Arama sonuçlarınız

1. AdemUlas

>>TheLegend<< | v5.7 [3.8.1] Plugin Paketi | Hatasız - Sorunsuz - Açıksız - Güncel - Türkçe | 1.7.2

Server'da çıkan otomatik mesajları filan Legendary Messages'dan mı yoksa ScheduledAnnouncer'dan mı ayarlıyacağız?
  2. AdemUlas

>>TheLegend<< | v5.7 [3.8.1] Plugin Paketi | Hatasız - Sorunsuz - Açıksız - Güncel - Türkçe | 1.7.2

Plugin Paketi Harika :) Bir'de Plotme'de sorun yasiyorum.Plotme dünyası olustuyorum fakat arsa almayi denediğimde Burasi Bir Arsa Dünyası değil diyor napmalıyım?
  3. AdemUlas

Güzel.

Güzel.
  4. AdemUlas

:D

:D
  5. AdemUlas

>>TheLegend<< | v4.0 Plugin Paketi | Hatasız - Sorunsuz - Açıksız - Türkçe | 1.6.2

AuthMe plugininden config.yml'yi not defteriyle aç. Ctrl+f'ye basıp maxRegPerIp: 1 bu kelimeyi arat. karşısındaki yere maksimum kaç üyelikle kayıt olunucağını yaz. Yani 2 Yazabilirsin :D Karışık anlatmış olabilirim.
  6. AdemUlas

>>TheLegend<< | v4.0 Plugin Paketi | Hatasız - Sorunsuz - Açıksız - Türkçe | 1.6.2

Abi Ben Plugin paketini 1.6.4'te kullaniyorum da sorun çıkmaz degil mi :D
  7. AdemUlas

Peki Abi Önerini Dikkate Alacağım ^^

Peki Abi Önerini Dikkate Alacağım ^^
  8. AdemUlas

http://forum.minecraftturk.com/konu/ademulas-survivalgames-plugin-paketi-1-6-2.153763/ Abi...

http://forum.minecraftturk.com/konu/ademulas-survivalgames-plugin-paketi-1-6-2.153763/ Abi Paketim Bu :P Yorumlarsan Sevinirim :)
  9. AdemUlas

Niye vermesin ki verir. Asil sen onlarin soyledigine kanma bence.
  10. AdemUlas

Saçmalama Bence. Saçmalığın Dibine vurmuşsun.
  11. AdemUlas

AdemUlas SurvivalGames Plugin Paketi[1.6.2]

Karistirabiliyorum. Kusura Bakmayın Hemen düzeltiyorum..
  12. AdemUlas

Kafam karışmış :pDüşüncelerinizi Bekliyorum Arkadaşlar ^^
  13. AdemUlas

Merhaba Arkadaşlar ; Bir SurvivalGames Paketi Yaptim. Acemice Yaptim Hatalarim Olabilir ^^ Hatalarim'i Yazarsaniz Sevinirim ^^ Linkler ; http://dosya.co/dkekaw562qf6/AdemUlas_HungerGames_Plugin_Paketi.rar.html
  14. AdemUlas

Abi Birsey Sorucaktim'da :) Bir Hungergames Plugin Paketi Yapmaya Calisiyorum'da 1 tane...

Abi Birsey Sorucaktim'da :) Bir Hungergames Plugin Paketi Yapmaya Calisiyorum'da 1 tane pluginini alsam sorun olmaz degil mi? :S
  15. AdemUlas

SplashOnline|Hunger Games|7/24|0 Lag|Konuya Bak|

Kit'siz olsaydi gelebilirdim :/
  16. AdemUlas

NitradoCraft [Ip: mc.nitrado.net] Çekirdek Server [MineZ][Oyunlar][Faction][Skyblock]

Tamamdir Bende Mesaji sildim :) sorunu düzelttiginiz icin tesekkurler harika server.
  17. AdemUlas

Başvurumu Kabul edersen sevinirim

Başvurumu Kabul edersen sevinirim
  18. AdemUlas

Malesef worldedit ve worldguard pluginleri hakkinda bilgim yok..
  19. AdemUlas

Enderstyve Op yaptiktan sonra olmuyorsa kendini groupmanager'dan kurucu yapmayi dene?