Arama sonuçlarınız

1. P

DreamCraft Pvp Server [1.6.4]

••> Serverimizin adı DreamCraft'dır •••> Serverimizin ipisi: 5.135.246.175:1101 •••> Serverimizde 7/24 ilgili admin bulunmaktadir. •••> İlgili rehberler arastıralacak konu varsa sizin yerinize onlar arastırırlar. •••> İlgili rehberlerimiz •••> Kapanma riski %0'dır •••>Serverde full koruma...
  2. P

[★][DreamCraft][★]EMEK SERVER|VIP ÇEKILIS VAR [★]Yeni Nesil Faction+HG Sunucu[★] (7/24)(13GBRAM)

••> Serverimizin adı DreamCraft'dır •••> Serverimizin ipisi: 5.135.246.175:1101 •••> Serverimizde 7/24 ilgili admin bulunmaktadir. •••> İlgili rehberler arastıralacak konu varsa sizin yerinize onlar arastırırlar. •••> İlgili rehberlerimiz •••> Kapanma riski %0'dır •••>Serverde full koruma...
  3. P

DreamCraft Lapis Var 12:00Da büyük event vip çekilişi.! Faction

••> Serverimizin adı DreamCraft'dır •••> Serverimizin ipisi: 5.135.246.175:1101 •••> Serverimizde arsalar bedavadır. •••> Arsa almak için ilk /warp arsa sonrada /p auto yazmak yeterlidir. •••> Serverimizde 7/24 ilgili admin bulunmaktadir. •••> İlgili rehberler arastıralacak konu varsa sizin...
  4. P

Beyler portal yapmak yardim!

Plugin lazim warp gibi istiyorum ama hemen ışınlasın ve warplarla karismasin
  5. P

yok aga meslela bi yer yaptim siyah yünlerden oraya giderken bi yere isinlanmasini istiom
  6. P

beyler böyle su filan kullanmadan bir porta lyapmak istiom böyle hemen ışınlasın bide
  7. P

Bir Haritanin Modunu Degistirme Yardim!

Mesela lobi map var onda mod Survival Hayatda Kalma Ben Bir Harita daha kurdum ona geçtikleri zaman Creative Yani Yaratıcı Map Olmasini istiyorum
  8. P

Bir Haritanin Modunu Degistirme Yardim!

Mv create ile yeni map yaptim modunu degistirmek istiyorum bilen varmi?
  9. P

Beyler Lütfen Yardim !!!!

aga ben bulamadim video dakkika saniye vermisin acil
  10. P

Survival Game Yardim Lütfen Acil!

Beyler Survival Game plugini yükledim onun için yeni harita açtim ama girdimiz de kimse birbirine vuramior nedeni bilen varsa lütfen söylesin!!!11111
  11. P

Beyler Lütfen Yardim !!!!

Beyler Ben mv create ile arsa yptim orayi creative yapmak istiom nasil olcak?
  12. P

Survival Games Plugini Acil Yardim Lütfen!

Beyler survival kurdum hersey tmm harita filan ama birbirimize vuramioz yardim edin lütfen
  13. P

Bana Mini Oyunlarin Pluginlerini Atalabilcek Warmi?

Bana Mini Oyunlarin Pluginlerini Atalabilcek Warmi? Hg Survival Mobarena Spleef Vb... atanlara simdiden tsklerimi sunuyorum ve MCTL paramin hepsini atcam 9 war fazla bişi degil ama :D
  14. P

Minecraft 1.6

pardon
  15. P

Minecraft Survival mod pack

nerden indircez :Dhttps://dl.dropboxusercontent.com/s/5k113wype8d38xq/V%201.1%20d%C3%BC%C5%9F%C3%BCk%20versiyon.rar?token_hash=AAHst0g89ddLqqCCU2VkdIm-4C-JwW4XwicOhtJNargjcg&dl=1 gariba bu beylerLan indirdim içinde bir sürü sey çikti bin filan onlari .minecraft a mi atcamyapacagin modu sikim...
  16. P

Survival İçin Eğlenceli Mod Pack 1.5.2

güzele benzior indiriyorum çalisirsa ii olur :D