Arama sonuçlarınız

1. J

Modlu Server Kurmak (Güncellendi)

Ya serverler için o modun ayri bi indirme seyi oluyormus her modda oylemi
  2. J

MODLU MİNECRAFT SERVER DOSYASİ VEREBİLECEK VARMI?

MERHABA ARKADAŞLAR BANA MODLU MİNECRAFT SERVER DOSYASİ VEREBİLECEK VARMİ ÇOK MEMNUN OLURUM LÜTFEN !
  3. J

Modlu Server Kurmak (Güncellendi)

Forge mod loaderin içindekileri mi minecraft dosyasinin içine atiyoz ? yoksa satece winrar arsiv olarakmi
  4. J

SETUPLU YÜKLÜYORUM CRASHED HATASI VERİYOR! YARDIM

8GB ram var pcde Mc ye verilen 1gb nasil attiracam mc ye verileni
  5. J

skydazdan indirdim aynen 1.4.7 indiriyorum olmuyoki crashed veriyo bide RAM EKLEME KESİN Çozum yokmu 989 mb mi ne ram var minecraftimda 64 bit kesin çozum varsa soylermisiniz
  6. J

Mod yokki calissin tertemiz mc yeni yükledim
  7. J

MERHABE ARKADAŞLAR. BEN GUNS MOD YÜKLEDİM 1.4.7 OYUNU ACİYORUM MAP YÜKLÜYORUM YENİ SİNGLEDE SONRA ACİYOR OYUN SONRA HEMEN KAPANİYOR SERVER SHUTTİNG DOWN GİBİ BİSEY DAHA SONRADA CRASHED HATRASİ VERİYOR LÜTFEN YARDIM EDİN BİRDE MİNECRAFTA RAM NASİL YÜKLİCEZ 8GB RAM VAR LÜTFEN YARDIM EDİN...
  8. J

Şöyle Bir Mod Varmış...

Yaşın en fazla 9
  9. J

Herobrine MOD 1.4.7

Her seyi dogru yaptigim halde crashed verdi ?
  10. J

İYİ İŞLETİM SİSTEMİNDE MİNECRAT KASIYOR ÖZELLİKLER İÇERİDE GİR

Çok teşekür ederim fps attırmaya bakiyim ben bi :D
  11. J

1 yıl önce falan konu açmistim böyle birçok çözüm yolu önermislerdi game booster falan filan önermislerdi bide bi çözüm önermislerdi başlat çubuğu falan degisiyodu onla xp tarzina dönüyodu pc degisik biseydi daha hızlıydı bilgisayar o çözüm nasıldı unuttum onuda
  12. J

arkadasımın pcsi hp ısınma sorunu oluyor sürekli bilgisayar kapanıyor 4gb ram 2gb ekran kartı onda hiç kasma yok nedir bu çektigim çile ya
  13. J

Merhaba arkadaşlar benim dizüstü bilgisayarimda minecraft kasiyor gamebooster falan fayda etmiyor minecraft ayarlarindan görüş mesafesi yap falan onlarin hepsini yaptim java dicekseniz java 64 bit indirdim çünkü pc 64 bit adamlar yanima gelince falan oyun kasiyor ölüyorum hep neyse özellikleri...
  14. J

Enfeksiyon Zombie/Survival Açıldı!

White list acik ya