Arama sonuçlarınız

1. Z

Minecraft Kısa Film; Cadı Yasir...

Arkadaşlar daha öncelerde forumda Osuran Boğa ve Minecraft Düz mantıkları adlı videolarımızı paylaşmıştık bu kanalda herkesin survival oynayıp çekmesinin yanısıra değişik uyduruk saçma sapan şeyler yapmaya çalışıyoruz. Iyi olup olmamamız umrumuzda değil çünkü 12-13 yaşındaki küçücük çocukların...
  2. Z

Adolf Hitler / Angry Minecraft Cover [Türkçe] Reziller Gaming :D

Merhaba arkadaşlar, bazı kişiler beni tanıyorlar "düz mantık" serisinden saçma sapan farklı videolar paylaşıyorum. Kanalımda buda "Hitler Minecraft Altyazılandırmalı" var ve ben yaptım. İyi seyirler..
  3. Z

Minecraft Düz Mantıkları :D

Merhaba arkadaşlar minecraftta saçma sapan videolar çekiyoruz ama gerçekten çok saçma insanlara ******* ettirecek türden buyurun birkaçını gösteriyim :D Atasözleri deyimler falan ile düzmantık ilişkisi kuruyoruz.. Saman Altından Su yürütmek :D Mart Kapıdan Baktırır Kazma kürek yaktırır :D...
  4. Z

Hazır Minecraft Server 1.5.2 Ugraşmaya Gerek Yok!! Bir Ilk

Arkadaşlar video budur Videonun sayfasına gidip bakarsanız açıklamada mevcut link İndirin direk Başlat basıp kurun serverinizi :D İyi Eglenceler Server hamachili arkadaşlar tıklayın girin çok basit :D
  5. Z

Minecraft Düz Mantıkları

Minecraft DüzMantıkları Saman Altından Su Yürütmek :(
  6. Z

Çekiliş Bedava Riot Points Leauge Of Legends İçeri

Beyler Riot Points Çekilişi http://www.youtube.com/watch?v=PD6HFcIvyV4 Detaylı bilgi Videoda
  7. Z

Leauge Of Legends 400 Riot Points Veriyorum Bedavaya

Beyler 400 Riot Points Çekilişi http://www.youtube.com/watch?v=PD6HFcIvyV4 Detaylı bilgi Videoda
  8. Z

League Of Legends 400 Riot Points Çekiliş

Beyler 400 Riot Points Çekilişi http://www.youtube.com/watch?v=PD6HFcIvyV4 Detaylı bilgi Videoda
  9. Z

Minecraft Sıkça Karşılaşıan Sorunlar [sks]

Yeni çalışmam iyi seyirler. Reziller Gaming :D
  10. Z

Minecraft Animasyon Yapma Programı (mine-imator) Dersleri

Minecraft Animasyon Programı olan Mine Imator Dersleriyle Sizde animasyon yapabilirsiniz. En son attıgım Bölüm --------------------------- 3.Bölüm --------------------------------------- Tüm Dersler İçin -----------------------------...
  11. Z

Skyrim Npc Wars Elder Dragon vs WhiteRun Ve Minecraft Hardcore

Minecraft HardCore Final Bölümü Skyrim Npcs Wars Elder Dragon vs WhiteRun Şehri Hd Videolar Sizin İçin.. Abone Olup takipte Kalmakta fayda var.
  12. Z

Yeni Sorulu Videolar Youtube

Youtube'un bizlere sundugu yeni bir özellik olan Videolara soru koyma seçenegini görünce şaşımayın! :D Videoda size soru soruluyor yanlış cevap verirseniz ipucu veriliyor. Bu uygulama ile hayalgücü geniş olan insanlar birçok farklı videolara imza atabilirler Örnek Bir Video olarak benim...
  13. Z

Mine-Imator Ders Anlatım 2.Bölüm geldi!!

