Arama sonuçlarınız

1. Aho315

ADVENTURE MAP (TÜRKÇE) HAZİNE AVI

Güzel olmuş eline sağlık
  2. Aho315

Redstone V2.0 Haritası [İstekler doğrultusunda geliştirilecektir]

Arkadaşlar beni belki bilenler vardır belki de 1 yıldır giremiyorum foruma Harita yapmakta iddalı değilim bu zaten 2. haritam :) Ama güzel yaptığımı düşünüyorum. Yanlışlarımı ve eksiklerimi söylemenizi bekliyorum :) DOWLOAD LİNKİ...
  3. Aho315

Yaptığım Modern Evler [İndirme Linkli]

abi çok egzotik olmuş :D
  4. Aho315

TÜRKİYE HARİTASI V1.2

bencede öyle bişeyler yap hatta birileriyle birleş diyelim Paris'i yaptın bide Eyfel Kulesi yap :) azcık büyük bi istek mi bilemiyorum ama sadece öneri :D oynamaktan zevk alacağım bi harita olur :)
  5. Aho315

TÜRKİYE HARİTASI V1.2

sağol :)
  6. Aho315

Buzların Arasındaki Geçit - Kaan697 - Yenilendi

:D çalışma süpere benziyo da indirme linki yok çok üzüldüm :D :(
  7. Aho315

TÜRKİYE HARİTASI V1.2

Haritaya böyle şekil vermeyi nerden yapıyosunuz ? (bu arada harita çok güzel emeğinize sağlık)
  8. Aho315

RedStone :) Bu ilk çalışmam yorumalarınızı bekliyorum :)

texture pack var ama istenmez diye rar dosyasına koymamıştım TAOT diye bi texture pack kullandım indirme linkini unuttum ama öteki versiyona texture packı da koyarım :)
  9. Aho315

olabilir ama ben bi oda ekliyeceğim ve bikaç zorluk olacak hayatta kalma şansınız azalacak bakalım end düğmesi de denk gelebilir size :D
  10. Aho315

nasıl gelişme göstermişim demi :) ?
  11. Aho315

hyr link ölmedi ben v2.0'ını çıkardım hem de çok oldu isterseniz linkini atabilirim yeni link v2.0'ın linki isterseniz indirin o daha güzel ve yakında v3.0'ını da çıkaracağım hem de baya fazla bölüm eklemeyi düşünüyorum :)...
  12. Aho315

RedStone V2.0 Gelişmeye Başladı :)

ben de senin adına özel parkur hazırlıycam :D
  13. Aho315

EWT :D bu sefer daha tecrübeliydim
  14. Aho315

Nerede nerede ??? :D
  15. Aho315

Nereye zıpladın ??
  16. Aho315

ya kardeş sana özel birdaha tntleri dibe kadar döşücem :D önceki mapt ada ölmemiştin sen :D
  17. Aho315

Minecraft Gizli Ev Map

ben yapışına bir şey demiyeceğim emeğe saygı ama fotoğrafı çekmeden önce sohbeti gizli yap sonra F1 yap öyle çek daha güzel olur :) ;)
  18. Aho315

Water parkuru seçseydin :) Ama iki si de aynı zorlukta neredeyse :)
  19. Aho315

sagol :) bu sefer indirme linkini de unutmadım :D
  20. Aho315

forum.minecraftturk.com/threads/redstone-v2-0-gelişmeye-başladı.152226/ bakın yaptım :D
  21. Aho315

İndirenler önceden biliyordur çok acemi bir şekilde yapmıştım ama şimdiki yaptığımda toprak, taş vb. giibi görüntüyü kötüleştiren blokların yerine yeni bloklar yaptım :) Ve iki tane parkur ekledim sonuna da bi sürpriz koydum ama önceki gibi kare degil :sırıtmak: Resimler : '][/URL] '][/URL]...
  22. Aho315

evet bu gün yüklerim :)
  23. Aho315

mapı daha yeni yaptığım için bu sadece Version 1.0 şimdi yaptığım yeniye parkur da ekledim son birkaç şey daha ekleyeceğim sonra bitecek :)
  24. Aho315

AkitchoyGamingTR / Kolay Parkur ... ( herkes İçin Parkur )

Önemli değil sen de benim yaptığım RedStone çalışmasına bakarmısın o da benim ilk mapım da :) Baya bi eksikler var sen de bana eksiklerimi söylermisin benim kendi eksiklerimi farkedemiyorum da :)
  25. Aho315

Raptor_killer'in Map Arşivi {tam 10 Map}

lütfen dosya tc'de paylaşmasanız benim virüs programı var giremiyom dosya tc'ye o yüzden indiremiyom ve klavyeyi kırasım geliyo :) başka bi yerde de paylaş lütfen :)