Arama sonuçlarınız

1. LaxMean

bomboşbirsayfa

bomboşbirsayfa
  2. LaxMean

Minecraft 1.8 Update - Snapshot 14w30b - Şanlan Ey Sancak!

Herkese selamlar ben Musa bugün gelen yeni güncelleme de size gelenleri ufak bir şekilde anlatacağım. ^^ Güncellemede ki önemli gelişmeler ; -> Sancaklar eklendi. -> Mob kafası düşümü ayarlandı. -> Render chunk olayı ayarlandı. ->Blockların yer uyum ayarı ayarlandı. Minecraft'a artık...
  3. LaxMean

Minecraft Snapshot 14w25b

Herkese selamlar ben Musa. Öncelikle bildiğiniz üzere burada bulunanların çoğu minecraft'ı yakından takip ediyor olması beni bu konuyu açma gereksiminde bıraktı. Çünkü gerçekten değişik şeyler var. Şimdi burada inceleyeceğimiz snapshot 14w25b olacaktır. GEL BAKALIM 14w25b; Snapshot 14w25b'de...
  4. LaxMean

Steam Yaz İndirimleri - Nedir? Ne yapmalıyız?

Bilgisayar oyuncuları için büyük önem taşıyan Valve'ın dijital oyun platformu steam, indirim dönemleriyle meşhur. Her sene yaz indirimleriyle cüzdanlarımızı kurutmaya gelen steam'in yeni indirim dönemi için tarih verildi. PaysafeCard, yolladığı tanıtım maillerinde steam'in yaz indirimlerinin...
  5. LaxMean

Rust Oyuncuları Buraya

Herkese selamlar ben Musa ve bu konunun altında Rust'ta yalnızlık çeken arkadaşlarımızın arkadaş bulması için bu konuda tüm rust oyuncularını toplamak istiyorum umarım ki siz de birbirinize destek çıkarak konunun altında bütünleşir ve Türk'lerin gücünü yabancılara gösterirsiniz! Benim steam...
  6. LaxMean

Minecraft Minigame - Sheep Quest / Oyuncu LaxMean

Selamlar ben Musa ve bugün sizler için minecraft videosu çektik.Eğer videoyu beğendiyseniz , beğenmeyi ve kanala abone olmayı unutmayın İyi seyirler Eğer istediğiniz herhangi bir minecraft minigame olursa bizi önerebilirsiniz :)
  7. LaxMean

Hayatta kalmaya çalış / Oyuncular bekleniyor

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- >Selam arkadaşlar ben Musa , bugün size forumda bir süreliğine oynayabileceğimiz bir oyunu öne sürüyorum. Eğer oyuna yeterli katılım sağlanırsa oyun gerçekleşecektir.Eğer yeterli...
  8. LaxMean

Romalılar Klanı / Alımlar açıktır

Herkese selamlar ! Ben LaxMean ve bugün size dostluğa dayalı oluşturuduğumuz klanı tanıtacağım. Biz kimiz? -Biz minecraftı uzun zamandır oynayan , saçma sapan şeylere kanmayıp tamamen emek üzerine oyun oynayan minecraft oyuncularıyız. -Yetkililere muhtaç değiliz , /warp lapis'i yenile diye...
  9. LaxMean

Selam ben Musa

Selam ben Musa ( LaxMean) 16 yaşındayım.Konya şehrin de yaşıyorum.Lise 2. sınıf öğrencisiyim. ---------------------------------------------------------------------------------------------- => Minecraftı 3 senedir aktif olarak oynamaktayım. => Minecraft hesabım 2 senedir orjinaldir. => Forumda ki...
  10. LaxMean

KDP Haritası (Savas)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------...
  11. LaxMean

LDP Haritası / +952 indirme

*-*-*-*-**-*-*-*-**-*-*-*-**-*-*-*-**-*-*-*-**-*-*-*-**-*-*-*-**-*-*-*-**-*-*-*-**-*-*-*-**-*-*-*-**-*-*-*-**-*-*-*-**-*-*-*-**-*-*-*-**-*-*-*-* Herkese selamlar ben Musa ( LaxMean) .Uzun zamandır bu map için uğraşıyoruz , eğlenerek uğraştığımız için biraz uzun sürdü ^_^.Bu haritamızı @sehabe99...
  12. LaxMean

Minecraft Map Yaparkene Biz

Arkadaşlar ile map yapıyorduk aradan fotoğraf çekip atalım dedik :') Stailer08 , Sehabe95 , LaxMean Map
  13. LaxMean

a

a
  14. LaxMean

Creeperli at fotoğrafı.

Merhaba arkadaşlar şuanda minecraftta ne 1.7.4 nede 1.7.5'te summon atlar gözükmüyor.Fakat ileriki sürümler de zombie at ve iskelet atlar ortaya çıkıcak ve zombi , iskeletler bu atın üstüne binenilicek.Ama ben şans eseri böyle bir fotoğraf yakaladım buyrun :^) : Not : Multiplayer bir server de...
  15. LaxMean

Hükm-i Savaş S1B2 (Yeni Bölüm) (-2) [Lehistan iç karışıklığından etkilinerek yazılmıştır.]

Selam arkadaşlar ben LaxMean yani Musa :') Öncelikle bu yazıyı okuyorsanız teşekkür ediyorum :').Hikayeden biraz bahsetmek gerekirse : -Hikaye Lehistan iç karışıklığından etkilinerek yazılmıştır ve multiplayer bir adada geçmektedir.Devletler ve bölgeler vardır , savaş içeriklidir. İyi okumalar...