamamen [1.6.2]

Arkadaşlar biliyorsunuzki bundan önceki paketlerimde pek iyi değildim.Nedeni ise şu 1.5.2 | .1.6.2 Plugin eklentilerini Birbirine karıştırıp yapardım ama şimdi Hepsini tek tek indirip Tek Tek ayarladım Pl Paketinin adlarını yazmıyacağım Bazı açık tavırlılar Hemen yorum yapıyorlar.Plugin...
  13. kayhan20

{EğlencePortakali [Ultra*V.3.0] | 1.5.2 | Rahatlıkla Kullanabilirsiniz} Minecraft Plugin Paketi

Facebook Adresimiz V5 Mega V6Plantium Linklerini Önceden alabilirsiniz. https://www.facebook.com/EglencePortakali Youtube Kanalimiz Diğer Pluginler Orada Bulunuyur World Edit Dersleri V.b www.youtube.com/eglenceportakali İNDİRME LİNKİ AŞAĞIDADIR YAZI KONUSUNDA BİR YANLIŞLIK YAPTIYSAM ÖZÜR...
  14. kayhan20

Henüz Lag Görmemiş Sunucu Heroinecraft Ip = 31.210.126.201:201

Biri Eglencemi Dedi Biri 7/24 Online Server Mi Dedi Biri Lagsız Server Arıyorum Mu Dedi Biri HeroineCraft !!! Mı Dedi Evet Dogru Duydunuz HeroineCraft Yeniden Sizlerle Online Yeniden Online Olan HeroineCraft +18 Yönetcileri İle Seni Server'a Bekliyoruz her şey Tamam BirTek Sen Eksiksin...
  15. kayhan20

Biri Eglencemi Dedi Biri 7/24 Online Server Mi Dedi Biri Lagsız Server Arıyorum Mu Dedi Biri HeroineCraft !!! Mı Dedi Evet Dogru Duydunuz HeroineCraft Yeniden Sizlerle Online Yeniden Online Olan HeroineCraft +18 Yönetcileri İle Seni Server'a Bekliyoruz her şey Tamam BirTek Sen Eksiksin...
  16. kayhan20

17. kayhan20

18. kayhan20

Lag Mı? Bu Sunucu Daha Onunla Tanışmadı 0 Lag İp ==> 31.210.126.201:201

19. kayhan20

20. kayhan20

21. kayhan20

22. kayhan20

23. kayhan20

Süper Plugin Paketi Videolu Anlatim Sunucu Ismi Değiştirme V.b [eğlenceportakali]

Sunucunuzun ismini değiştirmeye kadar video anlatim. indirme linkli:https://hotfile.com/dl/221929085/dfdc602/EPlugin.rar.html
  24. kayhan20

Plugin + Map Isteyen Içeri[eğlenceportakalı Desteği Ile]

Yetki karşılığında plugin isteyen ve map isteyen skype:aykovan-444 adresini eklesin.Eğlenceportakalı olarak hepinize iyi günler bize güvenebilirsiniz. http://www.youtube.com/user/EglencePortakali https://tr-tr.facebook.com/EglencePortakali