Arama sonuçlarınız

1. leonardo41

Sponsor olacağım sunucu aranır

Herkese merhaba elimde makine ve .com domain alan adı mevcut .com daha kullanılmadı serverİ hazır olup maddi konuda sıkıntı arkadaşa kazancın %50 şekilde bölüşecek şekilde sponsor olacağım. Vip vb satışlar tamamen site üzerinden olacağından kimin ne kazandığı felan her şey belli olacak. bu...
  2. leonardo41

Builder alınıyor

Merhaba arkadşalar survival sunucum için kaliteli builder aranır İsim: yaş: skype: Mimari resim kendi yaptığı:
  3. leonardo41

caspersurvival ve mükemmel kurallara özen göstermesi.

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere caspersurvivalın ss ile ban atma sistemini göstericem mükemmel bir sistem sizede tavsiye ederim Gördüğünüz gibi /bilgi yazınca sunucuda hile kullanmak ban sebebidir yazıyor Bunun üzerine ben ssler aldım ve kurucuya bildirdim Skype üzerinden bildirdim işlem...
  4. leonardo41

AlestaSurvival.Nitrado.net | Rütbe Sistemi, Kelime Oyunu, Ve Boss Sistemi > 1.8 Sunucu

2014 Yılından Beri Sunucu Açıyoruz Bu Sunucuların %90'ı Survival ( Hayatta Kalma ) Olmuştur Tecrubeli Ve Adaletli Oluşumuz Oyuncularımızı Sunucumuza Dahada Bağlı Etmiştir Kapandınız Açıldınız Sizin Sorununuz Diyenleriniz Tabi kide Oldu Ama Biz Bu Durumu Açık Açık İzzah Ettik Ve Yeni Sunucumuz...
  5. leonardo41

Rabisu Peygamber Sabrı içerir.

Rabisu sunucumda bir nedenden dolayı rabisuya geçmek zorunda kaldım ve bir koruma için vds sunucu almam söylendi bunu söyleyen canlı sohbetden ferhat beydi ilk başlarda koruma 10 tl dedi ama size ücretsiz yaparız dedi daha sonra batuhan bey öyle bir ücret almıyoruz dedi bende güvendim 5 gb vds...
  6. leonardo41

100 Tl lik nitrado sunucu 45 Tl alıcak arkadaşlar Konuya

Merhaba arkadaşlar nitrado panelimi satıyorum içinde 100 tl var 45 tl ye satıyorum mobil ininal kart hepsi geçerlidir almak isteyenler skype:kratostr1 güncel
  7. leonardo41

McSurvival.nitrado.net Survival server sanal market ,Köylü tks,İpeksi kazma ile spawner kazma Köylü

McSurvival.nitrado.net Survival server sanal market ,Köylü tks,İpeksi kazma ile spawner kazma Köylü tks
  8. leonardo41

// AiryCraft // Sanal Market // Açık Artırma // Köylü Takas // İpeksi Kazma İle Spawner Alma

Sanal market. Köylü ticaret. Açık artırma. İpeksi kazma ile spawner kazma. Altın kürekle claim atma. 20 Tl Fiyatı 15 TL Fiyatı 10 TL Fiyatı...
  9. leonardo41

/1.7.2/Sanal Market/Altın kürekle claim/Timber Mod/İpeksi kazma ile spawner/78.135.99.183:25567

IP= 78.135.99.183:25567 Türkiye'deki Minecraft Oyuncularına Vip yada Oyuncu Farketmeksizin Adaletli Küfürsüz ve Hilesiz Bir Sunucu Verebilmek %100 Survival Keyfini Yaşatıp Yeni Maceralara Yeni Projeleri Yeni Fikirleri Kısacası Türkiye'de Minecraftın Gelişiminin Bir Parçası Olabilmektir ve bunu...
  10. leonardo41

BanlıOyuncu Plugin paketi-Türkçe-Survival-1.7.2 Sürüm

AlphaChest=sanal sandık AuthMe=kayıt plugini AutoSaveWorld=Otomatik serveri kaydetme Citizens=npc ClearLag=yerdeki itemleri silme ClickWarp=tıklı warp CombatLog= wsdeyken kaçmayı engeller CommandBlocker=komut blok ChestShop=market EpicBoss=boss Essentials=genel komutlar FarmProtect=tarla...
  11. leonardo41

Theboss Minecraft Survival Server 82 kişilik Theboss.nitrado.net 1.7.2 Hayatta kalma

Theboss.nitrado.net 82 kişilik Serverimiz 1.7.2 survival Market = yok boss = hazırlanıyor hammadde = yok lapis = yok Vip özellikler normal vip sınırsız= 5 tl mega vip sınırsız = 13tl ultra vip sınırsız =15 Etkinlikler hazırlanıyor
  12. leonardo41

Merhaba arkadaşlar ben Furkan Kurucu,Admin,Builder Arayanlar wg,world edit vb konularda baya bir bil

Merhaba arkadaşlar ben Furkan Kurucu,Admin,Builder Arayanlar wg,world edit vb konularda baya bir bilgim var 5 admin 4 builder 8 mod 2 kurucu oldum 4 server açtım [kurucu olduğum serverler dahil değil] tutta lakin kapatıldı arayanlar skype lastgame35 yaş 15 resim:arkamda kırmızı bir ev var {kendi...
  13. leonardo41

Kurucu,Admin,Builder Arayanlar Lütfen Buraya

Merhaba arkadaşlar ben Furkan Kurucu,Admin,Builder Arayanlar wg,world edit vb konularda baya bir bilgim var 5 admin 4 builder 8 mod 2 kurucu oldum 4 server açtım [kurucu olduğum serverler dahil değil] tutta lakin kapatıldı arayanlar skype lastgame35 yaş 15 resim:arkamda kırmızı bir ev...
  14. leonardo41

minecraft server

arkadaşlar minecraft server arayanlar buraya survivul oynicaz kurallar: +10 yaş minecraftı iyi bilecek 17:00 gibi saatlerde açık olmalıdır gelen kişiler en az 1 işi davet etmelidir hamachi: minecraft turk server 2,minecraft turk server 3 şifreleri:123 İYİ OYUNLAR...