Arama sonuçlarınız

1. Q

Tam süre veremem ama az kaldı.

Tam süre veremem ama az kaldı.
  2. Q

Dawnstar Rpg - Rpg'nin Adresi !

Zaten oyun içinde seçiceksiniz.
  3. Q

Hayır; size bir rol ortamı verilecek ve bu ortamda ne yapıcağınız sorulacak.
  4. Q

Test derken biraz daha açar mısın ?
  5. Q

Konu güncel ! Server büyük ihtimalle bugün açılacaktır, bilginize !
  6. Q

Trollcülerin olduğunu bende biliyorum. Ondan dolayı ara sıra oyuncuları kontrol edeceğiz ve ayriyetten başvurumuz aşırı derece zor olacak. Tabi bilene kolay :) Başvuruyu oyunculara özelden biz atacağız. Random org yardımıyla birbirinden ayrı 50 tane sayıdan 5 tanesini seçeceğiz. Hazırladığımız...
  7. Q

Hepsini sitemizden takip edebilirsiniz. Önce üye olmanız gerekir. Ayrıca bu gece veya yarın sabaha doğru açılacak. Konu güncel ! Site Adresi : www.evilsephgaming.com
  8. Q

Heh tamam yeni hesaba geçtim. Konu güncel !
  9. Q

O anlamda değil. Kral rolünü güvenilir kişilere vericeğiz ya da aramızdan birisine rica edeceğim. Temamız steampunk olduğu için buharlı çağdayız. Buhar makineleri filan var. Halk kralın yaptırdığı fabrikalardan ve fazla vergilerden hoşnut değil. İsyan çıkarma çabalarından başlıyacak. Yavaşça...
  10. Q

Bunun tam olarak açıklaması yok. Böyle bir şey için sadece orayı inşa edip 2 adam bulmanız yetmiyecek. Öncelikle temamızı ve hikayemizi sitemizden okuduysanız -ki okumanızı tavsiye ederim- zalim bir kralımız var. Bu krala dayanabilecek güçte olmanız lazım bu bir. Bir karizmanız (tanınmış olmanız...
  11. Q

Konu Güncel !
  12. Q

Merhaba arkadaşlar ! Belki bazılarınız beni biliyordur, belki de bilmiyordur. Dawnstar RPG şu anda bakımda ve v2 ile yeni tanışan sizler RPG'nin alâsını göreceksiniz. Server özelliklerini baştan yazayım sonradan sorun çıkmasın. Site Adresi : www.evilsephgaming.com İP Adresi: Şu anlık...