Arama sonuçlarınız

1. E

Mouse ara sıra fazla kayıyor

Arkadaşlar her zaman olmasada genelde serverlarda oluyor ve bütün serverlardada olmuyor her neyse arkadaşalr benim bi sıkıntı varm ben etrafıma bakmak için mouseu döndürüken birden bi takılıyo (lag girmiyo ama ) takılır takılmaz geçiyo kendi kendine fazladan kayıyo @AtomTR @zombiespaceman1...
  2. E

Jobs nasıl meslek oluşturulur

Ben jobs pluginini kurdum fakat hiç meslek yok /jobs browse yazıyorum hiç bişe çıkmıyo altta kırmızı yazılarla hata veriyo nasıl jobs pluginine meslek oluşturabilirim ?
  3. E

Plugin Tanıtımları

Arkadaşlar benimde hala bilmediğim birçok plugin var bende açıklamalırya benim yaptığım konu gibi böyle konular açılmasını isterim açıkcası pluginlerin ne işe yaradığını öğrenmiş ve öğretmiş oluruz aslında çünkü bende bir sürü plugin tanımak isterim o yüden belki pluginleri bilmeyen arkadaşlar...
  4. E

Takip Ettiğim Oyun Kanalları Arşivim

Arkadaşlar siz hangilerini takip ediyosunuz benim takip sıram şöyle 1- OyunLog 2- Game Expert TR 3- LegendaryGamingTR 4- KöfteistKöfte 5- Xonen 6- nilleppezdel87 7- OYUNCU ADAM 8- **********35 9- PintiPanda TV 10- XGamersTR 11- Amaçsız İnsan 12- ********** - Turquality 13- U-kab Gaming 14- Vale...
  5. E

Pencil Pack 1.7.x

Adındanda anladığınız üzere kalemle çizilmişcesine bloklar sunan bir texturepack sabahtan beri aradım 1.7.2 için yeni buldum aslında 1.7.10 fakat 1.7.2 açıncada çalıştı istiyen varsa kullanabilir ilginç ve güzel bir texturepack Resimler Resimler: mineturk ' den alıntıdır Link...
  6. E

Pencil Pack (İstek)

Çözüldü
  7. E

Eski Forum Nostalji

Nostaljiyi Yaşamak İçin Tıkla @Tario76 @98IamLegend98@AtomTR @zombiespaceman1 @CmJustice @aklıllıminecraft @Canyo @ShouldToBe @TOİ.
  8. E

premium da modlar çalışmıyorum

Ben crack oynarken too many items felan hepsi çalışıyodu crack sildim pre yükledim ama çalışmıyo modlar atıyorum hiç bişe olmuyo @Tario76 @AtomTR @ShouldToBe @Thanatos71 @TOİ.
  9. E

Minecraft Skin Head

10. E

Survival da yaptığım ev

Bu evi 2. 3. gün yapmıştım sanırım yani minecraft zamanı 2-3 gün bide ondan sonra niye düz harita nasıl yaptın la diyceksiniz ben yanlışlıkla haritayı sildim ama yalan atmıyorum ezberledim bütün düzenini Arkadaşlar eleştirmeden önce survival da yaptığımı ve 2. 3. gecede yaptığımı...
  11. E

Taze Taze Caps Yaptım

Not: o resmin üstündeki link benim sayfamın linki sonradan aklıma geldi editleyince kötü durdu o yüzden öyle bıraktım yani çalmışın demeyin :D @TOİ. @Tario76 @AtomTR @zombiespaceman1 @ta1ha
  12. E

Kafa Koleksiyonu Haritası 9 Kişilik

Bütün yerler doldu Virüs Total Virüs Total İçin Tıkla İndirmek İçin Tıkla Yedek Şanslılar Virüs Total için tıkla İndirmek İçin Tıkla
  13. E

Parkur Haritası

Linkler Virüs Total İçin Tıkla ( Eğer link başkadır diyosanız üstüne gelin altta linki gösteriyor ) Download Linkleri Turbobit İndirmek İçin Tıklayınız Yandex.Disk İndirmek İçin Tıklayınız (Alternatif)
  14. E

Bukkit Server Sorun Arşivim (Acil Yardım)

Lütfen Dikkatli Okuyunuz Soru Sordukça Konu Uzuyor Belirli bir şekilde anlattım sorunumu (Hamachisiz Bukkit) Not: Cevaplarken hangisini cevapladığınızı anlıyabilmem için mesajınızdan önce 1- , 3- felan gibi başlayan yazılar yazınız. 1- (Sadece Kendim Girebiliyorum,.bat dosyası) Ben ilk defa...
  15. E

