Arama sonuçlarınız

1. LarcousSourceTR

Larcous Parkour - Tapınak - Tek Kişilik - [Kendi yapımım]

- Parkur Tek kişilik ayarlanmıştır.. - GM 1 almak yasaktır :) - İlk parkur haritamı yaptım umarım beğenirsiniz. HARİTAYI İNDİRMEK İÇİN TIKLA! VİRÜS TOTAL İÇİN TIKLA!
  2. LarcousSourceTR

Oyunda grafik sorunu { ÇOK ACİL }

Beyler her sürümde yapıyor aynısını resimdeki gibi bir hata ile karşılaşıyorum bloklarda sorun var heralde çok kasıyor tam ekrana alınca bu haldeyken oyun Halbuki hiç kasmazdı oyunum lütfen yardım edin beyler grafik ayarlarını değiştirmeye çalıştım yapamadım tüm minecraft dosyalarını appdata dan...
  3. LarcousSourceTR

Minecraft Gift Code çekilişi! - Şansını Dene Bence -

- Kazanan Şanslı 3 Arkadaşımıza Minecraft Gift Code veriyoruz! *Sayfamızı beğenin ! * Yoruma " #MinecraftTurkey Katılıyorum! " yazmanız yeterlidir. Çekiliş : 29.5.2014 'de başlamış olup 04.6.2014 de biticektir. Arkadaşlar sayfamızın linki : www.facebook.com/creepering
  4. LarcousSourceTR

MerTCity | Efsane Builder'den Yeni bir Eser! -İndirme linki ile birlikte sizlerle-

OLUMSUZ YORUMLARDAN KONU İÇERİGİ KALDIRILMIŞTIR KONUYU KİLİTLEYEBİLİRSİNİZ +++
  5. LarcousSourceTR

Yaptığım Modern Evler [İndirme Linkli]

Arkadaşlar çoğu zamandır sıkılnca evler yapıyorum bunları size indirme linki ile beraber vericem. İşte yaptığım evler ; Arkadaşlar indirme linkimiz bu işte ; http://s3.dosya.tc/server13/vuWiNn/Evlerim.rar.html Rar şifresi yoktur Çoğu kişi bilir ama bilmeyenler için bunu nasıl...
  6. LarcousSourceTR

Map yapıcamda yardım lazım lütfen bakın..

Ben map yapıcam ama tamamen kendi istediğim yerde doğmasını istiyorum adamların nasıl yaparım söylermisiniz*
  7. LarcousSourceTR

Survivallık Seed [2 TANE AT + KOYUN + SU + DOMUZ + MADEN] Süper Seed

Sadece 2 resim koydum arkadaşlar biraz daha gezin madeni domuzları görürsünüz zaten :) ben direk seede asd132 yazmıştım bu çıkmıştı seedini aldım arkadaşlar buyrun : -1408706914 Sadece 1.6.2 de denendi arkadaşlar diğer sürümlerde nasıl bir yerde doğarsınız bilmiyorum.
  8. LarcousSourceTR

Minecraft videosu çekicem program arıyorum [YARDIM]

Arkadaşlar minecraft survival videosu çekicem fraps denedim kasma gibi sorunlar oyundan atma falan action programındada daha pis kasıyor kasmadan güzel bir video çekmek icin ve mikrofon destekli programlar önerebilirmisiniz?
  9. LarcousSourceTR

Minecraft'ın Kasmaması İçin Grafik Ayarları (HD Videolu Anlatım)

Grafikler : Hızlı Yumuşak Işıklandırma : OFF 3d Görüntü : Kapalı Kullanıcı Arayüz Ölçeği : Normal Parlaklık : Karamsar Parçacıklar : Tümü Yada En Az Tam Ekran : Size Kalmış Görüş Mesafesi : Küçücük Performans : Maksimum FPS Sarsılmayı Göster : Kapalı Gelişmiş Opengl : Kapalı Bulutlar : Kapalı...
  10. LarcousSourceTR

Minecraft Gift Code Çekilişi! Şanslı Kişiler Kazanıyor!

Evet arkadaşlar yeni açtığım sayfamda yeni bir çekiliş düzenlemeye karar verdim. Sayfamızda 1 tane yapmıştık çekiliş az katılım olmuştu yinede yapmıştık bu seferde en az 25 KİŞİ katılmalı çekilişimize yoksa biraz saçma oluyor :) ______________ Her neyse çekilişimizin sonucu sayfamızda...
  11. LarcousSourceTR

Minecraft Para Bugu |Sınırsız Server Parası!|

Evet arkadaşlar bugün sizlere muhteşem bir bug anlatıcağım.. İlk olarak serverimizin marketine gidelim ve en pahalıya satılan üründen 1 adet alalım. Sonra o ürünün adını örs den adını istediğinizi yapın ama 1 kelime dahi olsa değiştirin. Sonra o adını değiştirdiğimiz ürünü gidip markete...
  12. LarcousSourceTR

Minecraft Crackli Technic Louncher | Haziran 2013 SORUN YOK | Korsan Minecraftda Technic Oynamak

Dosyada virüs bulundugu için kaldırılmıştır.
  13. LarcousSourceTR

Minecraftın En Büyük Evi Tam 5000 Blok Genişliğinde! (ben Yapmadim)

Evet arkadaşlar işte resimler ;
  14. LarcousSourceTR

Larcousparkour *ölümle Yaşam Arasında*

Harita 1.5.2 sürümünde kullanılabilir.Diğer sürümlerde denenmedi! -Block Kırmayın -Hile komutları kullanmayın Harita Tamamen Bana Aittir. 2.Sini Çıkarıcam ve o daha uzun daha eğlenceli olucak kaleler yapıcam birsrü onların icinde puzzle falan filan oyle şeyler olucak müthis olucak ...
  15. LarcousSourceTR

Spritecraft Tepki Vermiyor Acil Yardım!!

