Arama sonuçlarınız

1. AwzmDanny

[Çözüldü]Kapanma sorunu!

Merhaba Arkadaşlar!Ben yeni bilgisayarıma geçtiğimden beri oyun oynarken arada sırada kapanıyor.Ancak bu sadece bazı oyunlarda oluyor.Mesela Left 4 Dead 2 oynarken başıma gelmiyor yada LoL oynarken , ancak Minecraft ve Mount & Blade Fire and Sword oynarken kapanıyor.Aynı zamanda bilgisayarım...
  2. AwzmDanny

1.Yıl!(Sanırım ;)

Merhaba arkadaşlar.Ben aranızda bir pire gibi gezinen 1 kişi bile olsa tanıyanım olan !Fazla Zeki Olmayan! AwzmDanny! Bu konuyu açmamın sebebi bu benim "minecraftturk" deki ilk yılım olması.Hepinizin harika bir yıl geçirmesi dileğiyle!
  3. AwzmDanny

Terraria!

Merhaba Arkadaşlar!Yeni bir konuyla sizlerle birlikteyim.Eğer Terrariada serveri olan varsa (Hamachi'siz) IP sini atabilir mi ? Oyuna daha 2 gün önce başladım Satın almadım daha çünkü boşuna para kaybı olur diye düşündüm ama çok fazla bağladı beni.Her neyse böyle arada sırada girebileceğim...
  4. AwzmDanny

Gereksiz şeyler! (İçeriye gelin isterseniz :) )

Merhaba arkadaşlar! şu an neden burdayım hiçbir fikrim yok.Ama size bir önerim olacak bu başlığın altında aklınıza gelen her gereksiz şeyi yazabilirsiniz.Mesela okuduğunuz kitaptan bir paragraf yada oynadığınız oyundan bir screenshot.Her türlü gereksiz şeyinizi burda paylaşabilirsiniz! (Bu konun...