Arama sonuçlarınız

1. G

Premium hesabım Play Offline diyor...

bendede var suan bakım var az bekleyin düzelir
  2. G

Premium Kazanma Şansı!

edit : tekno 51
  3. G

Yardım Her türlü soruna videolu cevap ! Soruları burda toplayalım

Ben Multiplayerda SonOyuncu,Nitroda Gibi Serverlara girin Oyundan Atıyor Hs_Err_Pid hatası veriyor yardım edermisn minecraft sürümüm 1.6.2 1.5.2 de hiç böyle sorun yoktu javam güncel yardım et
  4. G

Minecraftta Bütün Sorunlarımızı Burada toplayalım

Bende Minecraft 1.6.2 de Sadece Portlu Serverlara Girebiliyorum Örneğin;45.69.189.154:8546 gibi SonOyuncuya Girerken Oyundan Atıyor Ve hs_err_pid hatası aliyorum javam güncel crack kullanıyorum yardım edermisin ?
  5. G

Minecraft 1.6.2

Ya Sadece Portlu Serverlara Girebiliyorum mesela salliyorum 0.0.0.0:3486 böle sonunda port olan serverlara girebiliyorum Normal portsuz serverlara giremiyorum örneğin play.sonoyuncu.com gibi serverlara girince hs_err_pid hatasi veriyor java güncel lütfen yardim edinVe Ayrıca Direk Kapanıyor
  6. G

Minecraft 1.6.2

Arkadaslar Ben 1.6.2 de Sadece Portlu Serverlara Girebiliyorum sonoyuncu gibi bu tür serverlara girince minecraft kapanıyor yardım edermisiniz?Hala Cevap Yokmu Ya Off :(
  7. G

lütfen yardım edin

nasıl çözdün bendede aynı hata var söyleyebilirmisin?
  8. G

Minecraft Modern Mimari

Merhaba Arkdaşlar Bugün Size Tamamen Kendi Yapımım Olan Modern Mimarimi Tanıtacağım Yanlız Video Daki Kasma Ve Ses Sorunların Dolayı Sizden Özür Diliyorum :blase: Lakin Şunu Da Belirtiyimki: MAPİN LİNKİNİ İSTEMEYİNİZ VERMİYECEĞİM! Sebebi İse Bazıların Mapi Kendi Yapmışlar Gibi Söylemeleri Onun...
  9. G

0 Laglı Tekkit Lite Hamachili Server Son 3 Kişi !!! Konuyaaa

başka bir ağ daha açarmısın ağ dolu
  10. G

---------türkiyenin 2. Minecraft Pe Serveri Türkcraft Server------

İlk Öncelikler Server Şimdilik Andorid İşletim Sisteminde Çalışacaktır. İlerde Berki İOS tada Olabilir IP: 213.153.130.136 Öncelikle Linkten Pocket Toolu İndirin :http://zhuowei.github.com/PocketTool/PocketTool-release.apk Sonra 'Change Server IP' bölümüne yukarıdaki IP'yi yazın. Sonra...
  11. G

[KAPATILDI] KangalCraft - İlk Türk MCPE Serverı

Server Nezamanlar Açık Bilgilnedirisen Sevinirim