Arama sonuçlarınız

1. 10 saniye

10 saniye
  2. Ö-cüüü

Ö-cüüü
  3. Yorumları iplemiyorum canım.

Yorumları iplemiyorum canım.
  4. Ne güzel. Gezi parkindan yazmak ne güzel.

Ne güzel. Gezi parkindan yazmak ne güzel.
  5. Aha serverde çalışabilirim hihhii :)

Aha serverde çalışabilirim hihhii :)
  6. selam panpaaa .s

selam panpaaa .s
  7. Evet. Hatırlıyorum.

Evet. Hatırlıyorum.
  8. öncedendi. neden soruyorsun..

öncedendi. neden soruyorsun..
  9. Drogsun Adamba!

Drogsun Adamba!
  10. 7/24 Creative 'Düz Server' '+18'

Sakince söyle lütfen. Ayıp olmuyor mu bu?
  11. TC ☺E☺for☺Elif☺

TC ☺E☺for☺Elif☺
  12. Hani van dayrekşınırlar vardır yaa.. Öğk. Ajdar dinlerim daha iyi. Dün bi tane kızla...

Hani van dayrekşınırlar vardır yaa.. Öğk. Ajdar dinlerim daha iyi. Dün bi tane kızla karşılaştım, kezbanustu resmen.
  13. Bekliyoruz.

Bekliyoruz.
  14. 7/24 Creative 'Düz Server' '+18'

Yeni ağ açııın
  15. İşte AxiTR Nin Rezilliği

Ama MagnumCraft'a iyi yapmışlar. Sonraki serverlere gayet yazık olmuş.
  16. Resimde ne çıkıyor? :D

Resimde ne çıkıyor? :D
  17. Allah Allah, profilimi beğenmiyorsan git, profilime bakma. Sana göre mi düzenleyeceğiz, şimdi...

Allah Allah, profilimi beğenmiyorsan git, profilime bakma. Sana göre mi düzenleyeceğiz, şimdi ben de sana yaparım bunu.
  18. http://www.youtube.com/watch?v=kYtGl1dX5qI <3

http://www.youtube.com/watch?v=kYtGl1dX5qI <3
  19. Ben de Elif. M.o. arkadaşım. Ha bu arada, lafın kimden geldiğini yazarken -noob diye yazmayı...

Ben de Elif. M.o. arkadaşım. Ha bu arada, lafın kimden geldiğini yazarken -noob diye yazmayı dene. Daha anlamlı olur. İlk defa görüyorum, nolmuş.
  20. Daha demin inanilmaz bir sey oldu, multiplayer listemde yeni bir sw kaydedilmisti, ben de...

Daha demin inanilmaz bir sey oldu, multiplayer listemde yeni bir sw kaydedilmisti, ben de girdim. Sonra adam single oynuyormus, ben girmisim
  21. Laf dalaşı olayından sorumluysam, pardon. Ama neden gidiyorsun Tario?

Laf dalaşı olayından sorumluysam, pardon. Ama neden gidiyorsun Tario?
  22. Laf dalaşı olayından sorumluysam, pardon. Ama neden gidiyorsun Tario?

Laf dalaşı olayından sorumluysam, pardon. Ama neden gidiyorsun Tario?
  23. IRON GOLEM VE SNOW GOLEM'LER NASIL OLUŞUR? (ÖZELLİKLERİ)

Mihihi. :D Gül verirken nasıl arkadaş oluyorlar resmini atarsan sevinirim :D
  24. Arkadasimin annesi kanserden olmus. Bir de kardesi var, yazik kardesine, 5,5 yasinda...

Arkadasimin annesi kanserden olmus. Bir de kardesi var, yazik kardesine, 5,5 yasinda. Soyleyemiyorlar, annesiz kalmis :'(
  25. Knight Craft

Undead, Allah ne verdiyse vermiş, bu iş sende bitmiş. Adam 1,5 yıldır açacağım açacağım diyor. Bi tık yok. Adam yalancı ya.. Aylardır online değil. Konuyu hortlata hortlata belki yaşar bu konu, fakat haritada da oyalanıyor herhalde. Eğer yalan söylemiyorsa.. Böyle rezillik yoktur.