Merhaba minecraft severler minecraft animasyon yapma programı olan Mine Imator hakkında verdigim 2.Derstir. İyi seyirler Hd İzleyip daha iyi verim alabilirsiniz.
  14. Z

Mine-Imatör Dersleri Bölüm 1

Merhaba Millet videonun açıklama bölümünde Linkler mevcut iyi seyirler umarım açıklayıcı olmuştur Sizin için 1080p çektim hd izleyin lütfen :)
  15. Z

CraftFighter İnceleme (Minecraft Dövüş Oyunu) :D

Merhaba mayncılar Rezil İnceleme serisinden CraftFighter ile karşınızdayız. Oyun street Fighter'ın Minecraft karakterleriyle yapılan bir versionu gibi gözüksede Gayet eglence alınacak bir oyun çok konuşmadan videoyu vereyim İyi Seyirler En iyi verim için Hd İzleyebilirsiniz.
  16. Z

Konular Ciddi Karar Kesin. Herkesin okumasını İsterim.

Merhaba arkadaşlar öncelikle konuya şöyle girmek istiyorum. Bildiginiz gibi Türkiyeyi temsil eden ve bu çevre için söz hakkına sahip olabilecek bissürü youtube Kanalı var ben onları "Abilerimiz" diye nitelendiriyorum. Ve şu sıralar bu abileri özenip kanal açma fasıllarında bir artış meydana...
  17. Z

Multiplayer HardCore Bölüm 3 Balkonomonnona

Merhaba maykıraftçılar Hardcore 3.Bölümdede ölmedik bahalım ölüm bizi hangi vakit bulucak.. İyi seyirler
  18. Z

Teşekkürler Ve Yeni Çekiliş Müjdesi

Arkadaşlar gerçekten şaka şimdilik bir yana gösterdiginiz yogun ilgi ve Sadakattan dolayı Ekip olarak Çok teşekkürler ediyoruz. Bizi takip etmeye devam edin Yakında Buna raabet olarak Dota 2 Key Dagatabiliriz :) İyi Günler herkese
  19. Z

Reziller Gaming

Merhaba maynkıraftçılar Youtube Kanalımızı Subscribelarsanız Pişman olmazsınız Kısa film olur her türlü şeyde varız. Teşekkürler Şimdiden http://www.youtube.com/RezillerGaming
  20. Z

Clay Soldier Savaşlar 2 -Reziller Gaming

Merhaba maynkıraftçılar bu videoada Redstonerlar dagı delip Dağlar geçidinde kamp kuran perslere hain bir saldırı yapıyorlar fakat sayıları fazla olan persler Hiç Merhamet etmiyorlar ;) İyi seyiler
  21. Z

Minecraft Multiplayer HardCore Bölüm 2 -Reziller Gaming

Evi bulma çabaları :D ve digerleri Iyi seyilerrr
  22. Z

Minecraft Rezil HarlemShakee :D

Arkadaşlar kötü olabilir ama eglenceliydi :D iyi seyirler her türlü yoruma açıgız.
  23. Z

Merhaba Ben Enes Degisik Birisiyim

Merhaba arkadaşlar benim adım Enes ben degisik birisiyim arkadaşlarım dışarlarda kahve dünyasına falan takılırken evde oturup Creeperin barutunu çıkarmaya çalışıyordum. Ve hepte öyle kalıcam bilgisayar oyunları hep cazip gelmiştir bana düşünsene binlerce sistem içinde sistem Mantıklı ile...
  24. Z

Persler Vs RedStonelar (Clay Soldier Savaşları) -RezillerGaming

Merhabalar yüce insanlık, Yeri göğü inleten Pers ordularıyla kıtanın en yetenekli savaşçıları olan Redstoner lar arasındaki destansı savaşa hazırmısınız? Öyleyse İyi seyirler ;) Sizce: - Hikaye anlatımı uzunmu kısamı? - Hikaye anlatımı kalsınmı? - Hikaye anlatımı güzelmi? Kanala Abone Olup...