Arama sonuçlarınız

1. C

GlobalMC Serverine Yetkili Alınacak

Globalmc.Nitrado.Net Serverine Pro Bi Reklamcı Lazım Olmak İsteyen Gelsin Fly Ve Hergün P4 Set Verilecektir Repair Yetkiside Olacaktır Ekstra Yetkilerde Olabilir
  2. C

Yardım Edin Lütfen Arsalarda Nası FLY Açıcam

Sa Arkadaşlar Ben Serverimde Arsalarda FLY yapmak istiyorum Bi Basınç Plakası Koyucam ona basınca aktif olucak nası yapabilirim
  3. C

Arkadaşlar Kanal Kurucam Adı Ne Olsun

Merhaba Arkadaşlar Ben Bir Kanal Kurucam Ama Adı Ne Olsun Bir Türlü Bulamadım Bana Yardım Edin Bir İsim önerin Türkçe Oluysa İyi Olur
  4. C

Kanal Kurucam İsmi Ne Olsun Türkçe Olursa İyi Olur

Merhaba Arkadaşlar Ben Bir Kanal Kurucam Ama Adı Ne Olsun Bir Türlü Bulamadım Bana Yardım Edin Bir İsim önerin Türkçe Oluysa İyi Olur
  5. C

Beyler Server Kuruyorum Sağlam Bi Admin Alıcam Pluginleri Felan o Yapıcak Kalıcı Olucak

Sa Arkadaşlar En geç Cumartesi günü Yani 22.02.2014 Tarihinde bir server kuruyorum Servere bir admin lazım Ama admın kalıcı olucak yani gelicek serverde admın olarak kalıcak Ve hiç bi ücret ödemiyicek tek yapıcağı şey WG (WorldGuar) Atmak Ve Hilelere karşı korumalı Pluginler kulmalı tek...
  6. C

Minecraft'ta Premium.

Selamın aleyküm arkadaşlar Bende Need For Speed Worl de 57 lwl çar var aston martin felan var bide 58 lwl çar var onda Lamborghını var bu iki hesaba karşılık Minecraft'ta premiumluk takas yapan varmı ACİL !!!
  7. C

Hamaçhi server'e Plugin kurma yardım !!!

!!!Yardım!!! Sa arkadaşlar ben hamaçhi server kurdum ama plugin yüklemek istiyorum nası yükleniyor bi bilginiz varsa lütfen yardım edin !!!