Arama sonuçlarınız

1. D

Bu nedir acaba?

Arkadaşlar maden kazarken gördüm de acaba bu nedir diye soracaktım. Zümrüt müdür acaba? Eğer zümrütse en yakın zamanda bir köy bulacağım :D Linki: http://www.dosya.tc/server26/m3nsDX/asd.png.html
  2. D

İşte bunu seviyorum

Nihahahahahah daymjıııııınndddd ahhashahsdhadsh ..ddd
  3. D

Allaaah..

Arkadaşlar evim aydınlıktı yeterince meşale vardı ama evimde endermen doğdu. O an yere bakıodum evmde cam bile yok kapı var yani dışardan ışınlanmadı. Nasıl olabilir acaba ?
  4. D

Evimden Spider Sesleri Geliyor!

Arkadaşlar survival oynuyorum. Ormanın ortasında evim var. Bu dünyanı 20 dk önce falan açtım. Sonra akşam oldu. O kadar ballıyımki şu an 9 elmam var ve 5'i sandıktan 4'ü %0,128 şansla meşe ağaçlarından düştü :D Yukardan örümcek sesleri geliyor ama sabah. Sabah örümceklerin saldırmadığını...
  5. D

Minecraft Tekneyi Nasıl Geri Alırız

Minecraftta tekneyi suya attım. Uzaktaki karşı kıyıya ulaşınca tekneden indim. Ama tekne denizde duruyordu. Tekneyi nasıl tekrar alıcam?
  6. D

Minecraft Teknem Yokoldu

Arkadaşlar minecraftta tekne yapmıstım denemek için deniz kıyısına gittim. Tekneyi elime alıp sağ tıkladım. Tekne denize girdi. Tekrar tekneye sağ tıklayınca teknenin üstüne bindim. Sağ sol yukarı tuşlarıyla hareket ettirmeye çalıştım. Hareket etti. Sonra buza deydim. Tekne kayboldu. Nedenini...