Arama sonuçlarınız

1. altairminecraft

Pokemon ile ilgili ilginç teori (Alıntıdır)

ciddimisin açıkcası ben baslığa alıntı yazdıgıma eminim baslığı okumama gibi fantezilerin var senin galiba
  2. altairminecraft

Pokemon ile ilgili ilginç teori (Alıntıdır)

lazy demon'dan alıntıdır ''hayatınızda pokemon izlediyseniz, sevdiyseniz ve orada yaşamak istiyorsanız, bir kez daha düşünmeniz gerekli. ilk olarak pokemonlar poketoplarının içinde napıyorlar sorusu geldi aklıma, eğer kuantum transferiyle ilgi bir şeyler biliyorsanız, bir şeylerin...
  3. altairminecraft

Herhangi bir filmde hoşunuza giden özlü sözü söyleyin!

Konuşmama hakkına sahipsin dostum.
  4. altairminecraft

hamachi sorun

ben bunu çoktan çözmüştüm saten
  5. altairminecraft

Horror Map Adventure v4:Terk Edilmiş Hapishane -YENİ HARİTANIN İLK GÖRÜNTÜSÜ YAYINLANDI! +50K downl.

Oynamadım ama biraz sanki konu outlasta benzemiş :D araştırmacı gazetesin hapishane falan aynı akıl hastenesinde kanıt toplarmısın gibi :D
  6. altairminecraft

{ ßy SaKaRaT15 - ßy Assoult } |Death Hacked|

Yanlız Yeni Korku Map yapsan iyi olacak senin mapler sarıyo :D
  7. altairminecraft

hamachi sorun

beyler ben hamachi klasorunden sildim program ekle veya kaldırdanda silmeye calsstm olmadı yeniden hamachi kurmak istiyom kuramıyo yardım bu hatayı veriyo bu eylem yanlızca su anda yüklü olan ürünler icin gecerlidir hamachi setupa giriyom bu hatayı veriyo sisteminizde daha yeni bir sürümü...
  8. altairminecraft

| KÜÇÜK KIZ | - | HORROR MAP | ßy Sakarat15 |

ole bi map cok guzel olur ormanda slender iste anladın minecraft versiyonu korluk yada gorus acısını baya düsür diycen
  9. altairminecraft

outlastttan alıstım birden gelince korktum ama yinede korkmadan ilerledmsakarat ricam olcak senden slender mapi yaparmısın bole aynı amaç ormanda 8 trapped chest olsn icinde kagıt olsn ve bir yerlere slender spawnla cok guzel olur yapabilme ihtimalin varmı
  10. altairminecraft

_DEAD STOREY_ ßy Sakarat15 |

s küçük kız çektm ses kaydı yapmamıs dead storey çektim 10 dakka çekmiş bandicam kapatmıs bosuna korktum olacak ismi :D
  11. altairminecraft

Outlast 1 mi daha korkunç Outlast Whistleblowermi

whistlebloweri bugün bitirdim sonda miles görünüyo
  12. altairminecraft

biliyorum ama yinede bilgilendirdiğin için saol bugün devam etcem o eddie gluskin baya beni korkutacak biliyorum
  13. altairminecraft

onun bolumune geldim :D kadını dogurtma takliti yapmıs ordaym suan yarın devam edicem
  14. altairminecraft

herseyin sesi %100 mü olcak :D
  15. altairminecraft

kulaklık takılı çıkarsammı la :D
  16. altairminecraft

dııııd vakti geldi :QWEqe:qe
  17. altairminecraft

|ROSTER SURVİVAL|_ßy SaKaRaT15_|Tüm İtemleri Toplayabilecekmisin ?|

küçük kız link atarmısın :D çekecem
  18. altairminecraft

|ROSTER SURVİVAL|_ßy SaKaRaT15_|Tüm İtemleri Toplayabilecekmisin ?|

Sakarat korku mapleri bittimi :D
  19. altairminecraft

yok aga whistleblower oynuyom kovalayınca korkmuyomda oyun aşırı korkunç :D ozellikle yakalanınca adam bana diyoki (MERHABA ET) :D
  20. altairminecraft

reyiz minecrafti yüklemeye üseniyom :D
  21. altairminecraft

3. sü minecraft çalışmıyo o yüzden ben outlast whistleblowere sardım yani sakarat çekmicem :D outlast whistleblower çekiyom
  22. altairminecraft

Oyun korkmak için yapılmış :D whistleblower indirdim saten edit : video çekicemde çükü nası saklayabilirm :D gece suan oynasammı acaba :D aga whistleblower dedim sey outlast 1 cıktı :D
  23. altairminecraft

Evet Arkadaşlar bole bi soru icin baska bir yer varmı emin deilim varsa üzgünüm simdi konumuza gelelim ben Outlast Whistleblower indiriyorum 14 yaşındayım liseye geçtim Sorum şu : Outlast whistle blower oynasam ben nolurum yani 14 yaşındakiler için soruyorum 1 mi oynasam whistleblowermi bunu...
  24. altairminecraft

_DEAD STOREY_ ßy Sakarat15 |

Reiz Minecraft çalışmıyo korku mapi oynayamıyom :D