Arama sonuçlarınız

1. memokra

[Skript Yardım]

Merhaba Arkadaşlar Alttaki Kutu Skriptini Para Kutusuna Nasıl Çevirebilirim denedim Fakar Hatalar Aldım. Not: İconomy Pluginini Kullanıyorum. on rightclick with chest: if display name of tool is "&6&lSüpriz &a&lKutusu": remove chest named "&6&lSüpriz &a&lKutusu" from player...
  2. memokra

[Yardım] Lapis Kırma

Merhaba Arkadaşlar Benim İsteğim , 1. Olarak Lapis Kırma Sayısı Olucak 2. Olarak Bu Lapis Kırma Sayısı Elmas Kazmanın Açıklamasında(lore) Yer Alıcak.
  3. memokra

[!] Skript Yardım :) Yardımcı Olurmusunuz [!]

format slot 2 of player with iron ingot named "&6&l64 İron Block" with lore "&eFiyatı : &c10.000" to close then run [make player execute command "Market {iron}"] Beyler Mesela Ben Bu İteme Enhcnat Eklemek İstiyorum Bunu Yapmam Mümkün mü ?
  4. memokra

[sk Yardım] Kod çalışmıyor

on death: teleport player to {spawn} send "&4&lUyarı &8> &7Öldüğün için başlangıç noktasında yeniden doğdun." Buradaki Yanlışlıklıı söylermsiiniz ?
  5. memokra

[!] Basit Bir Skript :) Yardımcı Olurmusunuz [!]

Merhaba , Arkadaşlar Ben Sizde Serverim İçin Bir Skript İsteyeceğim. Mesela /Lapissat Veya /lapis Yazınca Envanterdeki Bütün Lapisleri Satsın Buna Aynı Şekilde Elmas, Demir ,Altın Ve Zümrüt'te olucak.. Ama Önemli Olan Lapis Elmas Altın'ı felan ben hallederim.
  6. memokra

Serverde Sadece Belirli Blocklar Kırılabilsin. Yardım

Beyler Serverde Sadece Stone Ve CobbleStone Blcoklarının kırılmasını istiyorum. bununla İlgili Bir Pl Varmı
  7. memokra

1000-1200 tl arası telefon önerisi

Merhaba Değerli Forum Üyeleri Telefon alacağım 1000 - 1200 Tl Civarı Bir Bütçem Var. Önerilerinizi alabilirmiyim...
  8. memokra

[!] Yardım [!]

Beyler Chestshop Plugin'inde Bir Hata Gibi Bir şey oluşuyor. Market Buga Giriyor. Bazı Eşyalar Alınmıyor Veya Bazı Eşyalar Satılmıyor.
  9. memokra

[!] Skript Yardım... [!]

Çözüldü...
  10. memokra

[!] İstek Skript [!]

Merhaba Skyblock Sunucum Var Skyblock'ta Mesela Taş Kazarken Kredi + Elmas Çıkıcak. Bu Kredileri -/mağaza 'da Kullanıcaklar. Böyle Bir SKript Lazım Yapana Şimdiden Teşekkür Ediyorum.
  11. memokra

[!] İstek Kutu [!]

Beyler Hani Kutu Oluyo Anahtarla Açılıyo O Pl nin adı ne ?
  12. memokra

[!] Yardım /hub [!]

/server lobby yerine /hub yazınca lobiye dönsün. Skript
  13. memokra

*** | Skyblock | 1.8 | Map | Spawn | İndirme Link!! | ***

Herkeze Merhaba , Normal Bu Mapı Çok Cuzi Fiyata Satıcaktım ( Forumda Değil tabii ki) Ama Birkaç Sorundan Dolayı Mapı Paylaşıcağım.. * Konu Düzensiz Olabilir.. * Map'ta ; * Başlangıc Noktası *Market *Bilgi *Top 5 Ada *Mob Alanı *Parkur Mevcuttur. Not: Map'ın Yapım Aşamasındaki Resimleri'dir Bunlar.
  14. memokra

Resource Pack 1.8+ Sürümler İçin Uyumlu X-***

Hepinize Merhaba Arkadaşlar, Bugün 1.8+ Üstü Sürümlerle Uyumlu Kaynak Paket(Resource Pack) Vericem. Blocklar Cam Gibi Ayarlandığı İçin Her Tarafı Görebiliyosunuz. Madene İneceğiniz Zaman Açın Pvp Atıcağınız Zaman Kapatın. Hile Sayılırmı Orası Mechul Bence Güzel Bi Kaynak Paket. Resimler...
  15. memokra

