Arama sonuçlarınız

1. guurcan1231

#likecraft ! #REKLAMCI-REHBER ALIMI! #1.7.2 ! #Bosslu! 3 GÜN SONRA BİTER!

Rehber alımı için; Facebook sayfamızı begendinmi ;Evet Oyun ID'n NEDİR ; Roaron Neden siz ; Birçok serverde bu işi yaptım ve tecrübelerime güveniyorum Yaşın kaç ; 16 Kaç senedir minecraft oynuyorsun ; 3 Oyunun CRACK mı; evet Oyuncularla aran iyimi ; Gayet iyi adaletli ve sabırlıyım :) Oyunculara...
  2. guurcan1231

efendim

efendim
  3. guurcan1231

Professional Sunucu %100 ilgili kadro Ve Event

Mehaba Arkadaşlar Bugün Size Serverimizi Tanıtacağım ; Server Ip : 178.33.90.93 Serverimizde Lapis vardir bayada para getirir Otomatik arsa sistemi Tabela ile satın alım Serverde Factin kur ve savaşa başla hemen güçlen ve en büyük ol :sırıtmak:
  4. guurcan1231

Professional Sunucu %100 ilgili kadro Ve Event

Mehaba Arkadaşlar Bugün Size Serverimizi Tanıtacağım ; Server Ip : 178.33.90.93 Serverimizde Lapis vardir bayada para getirir Otomatik arsa sistemi Tabela ile satın alım Serverde Factin kur ve savaşa başla hemen güçlen ve en büyük ol :sırıtmak:
  5. guurcan1231

Cok İyi Deneyimli Admin Alinir Acill! .. son 5 dk cabuk

wg we ve bunun gibi pluginlerde uzmanim ayrica gayet güzel harita hazirlarim
  6. guurcan1231

FactOnline Vds Fact'ini Kur Servere Hükmet

Rehber Yada moderatör alımı varmı ?
  7. guurcan1231

GoldenCraft 7/24 Factions Server

Reklamci yada Rehber alimi varmı ?Reklamci yada Rehber alimi varmı ?
  8. guurcan1231

Ben benimle oynuyacak birini arıyorum.

Ben Ama Hayatta kalma sv bulmamız lazım
  9. guurcan1231

SERVER AÇMAK İSTİYORUM WG BİLEN ADMİN ALINACAK BİRDE SV HACHİSİZ OLACAK

VDS olucak parayla açıcam 1 yıllık parasını hazırlıycam sadece wg we ci adam bulamadaım
  10. guurcan1231

SERVER AÇMAK İSTİYORUM WG BİLEN ADMİN ALINACAK BİRDE SV HACHİSİZ OLACAK

alım vardır hamachi server hazır sadece wg ler yok Başvuruyu yazıabilirsiniz ben alımları yapıcam
  11. guurcan1231

Biraz Kolay Bir Server Arıyorum

S.a arkadaslar ben biraz kolay olan meslekten iyi para gelen bi srver arıyorum yardım edin :)