Arama sonuçlarınız

1. AsiriDoz

TürkünCraft Geri Döndü ! GunCraft / Silahlı HG / tc.atillahosting.net

2013 yılının popüler açlık oyunlarından biri olan Türküncraft yeni oyun tarzıyla geri dönüyor.Bu oyun tarzında modern hayata ayak uydurup sizi aha fazla eğlenderebileceğini düşündüğümüz bir tür de sunucu açmaya karar verdik.Bu sunucumuz da oyun modu olarak guncraft'ı tercih ettik. Sunucu...
  2. AsiriDoz

Sponsor Arıyorum,43.000 Kişilik Dev Grup..

Merhaba arkadaşlar, Direkmen konuya girmek istiyorum çünkü az laf çok iş lazımdır hayatta :) 43.000+ Kişilik Minecraft grubum var + 9.000+ Minecraft sayfamız bulunmakta ve bu gruptaki & sayfadaki oyuncular nezih bir ortamda,saygılı,kaliteli ve uzun vadeli bir sunucuda oyun oynamak isteyen...
  3. AsiriDoz

Oyun Başlamasına 0 Saniye diyor ve Başlamıyor? Çözüme Ödül.

Arkadaşlar oyunun başlamasına 5 dakika gibi kaldı yazısı hep 0 gösteriyor ve oyun başlamıyor? Çözümünü söyleyene Vip vereceğim.Yardım..
  4. AsiriDoz

Çözümünü bulana VIP'lik.

rtoolkit.bat'dan başlatıyorum sunucuyu fakat bu hatayı vrip başlatmıyor.
  5. AsiriDoz

TürkünCraft Faction sunucusu İçin PLUGİNCİ ARIYOR!

TürkünCraft HungerGames sunucusundan sonra 2.bir sunucu için kendisini hazır gördüğü için yoğun istek üzerine faction sunucu kurmaya karar ver dik. Mapler bitti son dokunuşlar kaldı bu son dokunuşlar için Viplerin ayarlı olduğu groupmanager gerekli bize bu konuda yardımcı olacak arkadaş skype...
  6. AsiriDoz

Yapana Adminlik !

Serverda coin sistemi yüklü ama açılması için mysql filan istiyor bu mysql işlerini halleden adminlik vericem host port name password database filan istiyor bunların halledilmesi gerekli halleden adama adminlik vericem açık ve net.
  7. AsiriDoz

Coin Sistemi

Coin sistemini açmak istiyorum ama appserver mysql filan gerekiyor bunlardanda anlamıyorum bana coin sistemini açmakta yardım edicek birini arıyorum lütfen yardım edin.
  8. AsiriDoz

Türkçe Jobs plugin

Arkadaşlar Türkçe jobs plugin lazim lütfen yardım 1.4.6 uyumlu olsun lütfen
  9. AsiriDoz

Server açacağım

Minecraft server açacağım bu cuma vps alacağım fakat bu cumaya kadar bukkit server kurup kendimi geliştirmemde yardımcı olacak pluginler kurup hamachide yardımcı olacak professionel bir arkadaş arıyorum bu sürecten sonra vpsye geçtikden sonra yardımcı olan arkadaş vpsde adminlik verilcek...