⚫ Light Rush ⚫ Parkur Haritası ⚫ Tıkla ⚫

Merhaba Arkadaşlar, Light Rush Parkur Haritası'nı Sizlere Vericem İndirmek İsteyen İndire Bilir ; Minecraft Sürüm : 1.8 Dosya Boyutu :291KB İndirme Linki VirusTotal
  16. memokra

[Yardım]

Beyler Resimdeki Gibi Param Var Chestshop 'un İsmi Market Serverde Adminim Para Felan her şey Var Ama bir şey Alınmıyo veya Satılmıyo Server Sürüm 1.7.9 Plugin Sürüm 1.7.9 Yardım
  17. memokra

[Yardım] Minecraft Oyun Plugin Yardım.

Beyler Resimde Görüldüğü Gibi Chattaki Yazı Renksiz Opum var Ama rehber yaptım kendimi neyse resimdeki gibi chat'e renkli yazı yazamıyorum &4,&5&6 Vs. chat kodlarını biliyorum fakat yine yazamıyorum. bide rehber yazısından önce < işareti var onu nasıl kaldırabilirim acill yardım..
  18. memokra

Kraliyet Savaşı Map

Beyler Kraliyet Savaşları İçin Map Yaptım .her şey Full Otomatik.Chest Derdi yok. Açıklama : Mavi Ve Kırmızı Takım Var Üstteki Lobiden Tek Tuşla Oyun Ayarları Yapılıyor. Puan Tablosu Yine Tek Tuşla Sıfırlanıyor.Yandki Küçük Adacıklarda Özel İtemler Var Örn: Güç 3 Yay,Gapple (Ne Olduğunu...
  19. memokra

Minecraft Crash Report Alıyorum.

Minecrafta Giriyorum Play Butonuna Basıyorum Oyun Açılıyo Gibi Oluyor Bu Crash Hatasını Veriyor. Yardım. https://hizliresim.com/B0QvJg
  20. memokra

Online Tarayıcı Oyunu E-Vita

Merhaba Arkadaşlar Oyunumuz Açıldı E-Vita Savaş Oyunu.Herkezi Bekleriz. > Oyunda Sizlere Verin Görevleri Tamamlayarak Para Ve Tecrübe Puanı Kazanıyorsunuz. > Marketten Enerji Veren Yiyecekler Alıp Enerjinizi Dolduruyorsunuz. > Enerjilerinizle Savaşlara Katılıp Diğer Ülkelere Hasar...
  21. memokra

Faction Map Ve Plugin Paketi |1.7.X| By @Memokra | Yeni Güncelleme Yolda.+1675 İndirme

Merhaba Arkadaşlar, Sizlere Uzun Süredir (4 Ay Kadar Her gün Değil Tabi ki Hafta 2-3 saat) Üstünde Çalıştığım Map+Plugin Leri Vereceğim. Bu Benim Plugin Ve Map Açısından Paylaştığım İlk Konudur. Bu Yüzden Kötü Olabilir. Gereksiz Pluginler olabilir . Skypem: Develnuker28 Bu Plugin Paketi...
  22. memokra

[İstek] [Skript]

Beyler rush gibi bir skript lazım bana spawnerden veya bir bloktan item çıkıcak.
  23. memokra

[Skript] İstek

Arkadaşlar /warp Veya /help vb. komutları yazınca ses çıkmaısını istiyorum mesela Serverimde Chestcommand Plugini Var. /warp Yazınca Chest Açılıyor. Bu Açıldığı Yazaman chest.open sesinin çalmasını istiyorum Nasıl Yapabilirim
  24. memokra

[Kitli HG] Server Yeni Çok Eğlenceli.

< SafeCraft > Server IP : Hg.sanalgamings.net Sürüm : 1.7.2-1.7.4 Ram: 8GB # Bütün bu engelleme ve korumaya rağmen hile açmak yasaktır. [Aksi Taktirde Ban Sebebidir.] # Bir hata bulmak ve bunlardan yararlanmak yasaktır. # Sürekli bir kişiyi rahatsız etmek yasaktır. # Irkçılık ve dışlama...
  25. memokra

[İstek] Skript Spanwner'den Block Spanwlama

Açıkcası Rush Serveri Kurucam Pluginler Var Ama Bitek İtem Çıkma Şeysini :) Yapmadım. Spanwerden Bronze Silver Ve Gold Çıkıcak Bu Kadar Yazabilen Varmı ??[DOUBLEPOST=1412502720]yardım