SpriteCraft çalışmıyor tıklıyorum full yükledim tepki vermiyor!! 3 Kere javayı son sürüme çektim yine olmuyor lütfen yardım edin!!
  16. LarcousSourceTR

Büyük Minecraft Çekilişi!

Yeni açtığım sayfada bir çekiliş düzenledim.. Katılmak istersiniz belki buyrun ayrıntılar; İlk olarak ödüller Sanırım açık olarak anladınız yapmanız gerekenler; *Sayfamızı Beğenin *Bu Çekiliş Durumumuzu Beğenin.. *Bu Fotoğrafı Paylaşın.. Sayfamızın linki ...
  17. LarcousSourceTR

Bsrnsurvival |adada Hayatta Kalabilirmisin?| Survival Map 1.5.2|

Haritamız 1.5.2 içindir..Diğer sürümlerde denenmemiştir.. _______________________________________________ Windows işletim sistemi dışında çalışmaz! -Hile yapmayın zaten kapalıdır . Rar açıklamasında ve oyunda size vereceğim kitapta her şey yazar...
  18. LarcousSourceTR

Kahramanlık Yolunda | Adventure-parkour Map| Uzun Ve Eğlenceli Bir Harita!

HARİTA FAİL BEYLER DÜZELTİLECEK :D
  19. LarcousSourceTR

Minecraft - Crashed - Kasma Hatası KESİN ÇÖZÜM (VirusTotal Linkiyle Birlikte!)

Arkadaşlar bu program ile Crashed ve Kasma hatasından kurtulacaksınız.. Programı kullanamayanlara anlatım -Winrardan çıkan programı masaüstüne atın.. -Açılan yerden ileriye tıklayın kurulacagı yeri falan seçin -Bırakın kursun 5-10 snde kuruyor -Kruulduktan sonra programı açın -Kenardaki...
  20. LarcousSourceTR

GoldenOyun Yepyeni Bir Oyun Kanalı!

Evet arkadaşlar yepyeni bir kanal kurduk video paylaşımları yarından itibaren başlayacaktır! Buyrun kanalımız http://www.youtube.com/channel/UC-ET3O6dFkBf_uj9dXGHA3A?feature=mhee
  21. LarcousSourceTR

PSY Yeni Şarkısıyla Ortalığı Kasıp Kavuruyor!

Evet dünyaca ünlü PSY'nin yepyeni şarkısı Gentleman 12 Nisanda Çıktı! Gangnam Style ' ile izlenme olarak dünya rekoru kıran videosuna inat bu şarkı çıktı! birçok hayranı bu şarkının GangnamStyle'den daha iyi olduğunu söylemekte buyrun ;
  22. LarcousSourceTR

Telefon Alıcağım Yardım Edermisiniz?

Evet arkadaşlar telefon alıcağım 200 - 375 tl arası bütçem var :S :( Malesef zengin değilim :( İphone 3 düşünüyorum... Sizce iyimidir ? yada başka önerirmisiniz fiyatı ile :?
  23. LarcousSourceTR

*SkyTurkey* -Elinizdekilerle Hayatta Kalma Mücadelesi-

-----SkyTurkey---- Haritamızda elinize vereceğimiz malzemelerle hayatta kalmaya çalışacaksınız..Skyblock'a benzeyen bu survival haritasında çok eğlenceli vakit geçireceğinize inanıyorum.. Haritamızın kuralları -Gamemode Creative / xp / gibi komutlar kullanmak yasaktır! -Suya atlamak...
  24. LarcousSourceTR

Minecraft Korsan Oynamak Suçmu Diyenler Girsin

Oyun üye olmadan da oynanabilmektedir. Ancak bu yasalara (en azından Notch'un izni var) tam olarak aykırı değil. Şöyle ki; Notch'a tweetlenen bir mesaj da "Oyunu alacak param yok, korsan oynayabilir miyim?" yazıyordu. Notch ta şu cevabı verdi: "Evet ama oyunu beğenirsen daha sonra satın al ve...
  25. LarcousSourceTR

75-50 TL Ye Neler Alabilirim Yardım

Arkadaşlar minecraft almak istiyorumda emin olamiyorum Garrys moddada aynı şekilde acaba garrys modu yüklesem half life 2 yüklememe gerek çıkarmı çıkarsada korsan yüklesek olurmu? Yada başka bir şey sadece oyun değil lütfen önerin arkadaşlar