Arama sonuçlarınız

1. CrafterCraft

Creative Hamachili Server/Flatroom Haritası/ İstediğini Yap/ İster Ev İster Arena!

Merhaba Arkadaşlar Creative Hamachili sunucumuz açılmıştır. Dümdüz (flatroom) haritada istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz! IP: 25.125.83.48:25565 Hamachi Ağı: SaçmaOnurMc Adminlerin ağıdır. 2 kişilik yer kalmıştır. 123 CreativeMCRich Şifresiz ya da/ 123 Eğer ağlar...
  2. CrafterCraft

AmazingCraft-KitliHG-ÖzelMapler-Theamazingcraft.Nitrado.Net

Merhaba Arkadaşlar, Bugün sizlere çok güzel ve eğlenceli kişilerle oynadığımız.Huzurlu ve eğlenceli bir Kit indexine sahip bir Hunger Games server tanıtacağım.Bizi diğer tüm kitli HG serverlerden ayıran onlarca özellik var.Bazıları şunlar...
  3. CrafterCraft

MCAtilla-Hub-Survival|Creative|Faction|ShotCraft|Skyblock|SkyWars|Boss

Minecraft Atilla Craft ! IP:kralmc.atillahosting.net Merhaba Steveler, Sizlere kalıcı bir server tanıtacağım.Kalıcı mı dedim , evet öyle dedim. İçinde muhteşem serverler barındıran hub sunucumuz hizmete açılmıştır.Eskiden sadece creative olan sunucumuz artık hub sunuyuca çevrildi.Ve itemlerinize...
  4. CrafterCraft

MinecraftProfesyonelTeam/SponsorAranıyor!/Maaşlı

Merhaba arkadaşlar, Biz muhteşem bir server açmayı planlıyoruz ve bunun için bir takım maddi imkanlar gerekiyor.(Fazla değil) Ve biz bunun içinde bir sponsor arıyoruz.İstenilen miktarda bağış yapılabilir. Tabii ne kadar yaparsanız ödülünü alacağınızdan emin olabilirsiniz.Yoksa gerekli yasal...
  5. CrafterCraft

HG - Bir Hunger Games Efsanesi Geri Döndü - Emek HungerGames Arayanlar - YepYeni Mapler

Merhaba Sayın Oyuncular, Şimdi sizlere yeniden geri dönen efsane serverimiz SeriousCraft Kitli Hunger Games serverimizi tanıtacağım.IP: TheAmazingCraft.nitrado.net - TheAmazingCraft.Nitrado.net Öncelikle Ranking Sistemimiz: Oyunun sol orta köşesinde ranking tablosu bulunmaktadır.Öldürdüğünüz...
  6. CrafterCraft

MUHTEŞEM BİR SERVER 6GB RAM O LAG HER ZAMAN AÇIKKK 7/24

Evet arkadaşlar şimdi sizlere Türkiyede bulunan en sağlam serverini tanıtacağım. Gerçek bir survival server , biliyorsunuz ki birçok kişi survival adı altında faction serverlar açıyorlar artık buna bir dur demenin zamanı geldi evet karşınızda CaprazMC"yi sunuyorum ! Bu server gerçekten...