Arama sonuçlarınız

1. Faredevriii

Hayat nasıl adamım

Hayat nasıl adamım
  2. Faredevriii

Minecraft'ın Klasörünü Farklı Bir HDD'ye Aktarma

Saçma salak bebekce tartışmlar yapmanız sorunuma yardımcı olmuyor hiçbirşeyden anlamayan asosyeller gibisiniz http://windows.microsoft.com/tr-tr/windows/preview-faq işte burayı okuyun sonra konuşun Ön İzleme sürümü bu gönüllüler ve geliştiriciler kullanıyorki daha hızlı hatalar tespit edilsin...
  3. Faredevriii

iPhonu'umu bul geçmişi sildigim taktirde gecmisi gorebilirmi ?

Burası yeri değil bir seferliğe mahsus söylüyorum başkası açarsa iphonemu bulu ve senin icloud hesabına bağlıysa onun telefonunun olduğu yeri o iclouda bağlı tüm cihazlardan rahatca görürsün harita üstünden
  4. Faredevriii

Windows 10 çıktığında indireceğim dedik bu arada sen test sürümünü indirmişsin yazık keşke sisteminde kalsaydın 1 yıl bedava faydalandıktan sonra satın alırdın belki indirim bile olurdu büyük ihtimal korsan kullanıyordun
  5. Faredevriii

Sadece seçtiğin versiyonun dünya dosyalarının yeri ayarlanıyor ve bilgisayar bilen biri olarak 2.çözümün işe yaramayacağını biliyorum.Format atmak şart galiba 7 senedir formatlanmadı ama ben Windows 10'u bekliyorum :)
  6. Faredevriii

Sürekli Roaming'de çalışıyor bunu ben D diskime aktarmak ve orda oynamak istiyorum çünkü D diskim C diskinden daha performanslı ve FPS yükselmesi için bunu yapmayalım nasıl yapabilirim bilen biri yardımcı olabilirmi?<_<
  7. Faredevriii

Mipmap ve VOB ne işe yarar?

Kimi yerde Mipmap açılınca kasmalar gidiyor yazılıyor ama mipmap aynı anti aliasing gibi bir şey dahada kasması lazım millet bu ayarı kapatın kasmalar gider fazla gerekli değil diyor kapıyoruz başkalarıda bende bu ayarı açıyorum kasmalar gidiyor dedi kafam allak bullak VBO'ya gelirsek VBO 1.8'e...
  8. Faredevriii

SORUN ÇÖZÜLDÜ

Atıyorum bir şeyin plugini henüz çıkmadı ama modu var modunu kurarsın? faydası var gibi ama vanilla seviyorum ben
  9. Faredevriii

Survival Oynıcak 2-3 kişi

Formu doldurmamışım :D Oyundaki ismin:Faredevriii (dikkat edin 3 i harfi var) Skype:Faredevriii Başka oyunlar oynar mısın? : terraria,unturned Kaç yıldır minecraft oynuyorsun: 5
  10. Faredevriii

Süper bir Survival Macerası için bir kişi arıyorum...!

Acayip bir vel etsin ulan insan foruma avatar yerine resmini koyarmı burası facebook'mu harbi bebesin acil banlanman lazım daha okulda yazım kurallarını öğreniyorsunuz gelmişsiniz burada minecraft oynuyorsunuz oyna bir şey demiyorum ama bu nasıl bir türkçedir ne acayip bir bebesin
  11. Faredevriii

hamachili minecraft serverı

Hamachi ağına katıldımda hiç açık değilsin kardeş
  12. Faredevriii

Survival Oynıcak 2-3 kişi

ifşa olduğu için ad soyad veremiyorum yaşım 14 olurmu? skypeyi pm atın
  13. Faredevriii

Resource Pack Önerisi

VonDoomCraft korku paketi yalnız normalda mmorpg'de değil tamamen korkuya dayalı
  14. Faredevriii

YETİMHANE 1.7.4 KORKU 650.000+ Indirme !

İnmiyor linkler kırık
  15. Faredevriii

Benimle Oynayacak Kimse Aranıyor

İfşa etmek istemiyorum sen bana söyle yada özel mesaj olarak yaz yaşın kaç bu arada ?
  16. Faredevriii

Efsane Rayandu ve PVP teknikleri / BOW Yay taktikleri.

Marifet egoyu silmek değil bilmektir.Egonu bilemessen kör olursun
  17. Faredevriii

Serverimde lavlar geliyor

SLK dedin rapor ediyorum onun yerine daha nazikçe yaklaşabilirdin nazikçe olmasa bile hakarete hakkın yok
  18. Faredevriii

Serverimde lavlar geliyor

Türkiye Türkçesi
  19. Faredevriii

Forge'la Sunuculara Bazen Girebiliriyorum Elimde Bilgiler Var SORUN ÇÖZÜLMEDİ

Sorun herhalde ramden kaynaklı pc dayanamıyor 11 yıllık olduğu için ram 4gb zaten oyuna arasıra giriyorum oda pc rahat olunca sunucu açılınca hiçbiryere dokunmuyorum pc rahatlıyor öyle anca giriyor internette böyle bir sorun görmedim xray sorun çıkarmıyor ayrıca craftguide daha kullanışlı nei...
  20. Faredevriii

SORUN ÇÖZÜLDÜ

Ne diyelim iyişallah yaparsınız bu enchant modunu :D edit:forgemi daha iyi bukkit sunucumu yoksa sademi? yada farklılarıda varmı söylerseniz iyi olur
  21. Faredevriii

Konu silinsin.

iOS ile girebilirmiyim? Birde Skype olursa iyi olur konuşarak daha rahat oynarız
  22. Faredevriii

Survival,Faction,RPG oynamak istiyen ?

Bulurum sen merak etme *_*
  23. Faredevriii

Benimle Minecraft survival oyniyacak konuya girsin

benim pc kasmasa açardım tüh be
  24. Faredevriii

Survival,Faction,RPG oynamak istiyen ?

ben gelirim
  25. Faredevriii

Gelin survival oynayalım

Oyundaki isim:Faredevriii Saygılı mısınız?:Bana yapacağın kötü şeylerin karşılığını 2 katıyla ödetirim ama dokunmazsan bende sana dokunmam kısaca saygılı sayılırım karışmazsanız Hırsızlık yapar mısınız?:Asla yapmam emek önemlidir yapanada 2 katıyla ödettirrim Neden oynamak istiyorsunuz?:Canım...