Arama sonuçlarınız

1. can98

SakaryaGamersTR ---> Sunucu Yetkili Alımları Başladı!!! <---

Evet Son Olarak OyuncuEfe Rehber Olarak Alınmıştır... 4 Reklamcı Alımı Vardır...
  2. can98

yusuf.baki1

yusuf.baki1
  3. can98

vayy Hemşerimm :D
  4. can98

Arkadaşlar Gerekli Alımlar Yapılmıştır... Alımlar; emrahcorass:Rehber Wardos97:Builder Quantum54:Admin oceanlord:Rehber serkant:Moderator Modli:Builder Olarak Alınmıştır Herkese Teşekkürler... Son Olarak Sadece 1 Rehber Alımı Vardır... Evet Son Dakika Değişimi 4 Reklamcı Alımı Başlamıştır...
  5. can98

admin olarak alındınız

admin olarak alındınız
  6. can98

rehber olarak alındınız

rehber olarak alındınız
  7. can98

Yücel Kardeşim Kurucu Alımı Yok :D Yanlış Anladın Galiba :D
  8. can98

KonuKAPANMIŞTIR
  9. can98

Pluginer ve Builder Aranıyor

Ad: Yusuf Soyad: Baki Skype: yusuf.baki1 Yaş: 15 Kaç Yıldır oynuyorsunuz: 3 Daha önceki tecrübeleriniz: kuruculuk,adminlik ve rehberlik Hiç alacağınız yetkide görev yaptınızmı ?:hayır ama onun üst yetkisinde görev yaptım adminlik ve kuruculuk
  10. can98

ProMc Craft Builderlarını arıyor! (15+)

İsim: Yusuf Yaş: 15 Skype: yusuf.baki1 Builderlık üzerinden kendinize kaç puan verirsiniz: 10 üzerinden 5 :D Wg ve We bilgileriniz nelerdir: wg ve we bilgim çok yüksektir daha önceden kendi serverimolmuştu ve aynı zamanda başka serverlerde de adminlik ve rehberlik yaptım Yaptığınız üç yapıt...
  11. can98

|| Faction/PvP || YakamozCraft.Nitrado.Net || 1.7.X || Faction|| PvP || By Edition Miracle_ ||

Servere giremiyorum proxy is detected hatası veriyo ne yapmam gerek modem bende deil modeme reset atma imkanım yok yardım lütfen :(
  12. can98

Server Kontrol Paneli (SpaceBukkit) kurulum, destek, ücretsiz panel.

Kardes Bana Müsait oldğun zaman temviewer 8 den halledermisin benim bu arada web sayfamda yok bi tane war ama olmuyo bi halledsen sana minnettar olurum panel çok hoşuma gitti hatta ihtiyacım var lütfen yardım et...
  13. can98

Tabelayla arsa satışı

saolun benimde işime yaradı saolun :D
  14. can98

★•★•★•★ Portalcraft ™ ★•★•★•★ Çeşitli Eventler ★•★•★•★ Ip : 91.121.44.198:35565 ★•★•★•★

ben bu serveri daha öncede oynadım admin birkaç değişiklik yapmış anlaşılan ;) güzel birserver aslında
  15. can98

Kendi Haritam Parkur Dünyası :D Mutlaka Bak!!!!

saolasın gardaş :D :)
  16. can98

videoyun'un modlarla takılmaca mod pack'ı

allah razı olsun kardeşim bende bunları arıyordum saol :)
  17. can98

en azından yeni bir texture packiniz olmuştur ama değilmi ?
  18. can98

saol kardeşim bi sen takdir ettin saolasın :)
  19. can98

eyvallah saolun zaten pekte uğraşmadım aklıma birşeyler gelmedi gelseydi daha uzun ve güzel yapacaktım :D olsun ben sizi anlıyorum :)
  20. can98

LİNK KIRIK DİYEN ARKADAŞLAR RİCA ETSEM MESAJLARINIZI GERİ ALIRMISINIZ? kralerdem oğuzhan41tr (yanlış anlamayın link kırık yazılarını yoksa mesaj atabilirsiniz :) )
  21. can98

ARKADAŞLAR LİNK GÜNCELLENDİ YUMULUN ! :D
  22. can98

ÜZGÜNÜM ARKADAŞLAR BİR SORUN OLUŞTU HEMEN DÜZELTİYORUM!!!
  23. can98

Bir parkur haritası yapmayı düşündüm o yüzden kısa ama öz bir harita yaptım kesinlikle kendi yapımım oyunda kurallar yazıyo oyundan görüntüler; indirme linki(harita): http://www.mediafire.com/download.php?fa4qwh8qxoq1c17 texture pack...
  24. can98

Hangi modları istiyosunuz

kardaşim bana cctv (kamera modu) bide hunger games (açlık oyunları)modlarını yaparsan sana minnettar olurum yada linkini verirsen her yerde aradım bulamadım :)