ChairsReloaded (Merdivenlere Oturma) Plugini

Bu plugin ile merdivenlere sağ tıklayarak oturabilirsiniz. Tıpkı sonoyuncu daki gibi İndirmek için: http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/chairsreloaded/
  16. E

Bukkit Serverda Kendimi Op Yapamıyorum

Arkadaşlar ilk defa bukkit server kuruyorum server hazır plugin felan hiçbir şey yok şu an sapsade sadece öyle bir dünya var o kadar ama ops metin belgesine ismimi yazdım bişe olmadı /manuel add felan diyolar onu ve /op komutunu kullanmaya çalıştım manuel komutunda böyle bi komut yok diyo help...
  17. E

Film Önerileri (İstek)

Hiç güzel bir film bulamıyorum bana film önerirmisiniz aradığım tarzlar Aksiyon,Bilim Kurgu , Fantastik
  18. E

2 Tane Acemi Skin Çalışmam

Shader felanla editle diyolarda neyi indirceğimi nasıl yapıcağımı hiç bilmiyorum bilsem yapardım sadece renkle yaptığım skinlerim 1. Skin Suikastçi tarzı bir şey ( 2.Skin 1. skinin editlenmiş hali) :D İndirmek İçin 2. Skin Kirli Sakallı Sokak Adamı İndirmek İçin @Tario76 @Vizroy...
  19. E

Crack de lazım Premium da (Soru)

Arkadaşlar bana bi nedenden dolayı crack de lazım premiumda orasını karıştırmayın uzun hikaye de bir şey sorucam Bende şimdi crack teamextreme var premiumda girmek istiyorum bide premium launcher indirirsem ikiside bilgisayarda durur mu sıkıntı felan çıkarır mı 2 sinide indirmek istiyorumda...
  20. E

İnek Kardeşle Fotomuz

Öyle duruyodum inek gel erdem reyiz foto çekinek dedi bende kıramadım :D @Tario76 @Vizroy @TheBloodyMask @slayer23 @sleepypixxel @LegendofAnatolia @Reix @TheACT @SovietPower @GreenDark41 @BreakingDown @Schaffer79 @Jackie_5oo @ColdFireTR @darkleg34 @Praetorian @ByTheEfsane @cbg2002 @Çağrı...
  21. E

Premium Skine Pelerin Ekleme (Yardım)

Arkadaşlar yeni premiumum 2-3 haftalık skin buldum ama pelerinde eklemek istiyorum internetten biraz baktım mccapes diye bi site varmış ordan modu yükledim kendimede pelerin seçip onayladım ama benim skinim hariç diğer bütün insanların skinlerinde pelerin gözüküyo. Bu nedendir ben mi başaramadım...
  22. E

Karizmatik Steve (2. Skin Çalışmam)

Piksel Download'ı @Tario76 @Vizroy @TheBloodyMask @slayer23 @sleepypixxel @LegendofAnatolia @Ömer(BrayJademence) @ShouldToBe @mehmettaskin @NicktenyoxuN @98IamLegend98 @TheACT @akıllıminecraft @#Furki.TR @yoloman @GreenDark41 @Schaffer79 @BreakingDown @MineLoG364 @SovietPower @Kataki...
  23. E

Kek Şapkalı İskelet

Arkadaşlar biraz komik olduğu için çoğu kişininde beğenebileceğini düşündüm o yüzden paylaşim dedim. Skin Skin alıntıdır (bir önceki paylaştığım skinin yapımcısıyla aynı) Orjinal İsmi: Skeleton with cake Yapımcısı : igorxxxf Kaynak : novaskin.me
  24. E

Donmuş Steve

Skin Skin bana ait değildir. Skinin Orjinal İsmi : Frozen Steve Yapımcısı: igorxxxf Novaskin.me sayfasının linki http://minecraft.novaskin.me/gallery/profile/114852031622768864948 Kaynak: novaskin.me
  25. E

Skin İsteği

Premium hesap aldım 1 ay oldu en fazla yada 2-3 hafta felan her neyse ben skin değiştirme konusunda çok maymun iştahlıyım bi tane sabit skinim var ama özel bir skin de istiyorum bu skinden sıkılıcam eninde sonunda :D istediğim skin suikastçi tarzı esrarengiz havalı bir şey ( gidip Assasin's...