Arama sonuçlarınız

1. super_hero007

Minecraft 1.9 PVP güncellemesi hakkında yorumlarınız ? (Makrolar gelmesin)

Şu Mous'a abanmayı kaldırmak için yapılan güncelleme sizce nasıl olmuş ? Benim düşüncem: Oldukça güzel. Akılları başlarına gelecektir umarım.
  2. super_hero007

Llama is back

Ne için susturulduğumu veya yasaklandığımı biliyorum benden kolay kolay kurtulamazsınız...
  3. super_hero007

They Are Coming (LoL oynayanlar içeri)

Öncelikle konu yanlış yerde ise taşıyın... Gelelim konumuza, PBE'de ufak bi nedensiz güncelleme oldu :hmm: şüphe ettim girdim baktım dosyalara falan gezdim iyice birden 'TheyAreComing' adlı bir resim buldum hocam açtım resimi böyle bir fotoğraf ?
  4. super_hero007

Türkiye geneline Siber saldırı !? Really !

Türkcell,TTNET,Vodafone vb. gibi internet sağlayıcılarında ani yavaşlama söz konusu :hmm: sizde oluyor mu ? veya bu bir saldırı mı ? ne ola ki bu ?:olgun:
  5. super_hero007

Terraria: Moon Lord'du nasıl çağırabilirim ? (yanlış yere konu açtıysam özür dilerim)

Bayadır girmiyorum bu foruma .d Her neyse, arkadaşlar terraria oynayan bilir oyun güncellendi -Niyahet 1.3.0.6'ya geçti ve oyuna yeni 2 boss eklendi bir tanesi cultist tabii ki ben onu kastetmedim bizim ki Moon Lord Ben bunu nasıl çağıra bilirim onu çağıran eşya nelerdir bu mereti bilen bir kaç...
  6. super_hero007

Alın Size Slenderman Filmi (Minecraft version)

@HayatMucadelesi Kendi ellerim ile yapmadım ama bu sanki daha fazla emek harcanmış gibi
  7. super_hero007

Pink Guy

Bu ne tür bi doğa yaratığı :ha: lütfen +18 izleyin yarısı iğrenç ve kötü alışkanlıkdır
  8. super_hero007

-Leauge of Legends- Ekko hakkında

Arkadaşlar ben çıkıcak olan yeni siyahi arkadaşımızı denedim hoş felan ama PBE'de tutmaz adamlar sürekli hızla seçiyor bende dedim bunu gerçek sunucuya ne zaman çıkarırlar bir bilgisi olan varmı Tahminlerinizi veya bir bilginiz varsa alayım
  9. super_hero007

Jeff The Killer (Bilen gelmesin bilmeyen okusun)

Şimdi ki okuyacağınız hikaye gerçek mi gerçek değil mi bilmiyorum şahsen ben inanmam ama çok güzel ve trajedik :) iyi okurlar... (Alıntıdır) Tahmin edilemeyen cinayetlerden haftalar sonra, bilinmeyen katil hayla kayıtların en üstünde.Genç çocuk katilin saldırılarından kurtulmuş ve hikayesini...
  10. super_hero007

Premium Sunucusu olsada yesek

Şöyle Minecraft Türkiye'ye özel sadece Premium sunucu olsa hoş olmaz mı ? :ha:<_<
  11. super_hero007

Java platform Se Binary yanıt vermiyor hatası

Bu olay sık sık yaşanmazdı Optifine veya snapshoot seçtiğimde yüklendikten sonra bu hata veriyor Java 8 indirip kurdum ama yine aynı şey Tecrübeniz var mıdır arkadaşlar ? Teşekürler.
  12. super_hero007

Diren Minecraft translate edition

13. super_hero007

Yokmudur bunun yararı (Shader Mod)

Yahu arkadaşlar ben bu shader mod'u felan yükledim Forge kurup SEUS Ultra ve Standart pack'leri seçince minecraft kapanıyor veya crash hatası veriyor yokmudur bunun çaresi PC felan mı değiştireyim ne yapayım ? ^_^
  14. super_hero007

Jeffrey Nightmare (İlk hikayem arkadaşlar dalga geçmeyiniz)

5 YIL ÖNCE... ''izliyorum onu...çalılıklara sürüklüyor, evet cesedi sürüklüyor o bir cani rüyamdada görmüştüm ben bu herifi yanına gitmeye çalışıcam şuanda 4 adım ilerdeyim beni fark etmiyor...'' -adam arkasını dönmüştü- ''BENİ FARK E-'' ŞİMDİKİ ZAMAN Yaşlı adam, çayından bir yudum aldı ve...
  15. super_hero007

Mob skin değiştirme olayı ? (Nasıl yapabilirim Millet yapıyor ineğe Gözlük ekliyor)

Arkadaşlar, bazı videolarda görüyorum millet zombiyi üniforma falan giydiriyo kendi Texture pack'ini yapıyorlar sanki Ben nasıl yapabilirim bilen bir arkadaş varsa üşenmesin yorum yapsın ^_^